Widok

Włos się jeży.

Zamiast opowiadania d*perel, wy sobie pooglądajcie odcinki Tryptyku gdanskiego W TVP3 na temat układu gdańskiego.
Ciekawy jest też wątek przekształcenia Oliwy w dzielnicę biznesową.
A ja mam zamiar opisać dalszy ciąg wyrębu lasu na Ujeścisku.
Włos się jeży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Cenzura kwitnie.
30 lat po upadku komunizmu mamy recydywę.
Daliście się złapać na obiecanki cacanki.
No ale na szczęście Orlen przejął sieć grupy Presse, m.in. Dziennik Bałtycki no i część cenzorów pójdzie na zieloną trawkę. Powoli ale systematycznie las Birnamu zbliża się do twierdzy Makbeta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

W lesie Weipert stacjonuje pułk pancerny i batalion grenadierów. Musisz odwołać akcję "Liść dębu".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zwykle, pomiędzy wpisami lowcy wyświetlają się reklamy trójmiejskich developerów. Przypadek ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkąd zaczął inwestować w nieruchomości, dosłownie nie może opędzić się od ofert developerów. Ma opinię silnego gracza w tego typu inwestycjach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orlen przejął grupy Press właśnie w takim celu, żeby cenzura zaczęła działać,... jak w TVPis
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

czy jest szana na rowery MEVO w Bojanie ? (21 odpowiedzi)

Czy jest szansa na rowery MEVO w Bojanie? Od czego to zależy że w Baninie są a u nas np. nie ma?...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry