Widok

Wizyta duszpasterską???

Czy Wam także zdarzyło się przyjmować pijanego ks. Lecha po koledzie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie, ale mozesz to zglosic do Kurii Biskupiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Obawiam się, że tak.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Co roku ten
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie. Można też zgłosić do proboszcza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ksiadz tez czlowiek,przyznac sie kto na koledzie czestowal ksiedza alkoholem?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak! Mimo że kolędy nie przyjmujemy, w tym roku wmaszerował do nas bez pukania, jako do siebie. Zionął alkoholem, wystraszył żonę i maluchy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie czestowalem, sam się domagał!!!!! A jak przyszedł to walilo od niego procentami na kilka metrów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie interesuje mnie czy ktoś przyjmuje kolędę czy nie. Jeżeli ktoś ma problem z księdzem po spożyciu niech idzie z tym do proboszcza. To taki gość będący bezpośrednim ,, przełożonym" wikarego. Taka g*wno burza świadczyć może, że dla większości internet i klawiatura jest sposobem na rozwiazanie problemu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bez wątpienia internet nie jest miejscem ani sposobem rozwiązania problemu alkoholowego księdza Leszka, ale Proboszcz o tym wie i nic z tym nie robi!!! Największym zagrożeniem jest to, że w stanie po spożyciu wozi ministrantów. Czy dopiero wypadek spowoduje opamietanie u jego przełożonych?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli jesteś lub byłeś świadkiem tego że wozi ministrantów po spożyciu i nic z tym nie zrobiłeś to wybacz, ale tylko czekasz aż coś się stanie. Nic nie zrobiłeś/zrobiłaś czy też się tylko nasłuchałeś co inni mówią. Brak słów.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ludzka naiwności! KK problemu w pedofilii nie widzi a przejmie się jakimś drobnym wiejskim pijaczyną? Prędzej mi kaktus...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
No i prosty przykład mamy. Skoro nikt inny problemu nie widzi to ja też z tym nic robić nie będę. Brawo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo to nie mój problem a miejscowych katolików, dla mnie pan klecha może łazić po wsi nawalony jak szpadel przez okrągłą dobę, mam to w okrężnicy dopóki za kółko nie wsiada.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

ksionc nie wielbłont - pić musi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozamykać im kanciapy.tam dawno Bóg nie mieszka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A może by tak podpiąć się imieniem i nazwiskiem pod takimi oskarżeniami? toż to pomówienie. Trochę odwagi i uczciwości.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Grupa dzbanów szuka zwyczajnie klamliwej sensacji. I tak jak przedmówca zasugerował.... zlozcie pozew i podajcie faktyczne argumeny. Klawiatura przyjmnie wszystko a oczernic czlowieka mozna na wiele sposobów. U mnie tez byl ów ksiądz i jakos nic od niego nie wyczulem a i z kultura wszedł do domu. Szukacie taniej sensacji a jedyną jaka mozecie znaleźć to brak mózgu w waszych głowach
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

ojej ...Ks Lechu jak wiadomo czasami wpuścić sobie lubi , wiadomo jak każdy....a wy od razu aferę kręcicie.... a poza tym sami go częstowaliście to koniaczkiem , to winkiem ....to przecież chłop z grzeczności nie odmówił .....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Drogi anonimie, lekcja logiki: to że u ciebie wszedł do domu normalnie i był trzeźwy nie oznacza, że w innym miejscu i w inny dzień nie był nawalony i nie wchodził do obcych ludzi jak do siebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Widziałeś to.? Byłeś świadkiem tego.? Jeżeli tak to co zrobiłeś.? Włączyłeś kompa, ułożyłeś swoje jakże delikatne wielkopańskie dłonie na klawiaturze i zacząłeś napierdzielać w klawiaturę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry