Widok

Wieje nudą :-(

Cóż to się stało,że nic się nie dzieje :-( Cisza jak makiem zasiał, nikt nic nowego nie pisze, nikt z nikim się nie kłóci, o co kaman ???
Forumy- obudźta się !!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bo te niezaobrączkowane wyłapujesz i gotujesz w nocy? Coby sąsiadom życia w dzień nie uprzykrzać smrodem szczurzego mięsa? Fuj, ależ masz gusta :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No.
O gustach się nie dyskutuje moja droga:) dziś trybuję w szczurzej rzeźni polędwiczki. Nie wiem tylko z czym podać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już wiem Mikro.
Polędwiczki szczurze będą podane z suchą kocią karmą.
To tak na przełamanie podświadomości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eee, sosik jakiś byłby lepszy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ładnie udekorować.
:)

Trzema parami czarnych ocząt na brzegu talerza i postawionymi na sztorc szczurzymi wąsami czy innymi wibrysami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ło matko...zjadłam obiad a moja wyobraźnia już zaczęła pracować po słowach C-ego o oczach....chyba mnie mdli...łeeee;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja sobie doleję drugą porcję zupy.
Choć wolałbym arbuza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech Inka Inka Ciebie mdli, a Ann nabrała apetytu na drugi talerz :)
Cieżko Wam dogodzić.
Czyżbyście nie czytali Jamesa Clavellego i jego "Króla Szczurów"?

Te oczka by tak ładnie patrzały...
Gdy jem np rybę często zastanawiam się jakie akweny przemierzała, aby trafić na mój talerz, w przypadku szczurów myślałbym o kanałach :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bedac dzieckiem to czytalam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli nie tak dawno.
Często zachowujesz się jak dziecko.
Zupełnie jak Twój pies.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie że czytałam...jakieś naście lat temu:p
Ta myśl ileż kanałów i śmietników przemierzył smakowity szczurek ...bezcenna;):))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na serio, to mam rodzinkę lorbasów w kompoście :)
Zaprzyjaźniłem się już.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, ze przestalam do ciebie z dzieckiem przyjezdzac. Jeszcze by mu raczki zezarly.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co, grzebało w kompoście? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze grzebać nie potrafi. Ale jak lezało na hamaku i taki potwory by zaatakowały?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ann a po co jej rączki?
Znając Cię i Twoje lenistwo ;) to jeśli będzie miała Twoją krew rączki będą jej niepotrzebne, facet będzie za nią wszystko robił... ;)))

Szczur nic złego sam z siebie człowiekowi nie zrobi.
Zupełnie jak dzik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie jestem leniwa, tylko wole robić inne rzeczy niz pracowac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurdę po co ja pisałem o tych szczurach.

Chciałem Ann poprosić Cię o pomoc przy wybieraniu i przesiewaniu kompostu ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
c, nie rozumiem co do mnie mowisz. ja takich rzeczy nie umiem robic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umiesz.
Ale jeszcze tego nie wiesz.
Potrzeba tylko szpadel i kalosze.
I skrzynka do przesiewania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (245 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

do góry