Willa Mewa

Pensjonaty, wille

Gdynia, Chwarznieńska 148

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miły pobyt wątek zamknięty Czysto, miło, sympatycznie i niedrogo. Smaczne sniadania, duży pokój, super...
~Kamil Matemblewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Willa Mewa wątek zamknięty Pensjonat godny polecenia. Wszystko zgodne z oferta na stronie. Super...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2013

Opinia na temat pensjonatu wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Mam bardzo pozytywne wrażenia na temat obsługi....
~Kenia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Willa Mewa wątek zamknięty Również jestem jedna z zadowolonych gości ;) Oni są na prawde niesamowici a...
~Re23
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

Spokojny pensjonat wątek zamknięty Miałam poważne sprawy do załatwienia w Trójmieście i na szczęscie trafiłam do...
~Melania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

willa wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, z moja rodziną spędziłam na prawde fajnie czas i...
~Andzia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Najfajniejszy pensjonat w Gdynii wątek zamknięty Mewę prowadzą chyba najfajniejsi i najmilsi ludzie na ziemi. Rodzinnie,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

super! wątek zamknięty Wynajęliśmy 3 pokoje dla rodziny. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, pokoje...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2012

marzec 2012 wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Pokoje są duże i czyste a posiłki bardzo...
~Monika R.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Henryk - opinia wątek zamknięty Miły, ciepły wystrój, pomocna obsługa, dobra lokalizacja, obfite śniadania,...
~Henryk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Fajnie, milo, czysto wątek zamknięty Bylam przez 3dni na majowce. Mila obsluga, swietne informacje co zwiedzic...
~Mariola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry