Widok

Wiecznie szukają pracownika i proponują niegodne warunki

Hej, w Trm jest bardzo dużo firm, które ciągle rekrutują na te same stanowiska ( nieustającą rotacja), oferują pracownikom niegodne warunki ( śmieciòwki od lat, niskie stawki, umowy czasowe, brak zakresu obowiązków, chaos, cwaniaków Anię, płacenie na czarno, itp.). Bardzo proszę, piszcie tu o swoich doświadczeniach i firmach, ale bez łamania przepisów i emocji. Pozwólcie dokonywać innym lepszych wyborów i frustracji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam " cwaniaków Anię" a nie "cwaniaków Anię" ( autozapis).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"cwaniakowanie", sorry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jako że w czasie pandemii wiele osób jest zdesperowanych i szuka jakiejkolwiek pracy, zachęcam do przeczytania: http://www.kruczekprawny.pl/praca-wakacyjna-poznaj-swoje-prawa/. Nie wmanewrujcie się w nic głupiego. Również zachęcam do dzielenia się opiniami o pracodawcach, nie tylko na forum ale też na portalach do tego przeznaczonych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

do góry