Widok
@ Mikronezja.......... stali bywalcy za dużo się udzielają, a jak zamilkli to wam źle???.....
Oj znowu mnie coś chyba ominęło :-)
Ja tam się nie czepiałam, bom ja łagodna jak kręcony biały baranek na górskiej polance.
Jam spokojna jak telefon z wyczerpaną baterią :-)
O Masakra jak ja się dziś nudzę :-(
PS. Kto mi już tam nawtykał minusów u góry!!!!
Oj znowu mnie coś chyba ominęło :-)
Ja tam się nie czepiałam, bom ja łagodna jak kręcony biały baranek na górskiej polance.
Jam spokojna jak telefon z wyczerpaną baterią :-)
O Masakra jak ja się dziś nudzę :-(
PS. Kto mi już tam nawtykał minusów u góry!!!!
@ Adminie, ja wyczułam,że forumowe życie zwolniło po 10 milionowym wpisie. Dlaczego nie wiem,nie jestem tu długo.
Proponuję ogłosić nowy konkurs- tym razem na wierszyk :-)
Fajnie by było,gdybyś np.wypisał wyrazy,które mają być obowiązkowo w tekście owego dzieła ;-)
My Forumy mamy głębokie i niezbadane horyzonty twórcze.
Ale faktem jest,że nawet Sadyl,niegdyś mój wróg najgorszy,zawiesił broń.....a ja do końca nie wiem dlaczego....
Ps.Przypominasz mi Czesława Niemena :-)
Proponuję ogłosić nowy konkurs- tym razem na wierszyk :-)
Fajnie by było,gdybyś np.wypisał wyrazy,które mają być obowiązkowo w tekście owego dzieła ;-)
My Forumy mamy głębokie i niezbadane horyzonty twórcze.
Ale faktem jest,że nawet Sadyl,niegdyś mój wróg najgorszy,zawiesił broń.....a ja do końca nie wiem dlaczego....
Ps.Przypominasz mi Czesława Niemena :-)
> był swojego czasu forum Halewicz,który miał dużo i na wiele tematów do "powiedzenia"
Co więcej: zawsze miał rację ;]
> od kiedy ja tu jestem ,jego tu nie ma
Otojka... bez megalomanii.. plijz. Koincydencja przypadkowa :D
Jego chlebodawca dał dyla, to i kontraktu nie dało. Dało później, Skydiverowi.. ale to już nie to :/
> forumowe życie zwolniło po 10 milionowym wpisie
Zwolniło odkąd Vi strzeliła Focha (marszałka zresztą ;) po tym, jak woder skwitował miałkość Jej egzystencji reprezentowanej na Forumie.
Pozamykała niektóre wątki. "Psiapsióły" nie miały gdzie pisać ;)
Poza tym.. czasami tak bywa, że Forum na jakiś czas zamiera.
Młoda jesteś.. to nie znasz :D
> nawet Sadyl,niegdyś mój wróg najgorszy,zawiesił broń.
To Ty mnie uważałaś za wroga. Bez wzajemności.
Co najwyżej, jakąś złośliwostką odpowiadałem:D
> jak ja się dziś nudzę
Trza było zadzwonić. Znalazłbym zajęcie dla Ciebie ;]
Co więcej: zawsze miał rację ;]
> od kiedy ja tu jestem ,jego tu nie ma
Otojka... bez megalomanii.. plijz. Koincydencja przypadkowa :D
Jego chlebodawca dał dyla, to i kontraktu nie dało. Dało później, Skydiverowi.. ale to już nie to :/
> forumowe życie zwolniło po 10 milionowym wpisie
Zwolniło odkąd Vi strzeliła Focha (marszałka zresztą ;) po tym, jak woder skwitował miałkość Jej egzystencji reprezentowanej na Forumie.
Pozamykała niektóre wątki. "Psiapsióły" nie miały gdzie pisać ;)
Poza tym.. czasami tak bywa, że Forum na jakiś czas zamiera.
Młoda jesteś.. to nie znasz :D
> nawet Sadyl,niegdyś mój wróg najgorszy,zawiesił broń.
To Ty mnie uważałaś za wroga. Bez wzajemności.
Co najwyżej, jakąś złośliwostką odpowiadałem:D
> jak ja się dziś nudzę
Trza było zadzwonić. Znalazłbym zajęcie dla Ciebie ;]
Crossowi się nie chce, Vi się obraziła - czyli ludzie skłóceni, forum co jakiś czas zamiera (ale nie aż tak - pięć lat tu jestem i takie przestoje były może od Święta).. Nie podoba mi się to. No ale cóż ja biedny Czesław mogę.. jedynie obserwować. Ehh... 8-/
Udanej - i wydaje się słonecznej - niedzieli wszystkim życzę.
Udanej - i wydaje się słonecznej - niedzieli wszystkim życzę.