Widok

Wichrowe wzgórze, Chmielno - proszę o opinie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Czekam na opinie osob, ktore maja juz jakies doswiadczenie z tym miejscem. Moze znajdzie sie ktos kto organizowal juz tam wesele i podzieli sie wrazeniami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleznka byla tam na weselu jako gosc w czerwcu i byla BARDZO zadowolona :) Dodam, ze sama miala wesele w Zamku w Krokowej.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za odpowiedz :) a wiesz moze jak duze bylo to wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyne co wiem, to ze wesele bylo polsko-angielskie i wnioskuje, ze raczej mniejsze niz wieksze :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W wichrowym wzgórzu są trzy sale. jedna mała ~50 osób, jednak (zdecydowanie najmniej atrakcyjna) na około 80-100 i kolejna- dość ładna minimum sto osób. nam odmówiono wynajęcia największej sali na 80 osób. Jak kto lubi, ja nie wyniosłam stamtąd zbyt pozytywnch odczuć.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam abc
co znaczy ze nie wynioslas pozytywnych odczuc? mozesz napisac co Ci sie nie podobalo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mimo tego, ze byliśmy umówieni na spotkanie (dzień, godzina) nie mogliśmy zobaczyć największej sali ponieważ była tam konferencja. takie rzeczy się planuje. Kobieta z recepcji nie chciała nam pokazać najmniejszej sali- domu Aniołów czy jakoś tak, bo "nie ma co, i tak jest dla Was za mała) więc mogliśmy zobaczyć salę w budynku głównym. a ta jest kiepska, mała, niski sufit, nieustawna. Mi osobiście nie podobał się jej styl- ale wiadomo- kwestia gustu. Na tle innych sal które oglądaliśmy ta po porstu robiła złe wrażenie. Menu też jest do bólu standardowe. dla przykłady właściciel w Adlerze był przemiły i poświęcił nam dużo czasu. (ta adler też się nie zdecydowaliśmy więc jestem obiektywna:)) Reasumując- na ogólne wrażenie ma wiele czynników- m.in. dużo mówi stosunek właściciela do klienta. ja w chmielnie poczułam się jak intruz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To dziwne, bo my byliśmy tam bez zapowiedzi i bardzo miło nas przyjęto. Mimo dużego szkolenia, które się tam akurat odbywało mogliśmy obejrzeć sale. Naprawdę byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Nie wiem skąd taka różnica w podejściu do klienta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do Asia:

Polecam czytanie ze zrozumieniem a nie gorączkowanie się. Na pewno masz duży sentyment do tego miejsca dlatego denerwuję Cie to, ze według czyjegoś odczucia miejsce jest niezbyt atrakcyjne.

Otóż napiszę jeszcze raz- polecam skupić się w trakcie czytania: Do Chaty Aniołków nie weszliśmy "bo nie ma co", jest zbyt mała, Do największej sali również bo "wypadła" konferencja, z pewnością z dnia na dzień...
Czyli... mimo wcześniejszych ustaleń nasz czas został zmarnowany.

Nie mam zamiaru komentować Twoich przypuszczeń na temat naszych oczekiwań- przykro mi nie trafiłaś ani z Tłustą Kaczką ani z innym pięciogwaizdkowym hotelem:).

Po raz kolejny tłumaczę , że WG MOJEJ opinii miejsce jest przeciętne. I po raz kolejny przyznam, że miałam przyjemność zobaczyć sale- nawet tańsze gdzie okolica i menu znacznie bardziej odpowiadały MOIM gustom.

Reasumując- gratuluję, że udało Ci się zorganizować wesele w "bajecznym" miejscu/ Bajecznym oczywiście w odczuciu TWOIM- w kontekscie tej dyskusji.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Enklawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za rzetelną wypowiedź. Jestem jednym z bliższych sąsiadów PP Kostuch, jako outsider powiem, że źle się tu żyje przez te śmieszne wesela. Zero szacunku dla otoczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asia kiedy mialas tam wesele? na ile osob? tort bralas od nich czy z cukierni? a jesli chodzi o dekoracje sali to zdecydowalas sie na nich czy jakas firme zewnetrzna? moglabys przeslac kilka fotek jak byla ozdobiona sala? Bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje bo dzisiaj zarezerwowalam termin na czerwiec 2016 :)
Jesli chodzi o podejscie obslugi podczas ogladania obiektu to jak dla mnie Pani byla bardzo mila, menu maja standardowe ale przeciez mozna je zmienic . My zakochalismy sie w tym miejscu a widok z sali na jezioro jest cudowny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragedia. Współczuję sąsiadom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyprawiałem 60-te urodziny w czerwcu. Impreza była przednia. Organizacja, jedzenie, obsługa - perfekcyjne. Fantastyczni właściciele i pani menadżer. Polecam !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry