Cóż to się stało,że nic się nie dzieje :-( Cisza jak makiem zasiał, nikt nic nowego nie pisze, nikt z nikim się nie kłóci, o co kaman ???
Forumy- obudźta się !!!!!
23
~Mikronezja
89.71.19.*
(10 lat temu) 2 lipca 2015 o 16:59
To dobrze, że na nockę, bo od jutra powyżej 30 stopni ma być ;)
Leć, prześmiardnij dorszem, wracaj... i zadzwoń, że masz dla mnie kolczugorękawiczkę. Będziesz się mogłą taplać w mojej wannie do bólu. Świece zapalę, Pianę zrobię. Pedicure też.. a i plecy wymyję gąbeczką.
W końcu: mpjaś Ty :)
@Sadyl, Ej już nazywałeś mnie Trollem, potem Gender i takie tam... sądzę,że lipiec spędzisz spokojnie. Twoja "internetowa" ucieka na miesiąc. Natomiast jak wrócę opiszę wam jak wygląda praca za granicą-jak wrócę :-(
Hej Sadyl!
Ale mam stracha:-(
Chyba bardziej przed lotem (lotami) niż przed pracą.
Walizka spakowana,zważona.
Mozę pokłócimy się dziś , bo potem to albo w sierpniu albo............nigdy :-(