Przedszkole Wielka Przygoda

Przedszkola

Gdańsk, Ujeścisko 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama - opinia Otwarte na dzieci z problemami! Przede wszystkim to przedszkole otwarte na...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

fantastyczne wątek zamknięty córka jest zadowolona, z wielką ochotą chodzi do tego przedszkola. Panie z...
~rodzic
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 stycznia 2019

Idealne przedszkole wątek zamknięty Córka chodzi do grupy maluszków, jest zachwycona - rano idzie chętnie, zjada...
~Mama Mai
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

polecam Wielką Przygodę wątek zamknięty W Wielkiej Przygodzie przez 3 lata pełniłam funkcję psychologa. W tym czasie...
~Anna Watras
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Błyskawiczna adaptacja! wątek zamknięty Moje dziecko zaczęło uczęszczać do przedszkola w czasie wakacji (tzw. godziny...
~lucy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2011

Przedszkole do którego dzieci chodzą z ochotą wątek zamknięty Moje dzieci miały okazję uczęszczać zarówno do przedszkola państwowego (bez...
~Tomo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

bardzo polecam!!! wątek zamknięty moja córka uczęszczała do przedszkola 2 lata.obecnie rozpoczęła naukę w...
~Ewa M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 września 2010

Rewelacyjne przedszkole!! wątek zamknięty Polecam przedszkole wszystkim rodzicom przyszłych przedszkolaków:) W...
~mama Huberta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

super placówka wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni za naszego wyboru. Nasze dziecko świetnie się...
~P i A
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

bez wielkiego zachwytu wątek zamknięty Uważam, że przedszkole prywatne pobierające opłaty w takiej wysokości...
~pantolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 maja 2010

przedszkole na 6 wątek zamknięty Moja córka chodzi do tego przedszkola od września 2009. jestem bardzo...
~asia
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 stycznia 2010

Polecam wątek zamknięty Moja córka zaadaptowała się w tym przedszkolu błyskawicznie. Obecnie każdego...
~Katka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 września 2009

tata z maluszków - opinia wątek zamknięty Super przedszkole. Moje dziecko czuje się tam bardzo dobrze.
~tata z maluszków
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 maja 2009

bardzo fajne i miłe przedszkole wątek zamknięty Polecam , każdemu dziecku te przedszkole i rodzicom. Bardzo miła atmosfera i...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lutego 2009

polecam w 100 % wątek zamknięty wystarczy poznać kadrę , zawsze usmiechnięte i przemiłe Panie, i odwiedzić...
~mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

Cieszę się, że wybrałam to przedszkole wątek zamknięty Mieszkam niedaleko od przedszkola. W zeszłym roku obserwowałam jak się...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 października 2008

,,Wielka przygoda" wątek zamknięty Jak nazwa sugeruje, tak dla naszego dziecka chodzenie do przedszkola jest na...
~mama dziecka, które uwielbia to
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 marca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

17

wątków

do góry