Wetmorena

Weterynarze

Gdańsk, Ignacego Matuszewskiego 27E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniały weterynarz wątek zamknięty Szczerze polecam. Dr Magda jest lekarzem z powołaniem, profesjonalnym i...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Niemile wrecz chamskie
~Kd
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 września 2017

Ja też zostawiłem tam majątek. wątek zamknięty Piesek wyleczony. Zranił się na spacerze. Szycie było w innym gabinecie...
~fte
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Bardzo drogi gabinet wątek zamknięty Skorzystałam z usługi gabinetu i już tam nie wrócę ponieważ cena usługi była...
~Zawiedziony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Polecam :) wątek zamknięty A my jestesmy bardzo zadowoleni z obu Pań. Jako jedyne wsrod wielu...
~kapsztad
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

ODRADZAM wątek zamknięty Bardzo niemiłe, opryskliwe i niewiele wiedzą. To już mój 2 pies, ale zmian w...
~xdfghjk
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

ODRADZAM !!! wątek zamknięty Pani w bardzo krótko obciętych włosach - arogancka i niegrzeczna w stosunku...
~opiekun zwierzaczka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2010

NAJLEPSZE, NAJBARDZIEJ FACHOWE, ODDANE I KOCHAJĄCE ZWIERZAKI PANIE WETERYNARZ W CAŁYM TRÓJMIEŚCIE wątek zamknięty Z pomocy Magdy i Moniki korzystam niezmienne od 9 lat. Zwierzaków mam całą...
~Magda Bilińska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

Odradzam!!!uważajcie!!! wątek zamknięty Panie z gabinetu są nie miłe i nie kompetentne. Dają mylne diagnozy.Uważam,...
~Nigdy więcej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

maćkowski - opinia wątek zamknięty Zawsze fachowo, miło i tanio. Często kolejika ale da się wytrzymać.
~maćkowski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

ODRADZAM wątek zamknięty Bardzo niesympatyczne, zwłaszcza pani w ciemnych włosach. Wszystko krytykują...
~xyz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Korzystam z usług obydwu Pań dosyć często, tym bardziej, że w domu to już...
~beata647
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Polecam! wątek zamknięty Trafiłam do tej lecznicy dzięki pozytywnym opiniom i bardzo się z tego...
~Kaa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 listopada 2010

Anastazja wątek zamknięty Niestety nie mam zbyt dobrych doświadczeń z tą lecznicą. Pierwszy raz...
~Anastazja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

alicja_p - opinia wątek zamknięty Najlepsze specjalistki w zakresie weterynarii jakie znam, zawsze pogodne i...
~alicja_p
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry