Widok

Wiosenny pomysł, ale głupi tytuł, ale nie wiem jak to nazwać, hehe

WIOSNA... mamy pierwszy dzień wiosny, wiec ogarnięty optymizmem, euforią i wrażeniem że wszystko jest możliwe (tylko jedna z tych rzeczy to prawda, reszte można skreślić, hehe) powracam do tematu który tu był (nawet nie raz) i nie wypalił (chyba nie wypalił, może ktoś coś tajniaczy)... co powiecie na zlocik? był tu swego czasu Buli (właśnie, gdzie on się podział, hehe) i on próbował coś takiego zrobić (wątek "zawiązanie grupy")...więc teraz ja mam podobny pomysł, tylko że u niego miały być jakieś ograniczenia wieku (słynne widełki Buliego, buehehe) jakieś ograniczenia tematyczne ("Please...ci ktorzy maja problemy emocjonalne..i chca pisac jakies pierdoly...niech z laski swojej dadza sobie na wstrzymanie... Nic do was nie mam... wiec chyba mozecie ominac ten mail.. i pobazdrac sobie gdzie indziej"), no i zrezygnujemy z jakiegoś przywództwa (to było wtedy najlepsze, buehehe)...aha i oczywiście ludzie z poczuciem humoru mile widziani... reasumując interesuje mnie by się spotkać i pogadać...spotkania jak większości będzie odpowiadało (raz będzie więcej a raz mniej osób), (może to rozwiąże problem tematów o weekend), tematy jak kto lubi, a co przy spotkaniu to też jak kto lubi, jak ktoś będzie chciał ostrą popijawe (np. Zigi, hehe) to proszę bardzo, jak ktoś chce jakąś orgie (nie napisze kto mógłby mieć taki pomysł, buehehe) i uda mu się do tego (bez nachalności) namówić kilka osób, to jego sprawa, wkońcu to wolny kraj (jeszcze), tylko by te osoby nie robiły tego w miejscu publicznym przy reszcie forumowiczów, bo po co policja ma aresztować niewinnych...No to chyba na tyle, resztę się jakoś ustali (jak będą chętni)...

Pozdrawiam

PS: I nie ściemniać że nie macie czasu, bo praca, szkoła itp. bo ja też mam sporo nauki, jestem tak do tyłu że już nie widze początku, ale czasami trzeba się od tego oderwać (odstresować), poznać (osobiście) kogoś nowego i się troszkę zabawić (bez skojarzeń, Zygi, buehehe)...
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No kto by pomyslal, ze Antyspoleczny takim spolecznikiem sie stanie :))
(Ja tam nawet moge glosowac za tym pomyslem :) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No...w sumie:)))
M25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za- oderwe sie w koncu od swoich wypocin:))pismienniczych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm...to ja też:))
a.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WIOSNA:)) .... tak mało zainteresowanych? hmm... rozumiem że to dopiero początki tej wiosne i będzie lepiej;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oprocz daty to nic sie nie zmienilo.
Wieczor dalej zimny.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w sumie też jestem za, tylko co do orgii, to w moim wieku... marny byłby ze mnie pożytek ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja, jak zwykle, jestem za. W jakiem jesteś wieku, Przytulanko???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiesz co?! Kobiety o wiek się nie pyta!! W każdym razie maturę mam już dawno za sobą. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK. Ale JAK dawno??? Nie pytam już o wiek, tylko o maturę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odmawiam odpowiedzi na to pytanie!
;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego?
Ja np. w tym roku mam piekny jubileusz - 10 lat po maturze.
Trzeba zrobic jakies spotkanie z towarzystewm z liceum....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A niby dlaczego?
Jestes za niska,za wysoka,za chuda,za gruba(wykresl niepotrzebne).
Przeciez orgie bywaja rozne.
Na przyklad:orgia swiatel,barw.
Tylko to spotkanie moze nie dojsc do skutku.Za duzo chetnych.
No i tlok.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba niczego mi nie brakuje... :-)
Ja tam jestem z siebie zadowolona!
No ciekawa jestem, czy coś wyjdzie z tej "orgii świateł" itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może by tak na początek jakis wstępny termin się podał i miejsce? (ja optuje za miejscem, w którym by sie dało pogadać.. czyli raczej np. pubem niż klubem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to ja zaproponuje, co powiecie na następny weekend, znaczy się ten nadchodzący, jakiś pabik w Gdańsku?...no teraz czekam na odpowiednie przeróbki mojej propozycji;))
... nie podałem dokładnego miejsca, bo nie wiem czy wogule zgodzicie się na Gdańsk, miejsce wybierze się póżniej, a jeżeli większośc z was jest z Gdyni, to zróbmy to w połowie drogi, czyli gdzieś koło sopotu (tylko ja nie znam pabów w sopocie i Gdyni, nawet nie znam wszystkich w Gdańsku), wiec czekam na wasze propozycje

Pozdrowienia
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak znajdzie sie jeszcze parę osób z Tczewa i Pruszcza?
A jak termin nie wypali, bo juz jest zaplanowany?
Nie wierzę w możliwość zorganizowania zlotu z tego forum.
Sądzę, że na maxa może spotkać się 5 osób. Chociaz jest to wersja bardzo optymistyczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jestem nowa, ale chetnie bym sie z Wami spotkała tylko ktoś musi ustalić konkretne miejsce, datę i termin. Pozdrawiam. Nie wiem czy to zaproszenie dotyczy także nowych osób takich jak ja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak napisałem na wstępie, ta propozycja jest skierowana do wszystkich, nie ma tu żadnych ograniczeń, a co do terminu, miejsca itp to mam taką prozpozycje by każdy napisał najbardziej odpowiedni termin i miejsce dla siebie a potem jakoś się dostosuje termin i miejsce tak, by większośc była zadowolona

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwazam Antyspoleczny, ze zbyt liberalinie okresliles warunki uczestnictwa w spotkaniu. Proponuje wprowadzic ograniczenie: nie przychodza tzw. pasztetowe oraz panie o skrepowanej obyczajowosci. Jednak to tylko propozycja - Ty jestes szefem i zrobisz co chcesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to czuje się zaproszona czekam na jakies propozycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No weekend się zbliża a wy nie macie propozycji...hmm...to może by zrobić tak, sobota, godzina 20 lub 22 spotkać się koło starej fontanny przed kościołem Mariackim i tam ustalić gdzie idziemy. Napisałem tak dlatego że przed tą fontanną nigdy nikogo nie ma (chyba że jest msza), więc będzie wiadomo że to na spotkanie, a nie podałem miejsca bo to zależy ile osób przyjdzie (malutka podała propozycje niedzielnego pikniku, swoją drogą szkoda że nie mogę się tam pojawić, więc nie licze na dużą ilośc osób) i czy będą woleli pogadać czy wypić (ja osobiście wolę pogadać, a w post niestety nie pije).... no to czekam na zmiany w mojej propozycji (jeżeli wogule się przyjmie, hehe)

Pozdrawiam
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego nie możesz(?) Może udałoby Ci się wskoczyć chociaż na jakieś pół godzinki (jeśli ten wypad w ogóle wypali i jeśli już ustalimy miejsce;)
M25.
P.S. Jeśli chodzi o spożywanie - nie zakładałam już na wstępie tego, że wszyscy się skują - to trochę przewrotne było;). Chodziło mi raczej o to, żeby były bardziej komfortowe warunki - żebyśmy nie musieli się przekrzykiwać, przepychać do baru, stolika, znosić muzy, która może komuś nie odpowiadać, towarzystwa w knajpie, które może się okazać średnio trafione - słowem chodzi o tysiąc rzeczy, które mogą Nam nie pasować. Przesadzam(?)
M25.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi się ten pomysł podoba!
O ile po dłuższej nieobecności jestem jeszcze mile widziana ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakie są ustalenia bo chyba się w końcu wszyscy w tym wszystkim pogubili, są dwie propozycje spotkania a pewnie żadna nie dojdzie do skutku chociaż nie chciałabym aby tak się stało. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

do góry