Widok

Wózek BEBE CONFORT - opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poważnie zastanawiam się nad zakupem tego wózka. Z tego co się dowiedziałam w sklepie Mama i ja jest on co najmniej klasę lepszy od MUTSY Urban Rider, bo ten też bardzo mi się podoba.
Pani twierdziła, że ma rewelacyjną gondolę z cyrkulacją powietrza, hiperalergiczną, dzięki której dziecko się nie poci i nie rozwijają się roztocza. Ponadto w gondoli można przewozić dziecko zaraz po urodzeniu i co ciekawe używać jej nawet jako kołyski (specjalne dno).

Jak to się sprawdza w praktyce ? Czy faktycznie jest taki wspaniały ? Czy sprawdzają się piankowe koła ? Czy ktoś miał stelaż TROPHY (podwójne koła z przodu) ? Jakieś wady ? Ktoś coś wie?
Z góry dziękuję za opinię i mam nadzieję, że jakieś będą. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra właśnie sprzedaje Trophy Avenue,ja znam same pozytywy tego wózka i nie raz go prowadziłam na spacerze, jest lekki,gondola mega duża,fajnie się buja,wszystko mozesz w środku wyprać.Siedzisko cichutko i łatwo się rozkłada.jedyny minus to te gumki na rączce kleją się po jakimś czasie i trzeba wyciać ale to wada już tych wózków fabryczna.
image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam model STREETY (fotelik, gondolka, spacerowka) i jestem zadowolona; tyle, ze przy wyborze sugerowalam sie wylacznie waga, a on byl najlzejszy; teraz jako spacerowka tez dobrze sie sprawuje i zajmuje malo miejsca. Polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze ktoś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jeszcze ktoś - czyli ja!
Mam taki wózek - łącznie z fotelikiem samochodowym i spacerówką, model na 4 dużych pompowanych kołach - Trophy Avenue 4. Godnolka jest duża i bardzo wygodna - posiada sysytem mocownia na tylnym siedzeniu samochodu i takiego zupełnego maluszka można przewozić na leżąco a nie upychać do fotelika, umożliwia to specjalny pas w śodku gondoli którym przyczepia się dziecko. Wózek sprawdza się w każdym terenie , przynajmniej ten na 4 kołach, w lesie i na piasku a po ulicy jedzie leciutko. Moja rączka jest w porządku i nic się nie popsuła - ale koleżanka miała taki sam wózek i trzymała go na klatce od południowej strony i słoneczko zrobiło swoje...z guma na rączce. Ogólna ocena na 6 z plusem. Polecam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się na taki zdecydowałam. :D Jest naprawdę świetny :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam dość niepopularny model Loola, a to z powodu stelaża, który składa się jak parasolka i jest superlekki. Wózek jest po prostu świetny - gondolka jest duża i wygodna, spacerówka świetna, no i dla mne bardzo ważne - super bezpieczny fotelik samochodowy. Polecam z całego serca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu znalazłam trochę opinii na temat BEBE CONFORT

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=65204640&v=2&s=0
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oraz tu jest parę opinii przewaga pozytywnych:)

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=45733753&v=2&s=0
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

FAJNE msze dla dzieci gdzie w GDAŃSKU? (35 odpowiedzi)

no właśnie

jak oszczedzacie ? (27 odpowiedzi)

witam dziewczyny napiszcie plis jak oszczędzacie, jakie formy, jakieś rygory, albo na czymś...

wierszyk na dzień babci i dziadka (24 odpowiedzi)

potrzebuję ładnego wierszyka na DZIEŃ BABCI, DZIADKA może Wasze dzieci uczą się czegoś fajnego...

do góry