Widok

Wieczór kawalerski....:-)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie.....Na tym forum są prawie same Panie więc trochę mi głupio z takim Tematem wyskakiwać ,ponieważ nie chciałbym żadnej urazić, szczególnie dlatego ,że nie pojawił się jeszcze taki temat....Z drugiej strony to przecież forum dla narzeczonych....:-)Panowie jeśli to czytacie to piszcie śmiało co planujecie na wieczor kawalerski........Może wspolnie uda nam się zaplanować ten nasz niezapomniany i jedyny wieczór.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój na pewno będzie miał tradycyjny kawalerski ze stripteasem.
Mogę Was spiknąć. ;D
Początek czerwca pasuje? :o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłbym ogromnie zobowiązany jakbyś mnie spikneła.....chciałbym się dowiedzieć co nie co.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panowie gdzie jesteście...???Nie ma was.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"........Może wspolnie uda nam się zaplanować ten nasz niezapomniany i jedyny wieczór....."

ale azbrzmiało.... jakby to nie ślub był tym jedynym i niezapomnianym dniem...
mój mąż nie miał, wiedziałam co jest dla niego.... ważniejsze...

ale? powodzenia...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no taaak...bo moj narzeczony lubi czasem bawic sie w towarzystwie swoich kumpli,to pewnie powinnam sie zastanawiac co jest dla niego wazniejsze....no a juz nie daj bog - zaplanuja cos wyjatkowego na kawalerski!!!!
swietnie powiedziane beatko...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie moja wina że jesteście takie wredne i nie pozwalacie chłopakom z kumplami się spotykać.......JEŚLI CHODZI O TEN NIEZAPOMNIANY i jedyny DZIEŃ...to oczywiście, że slub jest najważniejszym dniem...chodziło mi jedynie o to,że będzie to wieczór gdzie będziemy żegnać swoj kawalerski stan,czy to nie nasze święto???
Jesteście bardzo pomocne ale chociaż raz pozwólcie swoim narzeczonym wejść na forum......też możemy sobie pomóc.....Tylko bez obrazy proszę...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktos chyba nie zrozumial ironii w mojej wczesniejszej wypowiedzi...troszku pilam do beatki...bo coz to ma niby znaczyc,ze jesli narzeczony ma kawalerski,to tym samym wybral co dla niego wazniejsze?czyli,co tak wlasciwie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eeej, no co wy?
ja nie napisałam, że nie może.......
nie napisałam, że mu nie pozwalam.......
nie napisałam, że nie może czegoś z kumplami zaplanowac......

nie zrobił, bo nie chciał tyle
ale żeby ten wieczór nazywac jedynym, niezapomnianym? troche to nie pokolei, tak sądzę....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez obrazy?
wredne?

chwila chwila!!!!!
troche przesadzasz......

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mar1fur,popieram,my swietujemy nasz wieczor ,wy wasz.nie wyobrazam sobie ograniczania mojemu mezczyznie kontaktow z jego znajomymi,bo sama bym tego nie chciala.Wiem ze na niektorych dziwne rzeczy sie dzieja,ale chyba dobra proba przed wspolnym zyciem:)jakies zaufanie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że zaufanie, o to właśnie w tym wszystkim chodzi...jedno szczęście że niektóre z Was kochają swoich mężczyzn!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój na pewno będzie miał kawalerski, nie mówię, że jakaś goła tancerka będzie latała po mieszkaniu i zabawiało jego i kolegów, ale na pewno będzie gruba impreza i jakoś nie czuję żeby w jakikolwiek sposób wpłynęło to na "nasz dzień". Jeżeli ktoś nie ma zaufania do swojego mężczyzny to będzie wątpił w jego poczynania na takim wieczorze...ale jeżeli ma, to potraktuje to jako dobrą zabawę i imprezę z kolegami taką, jak każda inna:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z agnieszka...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak też zgadzam się z @gnieszką :-)

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to takie trochę dziwne - "żegnanie się z kawalerskim stanem" jak mu tak żal to niech się nie żegna :D

przecież po śłubie nie zamkniemy ich w pokoju na kłódke

wiem, że to taka tradycja ale jak dla mnie przestarzała i bez sensowna dlatego my nie robimy wieczorow, no może nas znajomi namówią na wyjście na piwo albo do dyskoteki
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to, że "żegna" się z kawalerskim stanem wcale nie znaczy, że mu żal:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia-070707 Dlaczego się nie wypowiesz na wątku o wieczorze Panieńskim...????To wcale nie jest przestarzałe, to się właśnie zaczyna.....Przeczytaj wątek koleżaki @agnieszki i zrozum.To taka tradycja i wcale mi nie jest żal...wręcz przeciwnie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to wesele tez jest przestarzale,oczepiny,witanie chlebem i sola,pierwszy taniec,po co to wszystko robic?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nic nie mowie nie neguje ze ktos robi wieczor.... ja nawet nie jestem taka zbytnio zabawowa zeby szalec :) takze jak sie wybiore gdzies na piwo to mi wystarczy ale jak ktos lubi to pewnie, niech bawi się :)

mi chodziło tez o to ze na moim slubie niektorych tradycyjnych obrządkow nie bedzie, tak samo z wieczorami... ale wiem ze wiekszosc z Wasd przywiązuje do tego duzą wagę i wcale nie mam tego nikomu za złe :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie te wasze chłopy....???Trza tu jakieś pytania zadać......

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wchodzą tu raczej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wycofuje to że napisałem "wredne",zmienie na cudowne....:-)
Szkoda że to wasze forum dziewczynki......Z Panienskim nie miałbym tutaj problemów....no cóż, tylko pozazdrościć ale i tak mi pomogłyście na innych wątkach.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam klub Amazonka na Przymorzu nie wiem jak teraz ale pare lat temu kiedy wiekszosc z moich znajomych wlasnie tam urzadzala sobie panienski badz kawalerski wieczor byla tam dziewczyna ktora robila niesamowity pokaz prawdziwa uczta dla oka bo nie sztuka jest jak babka w klubie wyskakuje z bielizny ta robila to naprawde profesjonalnie miała niezle cialo nie była wulgarna a naprawde zmyslowa popros kolegow zeby sie zorientowali ile kosztuje taniec na zyczenie i zrobia zrzutke:) nawet niech sie przejda wczesniej popatrzec w jakas sobote i niech ci wybiora najlepsza zebys mial choc troche niespodzianki pozdrawiam i zycze milej zabawy:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moj tez gdzies uderza-ale czuje ze bedzie grubo!!!:):)bo swiadek mu organizuje!!Jak znam zycie pewnie wyladuja w Amazonce albo w Kabarecie w gdansku:):)
Uwazam to bardziej za tradycje niz za potrzebe ale ciesze sie ze spotkam sie z dziewczynami-tymbardziej ze nie wszystkie mieszkamy w polsce i ciezko jest zorganizowac wszystkich w jednym miejscu o tej samej godzinie,a ze mam niesamowite Wariatki pszypciolki to przylatuje specjalnie juz na panienskie z czego baaardzo sie ciesze!!
Zapowiada sie MASAKRA!!!:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mar1fur, mogę Ci polecić własnie Kabaret Ewan(Evan), w naszym towarzystwie w zeszłym roku własnie tam były dwa wieczory kawalerskie:))wcześniej w domu jakiś "podkład" z pysznym żarełkiem, które przygotowywali sami mężczyźni, bo kobitki były zajęte przygotowywaniem swoich baletów:))Wiem, że tam wynajmowali stliki czy jakieś loże, zamawiali alk i byly jakieś pokazy, podobno było rewelacyjnie. Zeby zaraz nie było, to nie burdel, tylko zmysłowy pokaz, ładnie to Mystic opisała, więc nie bedę się powtarzać:)

Mają swoją stronkę, wejdź, popatrz, popytaj, pogadaj, może i Twój wieczór tam zorganizujesz.

Amazonka też była brana pod uwagę, jednak ten klub już w tej chwili podobno jest kiepski...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny......jestecie the best.Oczywiście zadzwonie popytam, Takie lokale są pewnie droge...trza będzie oszczędzać....bo w Maju planuje go wyprawić...:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi znajomi też zawsze kawalerskie w Amazonce robili :D

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaka Ty jestes "wyluzowana":) Nie wiem czy Ci zazdroscic czy sie zalamac:) Jak mozna z podziwem wyrazac sie o tancu jakiejs panienki lekkich obyczajow i dawac na to pelne przyzwolenie przyszlemu mezowi?? Ja tego nie pojmuje..
Dla mnie wieczory kawalerskie jak i panienskie moglyby nie istniec. Nie odczuwam potrzeby "zegnania stanu wolnego" z prostej przyczyny: nie czuje, zeby slub byl jego koncem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my sobie oszczędziliśmy zabawę z panieńskim / kawalerskim.
Nic nie było i wcale nie odczuwamy, że ominęło nas coś ważnego ;)

A co do "wyluzowania" koleżanki - nie czepiajmy się, to sprawa indywidualna i nie ma sensu komentować wyborów innych ludzi :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli ten "komplement" był do mnie, to się wypowiem:))

możesz zazdrościć, możesz się załamać, mnie to obojętne, ja nie uważam żeby było cokolwiek w tym złego, jeżeli tego nie pochwalasz to już twoja osobista sprawa, nikt nikogo nie zmusza do wyprawiania takiego wieczoru:))każdy robi wg własnego uznania:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie bylo do Ciebie tylko do Mystic.
Poza tym i tak tragedia dziewczyny - kiedys odpokutujecie ta swoja wielkodusznosc i wyrozumialosc:)
Z facetami trzeba ostroznie ale i zdecydowanie, zeby sobie nie pomysleli, ze im za duzo wolno;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
będzie ostrożnie i zdecydowanie:)))
a o pokutę się nie martw, damy sobie radę
dla mnie tragedią jest takie podejście jak Twoje, ale już pisałam, to indywidualna sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla Ciebie moze i tragedia ale dla mnie i przede wszystkim dla mojego przyszlego meza NIE!:) Malo tego, mamy bardzo podobne zdanie na ten temat. Jemu po prostu "nie robia" rozneglizowane panienki i nie odczuwa potrzeby ogladania tego. Ja jestem zadowolona - lepiej z materialem na meza chyba trafic nie moglam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i super:)))
mój materiał też jest dla mnie idealny:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, mamy takie samo szczęście :)
Ale niestety nie każdy to rozumie ;) Bo na taki "materiał" nie trafił ;) więc nie wiedzą, że może być tak fajnie, jak jest u nas :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo sie ciesze, ze mam tu "bratnia dusze" w tej kwestii:) Wiesz Beatka jak to czasem jest: "Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma";)
Ja mimo wszystko nie wykluczam jakiejs malej imprezki z kumpelkami, jednak bedzie to zwyczajne wyjscie z kolezankami na "wytancowanie sie". Moj "mezus" chce sie w tym czasie spotkac z kumplami na piwko ale juz im zapowiedzial, ze nie zyczy sobie zadnej panny i liczy na to, ze zaproszeni uszanuja jego zdanie na ten temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Się nie martw ;)
Ja kiedyś napisałam, że mnie obrzydza, gdyby jakaś panienka wywijała gołymi cyckami mojemu facetowi przed nosem...
To inne mnie zjadły prawie... bo jak to? czemu mnie brzydzi??? żadnego zaufania pewnie nie mam do swojego faceta... jestem okropna i go trzymam na smyczy...
Serio, tak było :) :) :)
Ale ani ja ani mój mąż nie narzekamy, że w naszym życiu seksualnym brakuje zabaw typu trójkąt ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja gdziekolwiek napisałam, że mój narzeczony będzie miał jakąś gołą pannę?może nie generalizuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jessssu czy to, że ktos ma kawalerskie/panieńskie i popatrzy np. na jakis "striptiz" od razu ozacza, że w ich życiu seksualnym jest coś nie tak i że muszą oglądac gołe babki / facetów.....Przeciez @gnieszka nie napisała, że własnie tak spędzi wieczór kawalerski jej facet.....Czytacie to co chcecie przeczytać z góry zakładjąc, że inni robią źle mając ten wieczór i dobrze się bawiąc np. w klubie tybu Kabaret Evan (bardzo polecam na wieczór kawalerski-wysoki poziom lokalu).
Szkoda gadać, @gnieszka, Mystic-pozdrawiam;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
went spoko:))
spalą mnie na stosie hihihihih
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie ;)
towarzystwo jest uczulone na tym punkcie :) :) :)
ja nie piszę o nikim konkretnym i jak pisałam wyżej, każdego to sprawa indywidualna :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My tez nie mieliśmy typowego wieczoru kawalerskiego i panieńskiego. Ani ja ani mój mąż nei chcielismy. Poza tym tez nei widzimy nic fajnego w tych striptizach. Nie iwem czym się tak zachwycacie.
Zrobiliśmy tylko spotkanie ze znajomymi przy piwku i winie razem i też było bardzo miło i sympatycznie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie widzisz żeby ktoś się tu czymś zachwycał???

każdy tylko wyraża opinię o spędzeniu tego wieczoru bądź nie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@gnieszka to nie było do Was mam bardzo podobne zdanie. Ogólnie czytając takie posty o striptizach to tak sobie myślę czym tu się tak zachwycać. Poprostu moze źle sie wyraziłam przepraszam:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agusiap81 napisała:
>>>

Jaka Ty jestes "wyluzowana":) Nie wiem czy Ci zazdroscic czy sie zalamac:) Jak mozna z podziwem wyrazac sie o tancu jakiejs panienki lekkich obyczajow i dawac na to pelne przyzwolenie przyszlemu mezowi?? Ja tego nie pojmuje..
Dla mnie wieczory kawalerskie jak i panienskie moglyby nie istniec. Nie odczuwam potrzeby "zegnania stanu wolnego" z prostej przyczyny: nie czuje, zeby slub byl jego koncem:)



KOBIETO zgadzam się z Tobą w 100% na szczęście Mój Facet nie chce mieć kawalerskiego

***
ciekawe jak to bedzie wygladac po slubie moze tez bedzie chodził w końcu go w tym popierasz moze bedziesz go wyganiac wieczorami jeszcze :)
to do tej dziewczyny która tak zachwalała extra striptizerkę
- mam nadzieję że się nie obrazisz ale ja tego ani trochę nie pojmuję

I TAK TO WASZ WYBÓR więc bawcie się dobrze

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam na striptizie męskim raz, z daleka, fajnie, majne męskie cialka pooglądać
a le pod scena bym nie tanęła... błłłeeee

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aneczkal nie masz za co przepraszać:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech, choćby nie wiem, co która z Was myślała, to na pewno nie jest tak, że nasi faceci pozostają obojętni na wdzięki fajnych roznegliżowanych babek. Niemożliwe - niestety... i nigdy w to nie uwierzę ;-) Pzdr.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To sugerujesz, ze moj przyszly "mezus" klamie twierdzac, ze jego to nie stanowi?:) Jaki mialby w tym cel?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie sugeruję, że kłamie... Może sam o tym nie wie? A może wie. Ale jedno mozna powiedzieć bez dwóch zdań - Ty na pewno zrobiłabyś na nim ogromne wrażenie! :-) Pzdr.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie.

uwazam ze KAZDY facet lubi sobie popatrzec. i gadanie ze "mnie to nie kreci"" moze ma sens ale na pewno mu sie podoba. moze go to nie podnieca.
poza tym jak facet wie co na ten temat mysli jego babka to przeciez nie bedzie jej mowli ze to lubi!!!!!!

pozdrawiam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blad! Moj facet zna moje zdanie na ten temat i potrafi przy mnie sie wypowiedziec na temat tego czy jakas babka mu sie podoba czy nie:) Jesli mu sie podoba a "nie kreci" go to znaczy, ze wszystko z nim w porzadku, tak?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, jeżeli Twój facet twierdzi, że nie kręci go widok nagich kobiet, to ja bym obstawiała jedną z hipotez:

1. Ma jakieś dziwne zahamowania, albo dysfunkcje seksualne

2. Jest gejem

3. Wkręca Ci głupoty, bo zna Twoje poglady i nie chce, abyś wprowadzała w życie swoje poglądy w stylu: "Z facetami trzeba ostroznie ale i zdecydowanie, zeby sobie nie pomysleli, ze im za duzo wolno;)"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha napisał(a):

> Agusia, jeżeli Twój facet twierdzi, że nie kręci go widok
> nagich kobiet, to ja bym obstawiała jedną z hipotez:
>
> 1. Ma jakieś dziwne zahamowania, albo dysfunkcje seksualne
>
> 2. Jest gejem
>
> 3. Wkręca Ci głupoty, bo zna Twoje poglady i nie chce, abyś
> wprowadzała w życie swoje poglądy w stylu: "Z facetami trzeba
> ostroznie ale i zdecydowanie, zeby sobie nie pomysleli, ze im
> za duzo wolno;)"

albo:

4: kocha cię, i nie chce ci robic przykrości..... :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka, zepsułaś mi zasadzkę! Sio mi stąd!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny po co się kłócicie...przecież my faceci nie po to się wam oświadczamy,żeby na kawalerskim babki poogldać.(Chcemy być z wami i tylko z wami i was oglądać,to nic nie zmieni). Moja narzeczona wie o moich planach i nie ma mi za złe,że chce wyprawić taki wieczór z kumplami.Po co zaraz piszecie tak jak byście się czegoś bały.....A boicie się?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie boicie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super że choć jaden facet (nie licząc Janka czy tedika) jest na tym forum. Fajnie czasem poznać męski punkt widzenia w różnych sprawach :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka napisala:

Agusia, mamy takie samo szczęście :)
Ale niestety nie każdy to rozumie ;) Bo na taki "materiał" nie trafił ;) więc nie wiedzą, że może być tak fajnie, jak jest u nas :)

Agusia napisala:

jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma.



bez przesady dziewczyny...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mnie zaskoczyła powyżej przytoczona wypowiedź....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie przytłoczył mnie ogrom mojego nieszczęścia. Trafiłam na faceta, któremu się podobają widoki nagich kobiet... Straszne... Jak mogłam wyjść za taki trefny model? Trzeba było poczekać, może by mi się taki trafił, który by twierdził, że to "jemu nie robi"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie Agatha, nic Ci juz nie pozostalo tylko walic sie w piers i zalowac, ze nie trafil Ci sie taki "material" na meza jak dziewczynom... no ale wiesz jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha, dobre;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uuuu ale burza nie to było moim zamiarem to byla tylko dobra rada jak kumpel kumplowi hi,hi

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a zdradze wam tajemnice my tez nie organizowalismy wieczoru panienskiego/kawalerskiego ale gdybysmy organizowali pewnie bylby wspolny:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe dobre, przychylam sie do takiej rady chłopy! Bawcie sie dobrze ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mysctic, Ty lepiej nie siedź na forum, tylko idź, męża pilnuj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, żeby Ci na żadne kawalerskie nie poszedł ;-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*Mystic, oczywiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli bym nie miala do niego zaufania to nie wychodzilabym za maz a pilnowanie nic nie da jak kiedys bedzie chcial mi sie zerwac to i tak to zrobi nic na to nie poradze karzdy ma wolna wole i sam podejmuje decyzje co jest dla niego wazne w zyciu :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja właśnie doceniłam pomysł Agusi i też jestem za tym, zeby jednak pilnować. I to tak na całego. Najlepiej na mężu usiąść, albo nawet się położyć. Wtedy szybko zapomina, że umówił się z kolegami, albo spieszy się do pracy. Facet pod pełną kontrolą, szczęście małzeńskie kwitnie aż po grób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są chwile
Gdy wolałabym martwym widzieć Cię
Nie musiałabym
Się Tobą dzielić nie nie
Gdybym mogła schowałabym
Twoje oczy w mojej kieszeni
Żebyś nie mógł oglądać tych
Które są dla nas zagrożeniem
Do pracy
Nie mogę puścić Cię nie nie
Tam tyle kobiet
Każda w myślach gwałci Cię
Złotą klatkę sprawię Ci
Będę karmić owocami
A do nogi przymocuję
Złotą kulę z diamentami

to zespół Hey - świetna piosenka i jakże tekst tutaj pasuje.... :))))

[URL=http://www.glitteryourway.com][IMG]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BADZO DOBRZE PISZESZ...POWIEM MOJEJ NARZCZONEJ ,ŻEBY MNE TEŻ TAK TRZYMAŁA..........UUUFFF.....BĘDZIE GORĄCO.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha, zostawmy Agusię już...

W nicku 81 :) to jeszcze młodziutka dziewczyna :) Jak ja :)
Może gdybyśmy były starsze, miałybyśmy zdanie podobne do ogółu tutaj.

A tak, mamy piękne, zgrabne, jędrne i kuszące ciało i same możemy zrobić bardzo ponętny (i estetyczny pod względem w/w ciała) streptease naszym mężczyznom :)

A tak a propos, jaką genezę mają wieczory kawalerskie i panieńskie? Wiecie może?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie moge po ciezkim dniu pracy zawsze znajde tu troche rozrywki hi,hi zycze wszystkim stosunkowo udanej nocy ide "pilnowac" meza ;)dobranoc:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja teraz odwiluje slub!!!Normalnie Masakra!!!Trafilam na jakiegos trafnego faceta-poniewaz na swoje kawalerskie kumple wyciagaja go do Kabaretu!!
Nie no dziewczyny-dzieki za uswiadomienie!!!:):)-ide z nim powaznie porozmawiac!!:):)
Mystic-pozdrawiam!!Rowniez dawno sie tak nie usmialam:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się też chce śmiać

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
facet to taki model ,ze i tak zrobi co zechce ,,chyba ,ze pantofel hehee.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jak dzis rano to wszystko poczytalam to sie usmialam:):) Jakas niewypowiedziana zacietosc sie znalazla w moich i nie tylko moich wypowiedziach:) Ach, mysle, ze juz mnie stres przed slubem dopadl;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, stres przejdzie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podobnie jak kilka tu dziewczyn nie mam ochoty na to zeby mojego faceta oblapiala jakas panienka lekkich obyczahow ktora nazywa sie tancerka... Moj narzeczony byl na wieczorze kawalerskim kolegi w kabarecie wlasnie i wiem jak wyglada taki pokaz indywidualny. Pani rozbiera siebie i Twojego przyszlego meza i ociera sie o niego, a nastepnego dnia on przyrzeka Tobie milosc, wiernosc... no i Ty go dotykasz szkoda tylko ze jako druga. My bedziemy mieli wspolny wieczor kawalerski i mysle, ze bedzie fajnie :) Uwazam ze lepiej przyszlemu mezowi zroganizowac cos fajnego samodzielnie niz liczyc ze zrobi to wynajeta panienka
Moze i to staroswieckie podejscie, ale ja chce zeby moj facet byl dotykany tylko przeze mnie, a jak chce dotykac sobie inne babki to chyba nie jest normalna sprawa...
image

image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i jeszcze potem jest szybki numerek, a potem dołączają się koledzy i jest wielka orgia:))))))))))))))))o boszzzzz, co za skandal!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tym sie akurat zgadzam. Czulabym niechec i byloby mi strasznie przykro gdyby moj narzeczony uczestniczyl w czyms takim. Wiadomo przeciez, ze jak taka gola panienka zacznie sie ocierac o faceta to on sie zwyczajnie podnieci. Nie widze wiec nic pozytecznego w takich "pokazach".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą agusiap i myślę, że jest więcej osób które mają takie poglądy jak my. Zresztą co tu mówić dużo, taki wieczorek poprzedzony jest zwykle mocną popijawą, a po alkoholu to każdy człowiek jest inny i nikomu nie życze żeby wieczór panieński albo kawalerski jego połówki skoińczył się właśnie tak jak napisałaś neli
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam wielki uraz do takich imprez... kolega ze szkoły pokazywał mi foty ze swojego (!) kawalerskiego... a i jeszcze powiedział, że jego teraz już żona nie może się o tym dowiedzieć!

skąd się tacy wredni faceci biorą?

szkoda mi ich drugich połówek..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba najlepiej bedzie zapytac swoja druga polowke jak ona to widzi, wtedy jest uczciwie dla obu stron. . Zdecydowanie wolalabym nie byc taka polowka, ktora zyje w nieswiadomosci...
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boze nie moge tego czytac
Mój mąz nie iał kawalerskiego ale starsznie tego Załujemy ( to wina świadka niestety)

A jeżeli myslicie że wasi faceci nie ogladaja sie za innymi babkami to nietstety jesteście w błedzie

jak juz ahatha napisała wczesniej chyba cos z nimi nie tak
owszem na poczatku nie widza nikogo innego po za swoja kobieta ale to nie trwa wiecznie

a tak apropo to ze mna i moim mezem jest cos nie tak bo on oglada gołe laski np. na necie a ja facetów
uwielbiam patrzec na meskie nagie piekne ciała co nie znaczy ze ja czy mój maz zaraz zdradzamy siebie na wzajem

Cholera dorosnijcie dziewczyny bo bedzie wam ciezko , bardzo ciezko

pozdrawiam i zycze życiowego luzu


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))) buźka Magda:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gratuluje dorosłości. Mi sie nie podoba taki spsoob na wieczor kawalerski, a Tobie nie przeszkadza, choc nie mialas, wiec moze troszke tolerancji dla cudzych przekonan. A co do uwiezi, to nikt tu nikogo nie wiezi i wiadomo ze sie facet oglada za innymi, oglada nie znaczy ze musi byc przez nie dotykany i szczerze watpie czy bys chciala zeby sie jakas babka ocierala o Twojego meza, bo co innego patrzec sobie a co innego wejsc z kims w kontalt fizyczny
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) :) :) buźka Altea

Teraz to już nie wiem, co tak naprawdę oznacza być dorosłym....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale o jakim Ty dotykaniu mówisz??jeżeli sobie pozwoli to będzie go dotykała, rozbierze się, czy cokolwiek tam jeszcze, ale przecież nie każdy pokaz oznacza ocieranie się gołym tyłkiem o Twojego faceta i rozebranie się do rosołu+pozycja ginekologiczna gratis przed oczami Twojego faceta!!!!:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coraz goręcej na tym forum...Ja jeszcze nie wiem czy bede miala panieńskie i czy mój mąż kawalerskie. Nawet jesli bedzie mial to mysle ze moge w pelni mu jak i jego znjomym zaufac;tak samo jak on moze ufac mnie...Troche mnie rozbawil ten watek, bo utarla sie jakas tradycja do tego zeby wiazac kawalerskie z golymi panienkami i kobiety-przyszle zony robia wszystko aby do tego kawalerskiego nie dopuscic-np.organizuja wspolne imprezy aby miec narzeczonego pod kontrolą aby nic w ten wieczor glupiego nie zrobil albo wogole nie dopuszczaja do siebie mysli o kawalerskim. Dobra rada dla tych- juz teraz lepiej nie wypuszczaac ich z kuplami nawet na piwo, czy na impreze bo co za roznica czy to kawalersie czy jakies inne bez okazyjne wyjscie ...kazde moze sie tak skonczyc jak w naszych tragicznych myslach ale skoro macie tak kiepskie zaufanie do swoich partnerow to po co ślub...Sa tez kulturalne kawalerskie, a jak ktoregos ciagnie do takich zachowan to i tak zrobi za plecami świństwo...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anula racja
ja mam zaufanie do meza a po za tym erotyczny pokaz nie równa sie z obsciskiwaniem i ocieraniem


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak do mnie przyszli koledzy przyszlego meza...i wspomnieli chcac nie chcac o kawalerskim...skonczy sie pewnie tak, ze pojade z nimi wybierac pania striptizerke...bo wiem najlepiej co moj narzeczony lubi u kobiet i jaki typ urody i atrybuty preferuje...zycze mu super zabawy...i ja taka planuje...po prostu ufamy sobie i luzno traktujemy takie rzeczy...pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze ile osób tyle pomysłów i faktycznie macie rację dziewczyny, że najlepiej w ogóle się nie ujawniać na tym forum, bo powiesz coś to zaraz na Ciebie napadną, że nie jesteś dorosła, małowyrozumiała, albo wiążesz faceta,rozbawiają innych Twoje poglądy, albo masz brzydką sukienkę, salę beznadziejną, wybrałaś głupią muzykę, bukiet kwiatów nie ten... itp,
Szkoda czasu na pisanie postów skoro zawsze znajdzie się ktoś kto przyklei Ci jakąś "miłą" etykietkę
Koniec przekazu, pozdrawiam wszystkich
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aleta nikt ci nei napisał nic czym mogłabys sie obrazic
kazdy wyraził tu swoje opinie i to w kulturalny sposób czo oststnio zadko sie tu zdaza


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąż pojechał z kolegami gdzieś na całą noc, robili co chcieli, ale jestem pewna, że nic złego. Jestem przekonana, że mogłabym go obserwować cały czas i ani razu nie byłoby mi przykro.

Ja w tym czasie poszłam do knajpy z koleżankami, męskich występów było kilka, ale szczerze mówiąc - nie miały dla mnie znaczenia. Pośmiałam się i tyle.

Wróciliśmy oboje do domu nad ranem i poszliśmy spać. Nie wypytywaliśmy się o nic, bo znamy się na tyle, żeby nie mieć żadnych wątpliwości co do swojego zachowania.

Koledzy i koleżnaki zadowoleni, że godnie pożegnali naszą "wolność".

I tyle... Jeżeli jesteście przekonani, że wychodzicie za właściwą osobę, to nawet najhuczniejszy wieczór kawalerski nie powinien Wam spędzać snu z oczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Erotyczny pokaz to nic takiego?? Nie rozumiem Cie! Jesli bylabys zadowolona z tego, ze Twoj facet reaguje podnieceniem na widok innej niz Ty kobiety to nie chce mi sie tego komentowac:( Z facetem chyba jest cos nietak jesli pozada innej kobiety:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba jest cos nie tak z facetem kiedy go inne nie pociagaja

chyba tylko geja nie pociagaja kobiety
nie no dziewczyny pociaganie a zdrada czy sex to dwie ózne rzeczy


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez to zauwazylam. Kulturalnie moze i jest ale dla takiej mniejszosci pogladowej jak my nie ma po prostu litosci. Od razu nasi faceci to geje albo my nienormalne:/ Ach, szkoda slow. Kazdy ma swoje granice moralne i uwazam, ze nalezy to uszanowac a nie komentowac w "niewybredny" sposob. Ja sie czuje dobrze ze swoja moralnoscia (tudziez w dzisiejszych czasach to juz przezytek). Nie wtapiam sie przynajmniej w ta "nowoczesnosc", ktora we wszystkim dotyczy tylko seksualnosci..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pociagaja go inne, bo widocznie obecna partnerka zaspokaja jego wszystkie potrzeby zarowno wizualne jak i te dotyczace cech charakteru. Tak kiedys uslyszalam od swojego faceta. Ciesze sie, bo to w dzisiejszych czasach rzadkosc. To sie nazywa prawdziwa milosc i oddanie. Na tym to chyba polega, prawda? Przeciez nie chodzi o to zeby facet sie przed czyms powstrzymywal, bo albo cos czuje albo nie. Jesli to ma odbywac sie na zasadzie: "Fajna jest ta babka, mam na nia ochote ale nie, nie moge bo przeciez mam zone, dziewczyne itd.." to nie widze sensu zawierania malzenstwa. Wygodniej wtedy zyc w konkubinacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wogole dziewczyny troszke dystansu i nerwy na bok...kazdy wyraza tu swoje opinie i tyle i sie nie obrazajmy...
do agusiap 81 -->nawet jesli mojemu narzeczonemu koledzy zgotowaliby taki numer ze striptizerka to nie wydaje mi sie zeby sie zaczal jakos napalac i podniecac, a moze nawet by mu sie dziwnie zrobilo , bo go znam i zapewne ferr by sie wobec mnie nie czul...hmm natomiast gdyby taki byl to chyba nie bylibysmy razem bo nie za fajnie bym sie czula gdyby sie slinil na widok innej babki. Bierze ze mna slub iii Wasi mezczyni biora z Wami slub bo to Wy jestescie dla nich obiektami pozadania, najlepszymi kochankami, przyjaciolkami itp itd , przynajmniej ja mam tak z zwiazku i kazdej tego zycze i sie o mojego mezczyne obawiac nie musze

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, nie myl praw moralnych z prawami natury. Granice wyznaczasz sobie sama, to fakt, ale nie dziw się, że budzisz rozbawienie, gdy twierdzisz, że na Twoim narzeczonym nie robią wrażenia nagie kobiety. W przypadku zdrowego faceta to niemożliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, jezeli chodzi o kabaret ewan to jakis czas temu mialam okazje tam wpasc ze znajomymi poniewaz moj Ł gral tam koncercik;) no i faktycznie panny sa moze i na poziomie i jak dla mnie mogly sobie chodzic z tymi golymi pupami i wszystkim w co je obdarzyla matka natura ale nie bylo mi do smiechu kiedy w pewnym momencie robiac swoj "pokaz" panna podeszla od tylu mojego Ł i kiedy on sie odwrocil wyladowal twarza prosto w jej biuscie. wiec ja osobiscie nie mam nic przeciwko wieczorom kawalerskim itp. ale nie chcialbym zeby wlasnie w tmym miejscu spedzil go Ł ze swoimi kumplami:) ale coz...zycie:))) najwazniejsze zebysmy zdrowi byli hihi:)))

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja i pewnie zaraz dużo osób na mnie wskoczy-nie chciałabym,żeby przed moim mężem tańczyła i ocierała się o niego jakaś obca kobieta-po prostu nie i nie chodzi tu o zaufanie,bo sobie ufamy,ale dla mnie to obrzydliwe i jest wiele innych ciekawszych sposobów na spędzenie wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego,ale to tylko moje skromne zdanie

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie tylko Twoje, Aleksad!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cóz widzę??

tylko tyle że chyba zaliczam się z moim przyszłym mężem do malutkiego grona osób, które nawet nie pomyslały zeby robić sobie kawalerski i panieński, ten ostatni dzień spędzimy na dekorowaniu sali i szczerze ja nie chciałam żadnego panieńskiego, nie jest to dla mnie żadna rozwywka wiec po co?
a Piotr nie chce kawalerskiego takiego tradycyjnego , nie lubi ogladac jakis oblesnych obcych kobiet , jestesmy w sobie bardzo zakochani mimo że razem jestesmy ponad 6 lat nic się nie zmieniło, on nie widzi nikogo poza mna , a ja poza nim - ufamy sobie bezgranicznie,

nie wiem moze jesteśmy dziwni bo nie chcemy zegnać wolności, a tylko powitać piekna przyszłość i to wspólnie jak zawsze,
to tylko nasze spojrzenie na ta sprawę

ps. mówienie ze z facetem jest cos nie tak jeśli nie ogląda się za babami i może jest gejem jest dla mnie przegieciem,sa jednak na swiecie pary, które chcą być tylko z ta jedyna osoba i nie widza nikogo poza nią, ja wierze głęboko że z nami tak bedzie już zawsze

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hopsa! (wskoczyłam)

Aleksad, nikt tutaj nie pisze, że marzy o tym, aby jej facet ogladał jakieś erotyczne pokazy. Ale jak już ktoś coś takiego jemu zamówi, to niech ma. Po co go za włosy wyciągać? Zabraniać może jeszcze wychodzenia na kawalerskie kolegów? Bo wcześniej czy później któryś będzie miał zamówioną panienkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wogole dziewczyny troszke dystansu i nerwy na bok...kazdy wyraza tu swoje opinie i tyle i sie nie obrazajmy...
do agusiap 81 -- >nawet jesli mojemu narzeczonemu koledzy zgotowaliby taki numer ze striptizerka to nie wydaje mi sie zeby sie zaczal jakos napalac i podniecac, a moze nawet by mu sie dziwnie zrobilo , bo go znam i zapewne ferr by sie wobec mnie nie czul...hmm natomiast gdyby taki byl to chyba nie bylibysmy razem bo nie za fajnie bym sie czula gdyby sie slinil na widok innej babki. Bierze ze mna slub iii Wasi mezczyni biora z Wami slub bo to Wy jestescie dla nich obiektami pozadania, najlepszymi kochankami, przyjaciolkami itp itd , przynajmniej ja mam tak z zwiazku i kazdej tego zycze i sie o mojego mezczyne obawiac nie musze

powtarzam bo gdzies sie zapodziala moja odp.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie zapodziała, jest ok. 5 postów wyżej :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój maz nie odmawia sobie sexu z inna panan bo ma żone
nie musi sobie odmawiac bo ma to w domku i to z osoba która kocha ale nie zmienia to faktu ze moze na inne popatrzec a po za tym u facetów to jest mimowolne ze zawieszaja oczka na ładnych pannach i to nie jest nic złego


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata.tr wiem ze jest wyzej ale zostala przycmiona innymi odp... ;););)


image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja nie zabraniam mojemu mężowi chodzenia gdziekolwiek-jak pisałam mam do niego zaufanie. Napisałam i jeszcze raz podkreślę,że są inne sposoby na wieczór kawalerski i nie rozumiem skąd wzięła się opinia,że jak kawalerski-to goła babka

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny to jest temat rzeka
ile osób tyle opini i nigdy sie on nie skonczy
kazdy ma pawo do swoich pogladów
Jeden cos lubi inny nie
to jak z jedzeniem jednemu smakuje mieso inny jest wegetarianinem

proponuje zakonczyc na tym ten post zanim dojdzie do nieprzyjemnych przepychanek

pozdrawiam i zycze samej miłosci i słońca w naszych zwiazkach


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z amerykanskich filmow :);)

i co niektorym tak bardzo sie to spodobalo...hmmm mozna by sie teraz zaczac zastanawiac wlasnie dlaczego niektorzy tak spedzaja wieczor...moze wiedza ze zostanie im jakis wybryk wybaczony z racji tego ze to kawalerski wieczor iiii moze to spelnienie jakichs ukrytych fantazji...ale wtedy mezczyzna obnaza to ze nie jest do konca gotowy na bycie z jedna klobieta i do malzenstwa...

image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo najczęściej , gdy zbierze się kilku kumpli, to dojdą do wniosku, ze to najlepszy sposób na uczczenie kolegi (chociaż zwykle sami na swoim kawalerskim trochę się boją takich występów). Pewnie się naogladali filmów amerykańskich... Chłopaki uwielbiają wszelkie próby, rytuały inicjacyjne i inne głupoty. A jak widać, występy panienek są czymś, co się jeszcze nie znudziło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z amerykańskich filmów... No tak. Bo co niektórym (NIEKTÓRYM) to się strasznie podoba i trzeba było przywlec do polskich zwyczajów...
Ale oczywiście, dzień kobiet nie musi istnieć, bo to głupota... Tak, bo robi przyjemność kobietom, a facetom każe biegać na poszukiwanie prezentów :)
Ja tylko tak w skrócie, bo to też rzeka...

Perełka, Ty się nie przejmuj, tylko się ciesz, że szanuj Twój skarb! Ja wierzę, że jest tak jak piszesz.
Niech sobie złośliwie gadają...
Może i to też z zazdrości?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak jak zwykle naśladujemy coś co przyszło z zachodu

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mar1fur,
i jak plany "niezapomnianego i jedynego wieczoru"?
Proponuję, w ramach treningu przed kawalerskim, raz w tygodniu chodzić na striptease, albo przynajmniej na rozgrzewkę oglądać odpowiednie filmy dla dorosłych. Naprawdę niezwykłe, niezapomniane doznania gwarantowane.

Dziewczyny,
widzę że marna prowokacja rozpętała małe piekiełko.
Teraz będziecie się licytować, której chłop zdrowszy, normalniejszy, prawdziwie kochający, szczery; współczuć sobie nawzajem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prowokacja? Piekiełko???

Pewna, podobno wieje tu nudą, miałyśmy rozkręcić ciekawy temat, to rozkręcamy!!!!
Jest dyskusja i jest fajnie.
Tak mogłoby być zawsze.
Byleby z kulturą i bez obrażania zdania konkretnych osób.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie nie ma tu piekła i widze ze watek ulturany
a jezeli to prowokacja to uda sie i przynajmniej nudno nie jest


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozwala mnie podejście niektórych do tematu i ich pobłażliwy stosunek do osób, które mają odmienne zdanie/na innych wartościach budują związek. Ja nie śmieję się z dziewczyn, które wierzą w to, że są jedynymi obiektami seksualnymi dla swoich mężczyzn, dlatego wkurza mnie, kiedy one z pobłażliwością i pogardą wyrażają się o moim związku z facetem, który owszem - zaślini się na widok innej atrakcyjnej kobiety (co nie znaczy, że od razu wskoczy z nią do łóżka z wywieszonym jęzorem)... ;)

Kultura kulturą, ale pogarda, pobłażliwość, litościwy uśmieszek - to dla mnie piekiełko, typowe dla weselnika.
Oczywiste, że nikt tutaj nikogo nie wyzwie. Takie aniołki, wierne świętoszki... W życiu, my przecież nie przeklinamy... Jest to ciekawe, rzeczywiście. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewna Dziewczyno, po Tobie się nie spodziewałam tego, że też nie odróżniasz wartości, instynktów i wyparcia... Ale może każdy powód jest dobry, aby ponarzekać na dziewczyny z Weselnika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinnam napisać "na innych przekonaniach" budują związek?
Jestem jeszcze malutka i nie potrafię pisać tak ładnie jak Ty. :)

Co do dziewczyn - może chciałabym wyłowić pokrewne dusze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może powinnaś... Wierność jest również dla mnie jedną z najważniejszych wartości. Ale i zaufanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z Tobą Beatko, każdy ma swoje zdanie nie trzeba od razu na drugą osobę "wskakiwać" bo myśli inaczej-że inaczej nie oznacza,że jest gorszy

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się niczym nie przejmuje, jestem dumna z tego ze tworzymy taki zwiazek, a cuz odmienne poglady na ten temat zawsze sie znajdą i nic na to nie poradzimy,

eh ile ludzi tyle opinii

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aleksad dobrze powiedziane:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nieśmiało przypomnę, że dyskusja się zaczęła dopiero wtedy, gdy przeciwniczka erotycznych występów naskoczyła na Mystic... Tak tylko dla jasności...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakoś Mystic się nie obraziła,a to ona powinna zareagować-nikt chyba adwokata nie potrzebuje,niepotrzebnie tyle jadu ludzie wylewają i czemu to ma służyć?mało się ma własnych problemów?

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem problem polega na tym, że wiele osób boi się jakiejkolwiek różnicy zdań i od razu zarzuca innym "naskakiwanie" i "wylewanie jadu" oraz wszędzie widzi zamach na swoje szczęście małżeńskie. Trochę dystansu, proszę... To forum, nie imieniny u cioci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Różnicy zdań chyba nie,bo każdy swoje wyraził-bez sensu jest obrażanie kogoś za to,że ma inne zdanie

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heheheh wiec kulturalnie sie nie zaczelo ale skonczylo ;)... natomiast ja podobnie jak Agatha uwazam zeeee panienki na wieczorze to raczej spelnienie marzen kumpli niz naszych mezczyzn...choc zdazaja sie wyjątki...


image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewna dziewczyno z kawalerskim kiepskie plany bo narzeczona trzyma mnie już na smyczy.......jestem pod pełną kontrolą...:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mar1fur napisał(a):
> pewna dziewczyno z kawalerskim kiepskie plany bo narzeczona
> trzyma mnie już na smyczy.......jestem pod pełną kontrolą...:-)

I bardzo dobrze, widocznie ma powody.
Powininna jeszcze odciąć Cię od internetu.
Do budy!

:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i wlasnie dlatego mysle, ze tacy kumple sa niewiele warci, skoro zaproszeni na wieczor kawalerski "spelniaja swoje marzenia":) Jak chca ogladac panienki to niech ida na striptiz albo niech zamawiaja sobie na swoj wieczorek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaak, panienek już się pozbyłyśmy, teraz jeszcze trzeba się pozbyć złych kolegów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ba! ;);) hehehe a zaraz po niedobrych kolegach puby ktore takie cos organizuja i na takie cos pozwalaja ...;);)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze telewizor :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zapomnijcie o internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mojemu mężowi zabiorę okulary i problem z głowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny naprawde nie o to chodzi. Niech kazdy chlop robi co chce. Czy ja gdzies napisalam, ze swojego trzymam na smyczy? On ma taki charakter, ze gdyby sie tak czul to juz dawno nie bylibysmy razem. Ktory chlopa by wytrzymal cos takiego? To moj punkt widzenia, tylko i wylacznie. Panienki , filmy, kumple to wszystko bedzie zawsze. Wazne jaki ma do tego stosunek sam facet. Pozdrawiam i na tym koncze!:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale śmieszny wątek...
dodam swoje trzy grosze...
do partnera trzeba mieć zaufanie, więc jakby mój mężuś został zaskoczony panią striptizerką to ok, niech sobie chłopak popatrzy ale tylko popatrzy ;) ja osobiście byłam na pokazach striptiserów męskich i jest to tylko i wyłącznie zabawa :)

a na temat kawalerskiego...zrobiliśmy sobie kawalerski i panieński razem, takie dwa w jednym z przyjaciółmi i było super

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwolcie,że spróbuje to podsumować bo wątek robi sie strasznie długi. Jeśli ktoś ma potrzebe zorganizowania wieczoru kawalerskiego ze striptizerka to niech to zrobi. Z drugiej strony jeśli przyszly Pan/Pani mloda jeśli nie będzie sobie życzyła takich atrakcji to po prostu powie ze nie bedzie brałą w czyms takim udziału. Podobno taki wieczor to niespodzianka ale raczej przyszły pan mlody domyśla się co go czeka i może skonsultować się na narzeconą. Dużo piszecie tu o zaufaniu ale chailam tylko nadmienić że przeważnie na takich wieczorach konsumuje sie dużo alkoholu, oczywiście nie zawsze ale przeważnie tak sie dzieje wiec jak tu mówic o zaufaniu jeśli druga strona może praktycznie nie wiedzieć co robi i nawet tego nie pamiętać?! W mojej miejscowości raczej rzadko slyszy się o tego typu imprezach ale w rożnych miastach rożnie to wygląda. Wszystko zależy od tego z jakiej strony na to patrzeć bo oglądanie golych tancerek może być zdrowym odruchem i nie należy tego potępiać ale wszystko w gracicach rozsądku prawda?
Moim skromnym zdaniem każdy facet jeśli zdecydowal sie na ślub to chyba parę dni przed nie wskoczy do lożka tancerce erotycznej bo po co bylby wtedy ten ślub? Skoro chce przysięgać milość i wierność to obowiazuje to zarowno przed ślubem jak i po nie uważacie? A jeśli chce poobmacywać gołą panienke to coś chyba jest tu nie tak prawda? Zaczęłabym sie zastanawiać czy moja osob już mu nie wystarcza? Jeśli zrobi to przed ślubem to może po slubie też sobie urządzi takie atrakcje?

Ja osobiście chiałąbym spedzić ten ostatni wieczór z narzeczonym i naszymi przyjaciółmi nie koniecznie w towarzystwie roznegliżownych pań czy panów. POzdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SŁUCHAJCIE....A JAKBY TAK ZROBIĆ WIECZÓR KAWALERSKI W JAKIMŚ DOMKU NAD JEZIOREM?(OCZYWIŚCIE BEZ TANCZĄCYCH PANIENEK).U MNIE BĘDZIE AŻ 7 OSÓB I NIE WIEM JAK TO MOŻNA ZORGANIZOWAĆ.WIEM JUŻ ŻE KUPIE SPORO ALKOHOLU ALE BĘDZIEMY TYLKO SIEDZIEĆ I PIĆ....MACIE JAKIEŚ POMYSŁY JAK MOŻNA ZORGANIZOWAĆ WIECZÓR W TAKIM DOMKU?....MYŚLAŁEM O OGNISKU Z KIEŁBASKAMUI ALE NIC INNEGO MI NIE WPADA DO GŁOWY...LICZE NA WAS....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do imprezy alkoholowej :) w takim gronie świetnie pasuje gra "jungle speed" ze sklepu rebel (zamawiasz przez e-sklep lub sklep we Wrzeszczu)
Dobra zabawa gwarantowana :)
Ile śmiechu prezy tym jest!
I nawet czasem bywa agresywnie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta gra jungle speed?opowiedz troszku wiecej prosze,zaciekawila mnie bardzo

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz,fajne miejsce nad jeziorem,domek,cisza,najlepsi kumple,grill i browar - impreza na pewno sama sie zorganizuje.podsluchalam,ze moj narzeczony to wlasnie planuje z kumplami - i jakos nie szukaja niczego innego specjalnego.okazja taka,ze na pewno bedzie extra.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pomysl calkiem fajny... u mnie bedzie chyba z 15 osob... (same dziewczyny)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ekstra pomysł z tym wyjazdem..sama podsune mojemy M. przynajmniej nie bede musiala go ogladac na kacu hihihi. a gdzie we wrzeszczu mozna zamowic jungle speed??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.rebel.pl/product.php/1,311/6375/Jungle-Speed.html

We wrzeszczu sklep jest na ul.Matejki 6
(mapka na stronie)

Gra jest super, im więcej osób gra i im więcej alkoholu (a co za tym idzie opóźnione reakcje) tym weselej i zabawniej :)

A jak juz ognisko i kiełabaski, to koniecznie gitara i śpiewnik z polskimi starymi dobrymi przebojami. Pod warunkiem, że ktoś lubi takie klimaty :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, jezeli chodzi o kabaret ewan to jakis czas temu mialam okazje tam wpasc ze znajomymi poniewaz moj Ł gral tam koncercik;) no i faktycznie panny sa moze i na poziomie i jak dla mnie mogly sobie chodzic z tymi golymi pupami i wszystkim w co je obdarzyla matka natura ale nie bylo mi do smiechu kiedy w pewnym momencie robiac swoj "pokaz" panna podeszla od tylu mojego Ł i kiedy on sie odwrocil wyladowal twarza prosto w jej biuscie. wiec ja osobiscie nie mam nic przeciwko wieczorom kawalerskim itp. ale nie chcialbym zeby wlasnie w tmym miejscu spedzil go Ł ze swoimi kumplami:) ale coz...zycie:))) najwazniejsze zebysmy zdrowi byli hihi:)))

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moj narzeczony z kumplami bardzo czesto graja w gre podobna do tej:
image
to taka rosyjska ruletka,w 5 kieliszkach jest woda,w 1 wodka...
moze to tez dobry pomysl na rozkrecenie imprezy.
pamietam,ze kiedys siedzialam przy jednej z takich gier z zamiarem tylko i wylacznie robienia zdjec - byli tak zabawni,ze mialam tylko sile i czas na smianie sie - zadnych zdjec nie zrobilam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do Agusiap:

Czy uwazasz, ze Twoj facet naprawde niechetnie otwiera Playboya (czy inne pisemka, jak wpadna mu w reke;) lub omija szerokim lukiem strony internetowe z golymi lub nawet ubranymi pieknymi modelkami, aktorkami?

Bo piszesz, ze mu ladne kobiety 'nie robia'

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super ta gra :) Nie wiesz gdzie można ją kupić?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie szperam w internecie,narazie znalazlam tylko na amerykanskich i brytyjskich stronach

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze takie cos znalazlam:
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rosyjską można zastąpic tradycyjną grą w butelkę :) TYle że zamiast całusa będzie kieliszek z alkoholem :)
Słyszałam już, że takie imprezy kończą się nienajlepiej (ogromny kac) ale cała mniej pijąca reszta ma niezły ubaw

Jeszcze nie próbowałam, ale przyznam, że planuję :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj cos wielkie wyszlo..przepraszam...
my mamy takie kolo fortuny z napisami : duzy lyk, maly lyk,wszyscy pija,pije osoba na prawo i tak dalej...to przy tym sie tak ubawilismy.tylko zdjewcia tego nigdzie znalezc nie moge

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda, ci pijacy smiecznie wygladaja tylko tego wieczora...nastepnego juz nie bardzo....dziewczyny maja natomiast taka niepisana regule,ze pija wino czy drinki...chlopaki jednak ciagna czysta,no i nie ma sie co dziwic,ze nastepnego dnia niewyraznie wygladaja......

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeciwnie,czysta jest lepsza razy od drinów

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli jeżeli ma to być kawalerskie, to nie dzień przed ślubem :D

ale to co wkleiłaś jets genialne :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialo byc ja przeciwnie ,po drinkach głowa boli i po czerownym winie jeszcze bardziej..sadze ze to opinia nie tylko moja ,a czysta to czysta ...

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadza sie,ale w grze- musisz wziac lyka drinka,badz setke wodki - jest roznica

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne co nie?sama sie zastanawiam,czy nie kupic im w prezencie takiej ulepszonej wersji...ta, ktora mamy jest bez kart - juz widze jak sie ciesza,jak dzieci....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super ale gdzie mozna kupic cos takiego ?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo,cos takiego:
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdaje sie,ze tylko na amerykanskich i brytyjskich stronach...niestety.
ale moze jest gdzies polska wersja takiej gry?trzeba by poszperac.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIĘKI ZA SUPER POMYSŁ....NAPEWNO SKORZYSTAM...WYBIORE SIĘ DO WRZESZCZA I KUPIĘ TĄ GRĘ......JESZCZE RAZ DZIĘKI ZA POMYSŁ...........MYŚLĘ ,ŻE TO WYSTARCZY NA SUPER IMPREZĘ...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GRA SIX SHOOTER TEŻ JEST SUPER ALE GDZIE JĄ DOSTAĆ.....TRZA BĘDZIE POSZPERAĆ

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeczytałam i umarłam dawno sie tak nie usmialam zwlaszcza z wypowiedzi o okularach hi,hi:) (tylko prosze mnie zle nie zrozumiec nie smieje sie z pogladow ):))))))))))))))))))))))))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mystic, śmiać się z okularów mojego męża to dopiero okropność! Napiszę do admina, żeby Cię zabanował.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez z tego nie moglam!!Agatha jestes najlepsza!!!!:):)Buziaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Czarna, a już przywykłam, że jestem ta najgorsza... :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto by pomyślał ze ten watek tak sie rozwinie!!!!!! troche sie uśmiałam czytajac niektóre wypowiedzi!!!! oczywiście pozytywnie, kazda z nas moze mieć inne zdanie i to jest oczywiste, zgadzam sie w zupełności z pmagdaleną, niemniej jednak kazda z was ma troche racji, samo zycie............
a zycie to często nie bajka, niestety!!!! ja w zeszlym roku wziełam slub cywilny, panienskie mialam fantastyczne, najpierw w domciu same babeczki, jedzonko, drinki a potem wynajeta limuzyna pojechałyśmy na dyskotekę do barbadosa gdzie balowalysmy do samego rana, bylo nas troche takze parkiet byl nasz, dziewczyny co chwile dedykowaly mi jakies fajne piosenki, mam pieknie zrobiony album przez dziewczyny i nakrecony film z podkladem muzycznym od poczatku do konca imprezy, było cudownie i chyba tej imprezy nie zapomne do końca zycia!!! chciałm dodac ze moj maz z kolegami byli na piwie a pod koniec imprezy dotarli do nas i wszyscy sie swietnie bawili. jestesmy ze soba kupe lat i dopiero w zeszlym roku cos nas wzielo na slub, wiekszosc moich kolezanek jest juz po rozwodach a my dalej razem, oczywiscie nie zawsze bylo tak cukierkowo, klocimy sie jak wszystkie inne pary itd, itp, jestesmy o siebie zazdrosni, to raczej normalne,jednak najwazniejsze jest to ze zawsze mozemy na siebie liczyc mimo przysiegi małzenskiej na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, uwierzcie mi niestety miałam okazje to sprawdzic na wlasnej skórze!!!!!!!!! życze wam wszystkim, tym które sa i za i przeciw wieczorom kawalerskim i panienskim tyle wiary i pewnosci jak teraz na całe życie!!! cieszcie sie kazdym dniem i kazda pierdółka jak ja robie to teraz, przygotowaniami do slubu, tak na marginesie nie wiedzialam ze tyle przjemnosci mi sprawią przygotowywania do slubu koscielnego, a przede wszystkim duuuuuzo miłosci i zdrowia bo to jest najwazniejsze w życiu!!!!!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Życie to nie bajka" powiedział Czerwony Kapturek i poszedł prać skarpetki;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mojemu facetowi szkoda kasy na pisemka typu Playboy a w na stronach internetowych z panienkami i katorkami nie przesiaduje bo dobrze wie, ze te panienki sa po retuszu. On woli wszystko naturalne. Mozesz wierzyc lub nie. Nie mam zamiaru juz nikogo przekonywac. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agatha jaka najgorsza???Ja mam podobne podejscie do wielu spraw i czasem nie musze sie wypowiadac bo musialabym powtorzyc twoja wypowiedz:):).
Nazwala bym to inaczej!!-Babka z charakterem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa... grunt to poczucie własnej wartości ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czarna, to załóżmy klub wzajemnej adoracji. Ja będę Cię podziwiać za to jak się znasz na ludziach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok Agatha zgadzam sie!!!:):)
Beatko.tr poczucie wlasnej wartosci to podstawa!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TĘ GRĘ SIX SOOTER CIĘŻKO DOSTAĆ, ALE ZNALAZŁEM WCZORAJ NA ALLEGRO TAKI WYKRYWACZ KŁAMST..PODOBNO SUPER ZABAWA...SAMI ZOBACZCIE..
http://www.allegro.pl/item175660154_gra_dla_doroslych_saint_or_sinner_pl.html

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To z gatunku odważnych gier
hehe :) :) :)
fajne, jak cos jeszcze znajdziesz, to daj znać :)

A tego jungle speeda i tak można dokupić, kosztuje teraz ok. 25 zł, więc nie dużo, a wystarczy ne wiele wiele imprezek

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autor: Agatha 20-03-2007 17:28 wyślij odpowiedź

Agusia, jeżeli Twój facet twierdzi, że nie kręci go widok nagich kobiet, to ja bym obstawiała jedną z hipotez:

1. Ma jakieś dziwne zahamowania, albo dysfunkcje seksualne

2. Jest gejem

3. Wkręca Ci głupoty, bo zna Twoje poglady i nie chce, abyś wprowadzała w życie swoje poglądy w stylu: "Z facetami trzeba ostroznie ale i zdecydowanie, zeby sobie nie pomysleli, ze im za duzo wolno;)"

Agatha nie myślałam, że kiedyś to napiszę, ale zgadzam się z Tobą w 100%;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja znalazlam jeszcze cos takiego:
http://www.allegro.pl/item176767762_gra_kolko_i_krzyzyk_kieliszki_tacka.html
niestety tego "kola fortuny" w polskiej wersji nigdzie ni ma....
a jesli chodzi o tequila shooter,to moj narzeczony stwierdzil,ze to slabe...bo ile mozna przeciez tej wody pic....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
magnesh napisał(a):
> a jesli chodzi o tequila shooter,to moj narzeczony
> stwierdzil,ze to slabe...bo ile mozna przeciez tej wody pic....
>

Trzeba mieć nieco więcej szczęścia :) Wtedy nie twierdziłby, że słabe

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda, idę sobie szampana otworzyć! Mam jeszcze w lodówce stary prezent - taką małą butelkę, ale za to niezłej marki!

P.S. Jest jeszcze 4 możliwość, podana przez Beatkę81. Też bardzo prawdopodobna, ale moja wypowiedź miała być zaczepna, dlatego jej nie uwzględniłam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:D zaczynam się do Ciebie przyzwyczajać
A z tym starym szampanem to uważaj - wino musujace, które masz w lodówce może być już przeterminowane;p

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre jest!

Twoje zdrowie!

I narzeczonego Agusi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh.... jutro pewnie się rozchoruję po tym toaście

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no niedługo watek pobije rekord popularnosci hi,hi:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TAAAK....BARDZO CIEKAWY WĄTEK.....sPOSÓB ZoRGANIZOWANIA WIECZORU KAWALERSKIEGO WCIĄŻ CIEKAWY

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie ma co dziewczyny ale zlosliwe to Wy potraficie byc :/
A o zdrowie mojego narzeczonego sie nie martwcie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie jakiś pomysł na wyjście na mieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ja stawiam na wieczór ze striptizem - no na poker może trochę mniej ponieważ nie jest to w sumie do końca bezpieczne. Można stracić jednak dużo kasy. Dobry jest cały pakiet ponieważ jedzenie w pokoju vip z tancerką potem jazda hummerem po mieście z kolejną laską a na końcu impreza w strip klubie gdzie masz własny stolik. Kurczę - sam bym się na coś takiego wybrał
Jesli striptiz nie wchodzi w grę to może coś takiego?
https://mojekatowice.pl/is,poczuj-sie-jak-podczas-skoku-ze-spadochronem,270925,870202.html
Lot w tunelu aerodynamicznym również wydaje się spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to wieczór kawalerski, chyba powinien być zorganizowany na całego. W końcu jest tylko raz w życiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na wesoło-wynająć tancerki
sam organizowałem wieczór kawalerski i muszę przyznać,że wypadł rewelacyjnie,
pan młody do dzisiaj wspomina te czasy ;)
trzeba jakoś uczcić ostatni dzień wolności,żeby ludzie go zapamiętali
showgirls.com.pl trzymam kciuki,żeby wszystko się udało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, trzeba zaszaleć. Z kumplami byliśmy na quad safari https://jjquady.pl/ na prawdę super atrakcja. Później poszliśmy na imprezę, w której organizacji pomogli https://trojmiasto.jjkawalerskie.pl/. Smaczne jedzenie i niezapomniane wrażenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wynająłem stąd Tancerkę ale porażka. Panna zamiast sama siebie rozebrać to rozebrała młodego. Jakiś kabaret odpierdzielila. Kasa nie mala ale profesjonalizmu zero. Laska dojechała na dodatek z psem ktory łaził podczas występu. Laska utyta i pełno botoksu ale takiego bardzo ci*latego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry