Widok

Wieje nudą :-(

Cóż to się stało,że nic się nie dzieje :-( Cisza jak makiem zasiał, nikt nic nowego nie pisze, nikt z nikim się nie kłóci, o co kaman ???
Forumy- obudźta się !!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Oooo Teleexpress się zaczął :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
U mnie blokada antyspamowa co drugi wpis...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jutro można sobie pójść do filharmonii na scenę letnią, tylko miejsca siedzące są płatne. Bolero, taniec węgierski, tańce słowiańskie.
Kurcze, że ja tak daleko mieszkam:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To spróbuj z kulturą ;P

Wszyscy się czepiają, że stali bywalcy za dużo się udzielają, a jak zamilkli to wam źle???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Mikronezja.......... stali bywalcy za dużo się udzielają, a jak zamilkli to wam źle???.....
Oj znowu mnie coś chyba ominęło :-)
Ja tam się nie czepiałam, bom ja łagodna jak kręcony biały baranek na górskiej polance.
Jam spokojna jak telefon z wyczerpaną baterią :-)

O Masakra jak ja się dziś nudzę :-(

PS. Kto mi już tam nawtykał minusów u góry!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>PS. Kto mi już tam nawtykał minusów u góry!!!!

Każdy ma swojego trolla ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
@Mikronezja, no ok ale niech by się chociaz ujawnił.

ADMINIE wymyśl jakiś konkurs, bo nad forum nadciąga jakaś ...wakacyjna lipa -może jakiś wierszyk :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Fizyczna robota nudę zabija
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Darek....Fizyczna robota nudę zabija.......
Już wykopałam rowy pod nową sieć gazową,
już sieć gazową nawet położyłam
już chodnik nad tym nowy położyłam
A teraz........nudzę się (robota owa fizyczna była).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od jakiegoś czasu (może dwóch miesięcy) obserwuję narastającą ciszę na forum. Ktoś coś wie co może być przyczyną? Pogoda? Wyniki wyborów prezydenckich? Facebook?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Adminie, ja wyczułam,że forumowe życie zwolniło po 10 milionowym wpisie. Dlaczego nie wiem,nie jestem tu długo.
Proponuję ogłosić nowy konkurs- tym razem na wierszyk :-)
Fajnie by było,gdybyś np.wypisał wyrazy,które mają być obowiązkowo w tekście owego dzieła ;-)
My Forumy mamy głębokie i niezbadane horyzonty twórcze.

Ale faktem jest,że nawet Sadyl,niegdyś mój wróg najgorszy,zawiesił broń.....a ja do końca nie wiem dlaczego....

Ps.Przypominasz mi Czesława Niemena :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adminie, powstało kilka wątków, w których czytelnicy narzekają na wpisy "stałych bywalców" - może przestało się im chcieć pisać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikronezja, pewnie mam tupet ale sądzę ,że też już jestem ''stałym bywalcem''.
Chociaż śledząc forum zauważyłam też,że był swojego czasu forum Halewicz,który miał dużo i na wiele tematów do "powiedzenia" . Niestety od kiedy ja tu jestem ,jego tu nie ma ;-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> był swojego czasu forum Halewicz,który miał dużo i na wiele tematów do "powiedzenia"

Co więcej: zawsze miał rację ;]

> od kiedy ja tu jestem ,jego tu nie ma

Otojka... bez megalomanii.. plijz. Koincydencja przypadkowa :D

Jego chlebodawca dał dyla, to i kontraktu nie dało. Dało później, Skydiverowi.. ale to już nie to :/

> forumowe życie zwolniło po 10 milionowym wpisie

Zwolniło odkąd Vi strzeliła Focha (marszałka zresztą ;) po tym, jak woder skwitował miałkość Jej egzystencji reprezentowanej na Forumie.
Pozamykała niektóre wątki. "Psiapsióły" nie miały gdzie pisać ;)

Poza tym.. czasami tak bywa, że Forum na jakiś czas zamiera.
Młoda jesteś.. to nie znasz :D

> nawet Sadyl,niegdyś mój wróg najgorszy,zawiesił broń.

To Ty mnie uważałaś za wroga. Bez wzajemności.
Co najwyżej, jakąś złośliwostką odpowiadałem:D

> jak ja się dziś nudzę

Trza było zadzwonić. Znalazłbym zajęcie dla Ciebie ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie żebym często miał coś mądrego do napisania ale czy mam czy nie to i tak ostatnio mi się nie chce.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadyl. Ech,mogłam dzwonić,
całej łąki bym nie skosiła,ale co tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wieje nudą...ano wieje niestety i chyba daje to do myślenia;)...kurka,chyba ucho się urwało od tego dzbana co pełen wody był;)...trzeba by zrobić nowe i dobrze przykleić:D...dobrej niedzieli forumy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Crossowi się nie chce, Vi się obraziła - czyli ludzie skłóceni, forum co jakiś czas zamiera (ale nie aż tak - pięć lat tu jestem i takie przestoje były może od Święta).. Nie podoba mi się to. No ale cóż ja biedny Czesław mogę.. jedynie obserwować. Ehh... 8-/

Udanej - i wydaje się słonecznej - niedzieli wszystkim życzę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otoja dawaj do mnie.
Mam furę prasowania.
I masę pielenia.

Możesz wybierać na "p" jedno lub drugie. Możesz nawet wybrać opcję 2 x p. W nagrodę na koniec będzie coś na "p".

:)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry