Widok

Wieje nudą :-(

Cóż to się stało,że nic się nie dzieje :-( Cisza jak makiem zasiał, nikt nic nowego nie pisze, nikt z nikim się nie kłóci, o co kaman ???
Forumy- obudźta się !!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To dobrze, że na nockę, bo od jutra powyżej 30 stopni ma być ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nuda na forum, a ja już jutro idę pierwszy raz po dwóch latach do pracy , na dodatek na nockę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co fakt , to fakt ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda, wiele zależy od tego, wśród jakich osób człowiek się obraca. Istnieją ludzie, którzy potrafią "obrzydzić" każde miejsce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kopeć obiecuje złote góry...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
> Cóż to znaczy?

Jakże się cieszę, że nie wiesz ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Sadyl,......Wtedy założymy konto na Zbiorniku ;]
Cóż to znaczy?

co do" moizmu" https://www.youtube.com/watch?v=TtzvSCi1s70
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Ech Sadyl, nie wiedziałam,że jesteś o mnie taki zazdrosny ;-)

"Moizm" to wyłączność ;)
Może za parę lat to się zmieni. Wtedy założymy konto na Zbiorniku ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj, Sadyl, ja zacytowałam Twoje miłe słowa do Otoi przed odlotem!!! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Luba ma:

Leć, prześmiardnij dorszem, wracaj... i zadzwoń, że masz dla mnie kolczugorękawiczkę. Będziesz się mogłą taplać w mojej wannie do bólu. Świece zapalę, Pianę zrobię. Pedicure też.. a i plecy wymyję gąbeczką.
W końcu: mpjaś Ty :)

@μ:

Przeceiż znasz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl jest chyba z Gdańska, mam nadzieję,że nie robi zagadek technicznych pod moim Wizzairem :-)

Ech Sadyl, nie wiedziałam,że jesteś o mnie taki zazdrosny ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadyl, Ej już nazywałeś mnie Trollem, potem Gender i takie tam... sądzę,że lipiec spędzisz spokojnie. Twoja "internetowa" ucieka na miesiąc. Natomiast jak wrócę opiszę wam jak wygląda praca za granicą-jak wrócę :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl: Czy mogę Cię prosić o... Twój PESEL? ;)))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Sadyl,
Poproszę o miłe słowo na podróż :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie w zasadzie już naprawdę nic nie zdziwi :-D
Pozostaje mi tylko życzyć Wam szczęścia ;-) ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Wrudzielec:

Jakie romanse? Romanse pozdychały.
Tu kwitnie prawdziwa, siermiężna miłość starego pierdziela do gender. Z wzajemnością zresztą :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ruda Wredna, to są tylko internetowe wygłupy.
Zobaczymy co będzie za miesiąc jak wrócę.Jeśli wrócę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ładnie. .. i skąd stwierdzenie , że na forum powiało nudą , skoro tu romanse kwitną :-) :-)
O Wrudzielec , lubię to ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Wrudzielec:

No wiesz.. wszystko to i tak tylko chemia ;)

@Luba ma:

Kłóć się, póki możesz. Jak zginiesz, będziesz żałowała każdej zmarnowanej chwili :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Sadyl!
Ale mam stracha:-(
Chyba bardziej przed lotem (lotami) niż przed pracą.
Walizka spakowana,zważona.
Mozę pokłócimy się dziś , bo potem to albo w sierpniu albo............nigdy :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (239 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

do góry