Widok

Wklejam, wklejam i nic...

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
No wlasnie - wiem ze to juz bylo, ale mi nie wychodzi :) Oczywiscie chodzi o linijeczke odmierzajaca dni - na pulpit swojego kompa skopiowalam sobie 3 (zaraz skopiuje czwarta - kazda jest z innej stronki) a tu jakos nie wychodzi... Juz skopiowalam adres i tą całą reszte, wkleilam go w "podpis" ale co zrobic zeby sie to pokazywalo to juz nie wiem.
Jak nie wyjdzie to przestane sie bawic i bede jedyna tępotą bez linijeczki :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez zmienilam mój ticker, bo tamten z gołąbkami mi sie znudzil. Teraz mam taki:

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no kochana-jestem z Ciebie dumna:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I teraz w dodatku juz kazdy wie jak stara jestem :):) Ale to nic ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam

To nie miało być "WYŚLIJ" tylko "UAKTUALNIJ PROFIL"

Mój błąd sorki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiec jeszcze raz dziekuje :) Ide wreszcie rozwiesic pranie...
milego wieczoru :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no przeciez wyszlo co sie zloscisz :):)??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz mnie coś trafi... grrrr :///

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz ja :))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo wow witamy w klubie wtajemniczonych hihi ja tez sie tak meczylam jeszcze calkiem niedawno :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HURAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzieki :):):):):):)
Az mi ulzylo bo juz myslalam ze cos nie tak jest ze mna :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moze teraz????

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nawiasiki kwadratow skopiowany tekst i uakualnij profil a te to w nawiasach wpisz bez odstepow

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm...
Tu nic nie dzieje sie automatycznie... NIE LUBIE KOMPUTEROW!!!!!
Ale Was uwielbiam :):) Dzieki mimo wszystko:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak skopiujesz to uaktualnij profil:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;53;80/st/20050723/e/Our+Wedding+Day/dt/6/k/7e23/event.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olga to powinno się dziać automatycznie.
Jak wejdziesz na swój profil to na dole jest przycisk "uaktualnij swój profil" - powinno działać

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olga

Nie jesteś sama, ja też już tyle razy próbowałam i NICC!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy mi sie udało ???:>

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba ze chodzi o to zeby za kazdym razem ilekroc cos pisze kopiowac ten adres (ten kod) i na kocu go wklejac i wtedy wysylac wiadomosc???
Myslalam ze to sie dzieje automatycznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WYSLIJ?????
Nie mam zadnego znaczka "wyslij"... I dlatego po skopiowaniu to cholerstwo sie nie zapamietuje...
A ja w miedzyczasie walnęłam sobie już piątą linijeczke na swoj pulpit - dotyczy moich urodzin (to ten sam dzien zreszta co dzien slubu:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry