Widok
Wiesław - opinia
Sylwester w Panu Tadeuszu w tym roku okazał się bardzo słaby. Mało miejsca na sali, ilość porcji niewystarczająca, muzyka w miarę dobra, ale nie była różnorodna. Dojście z parkingu do sali w niedogodnych warunkach.
Nie polecam
Nie polecam
Moja ocena
Pan Tadeusz
kategoria: Sale okolicznościowe
obsługa: -
oferta: -
kreatywność: -
klimat: -
przystępność cen: -
ocena ogólna: -
0.0
* maksymalna ocena 6