Widok

Wózek MIKADO BOSTON

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam, interesuje mnie wózek Mikado Boston - 4 koła, w tym przednie skrętne. Czy macie bądź miałyście z nim do czynienia? Zastanawiam się nad zakupem właśnie jego. Rozważam również zakup uzywanego wózka, więc jeśli ktoś ma na zbyciu, to zapraszam, i proszę o opinie :)
siostryzet@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i trzeba sobie jakoś radzić bo tych dziecięcych rzeczy( jak i zresztą na ciążowych) ceny po prostu porażają, a niektóre ciuszki to takie badziewie, że złotówki nawet niewarte.
ja też zaczęłam kupować w lumpeksach ciuszki, wszystkie jak nowe albo nowe ( a cóż taki niemowlak zniszczy, większości nawet nie zdąży się założyć jak wyrośnie)i dobre marki, no ale przestałam, bo znajomi nam bardzo dużo rzeczy dają po swoich dzieciach, ciuszki i akcesoria, więc na razie zbieramy, a potem tylko dokupimy pojedyncze rzeczy:)
zresztą na ciążę ciuszki też w większości zakupiłam za bezcen na mojeciuchy.pl :) bo jak raz się wybrałam do ciążowego sklepu i zobaczyłam ceny, to stwierdziłam,że wolę te pieniądze na dzidziusia wydać:)
ech robią biznes na czym tylko się da:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wogole to myśle i myśle nad tym kolorem i ciągle mi ta czerń tak siedzi w głowie, że nie bardzo:/ no a jeans, że taki "przedawniony" :) no i zaczęłam się zastanawiać nad b4- taki beż w kwiatki... pewnie w realu to nie beż tylko kawa z mlekiem jak anessy, no ale ciezko przewidzieć jaki będzie całkowity efekt....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ubranka kupuję głównie na allegro.... już mam pełną szafę :)
czarne złamane ładnym kolorem są ładne - wolę nawet takie niż jednolite, jak np. turkusowa bartatina na allegro - http://allegro.pl/item701901959_wozek_wielofunkcyjny_bartatina_classic.html

na dzis znow jestem zdecydowana na City Cara :) cos czuje, ze dluzej nam posluzy, a potem udanie sprzedam :)

te kwiatki B4 tez mi sie calkiem calkiem podobaja! widzialam nawet je na probniku - wygladaly ok, ciekawe jak w calej okazalosci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no fakt ta bartatina okropna moim zdaniem, taka rażeniówa:/ i myślę że i tutaj sam turkus by nie wyglądał dobrze... ładnie wyglada zresztą w połączeniu z czarnym. mnie się bardzo podoba, tylko nie mogę się po prostu przekonać do czarnego wózka. tak smutno mi się czarny kojarzy jakoś i nie pasuje mi do maleńkiego dzidziusia:)
oj te kwatki to mi dzis weszły w głowę, ciągle szukam alternatywy do tego jeansa, no i to by było chyba to:) skoro mówisz, że na próbniku też nawet ok, to hmmm:) mąż mój już całkowicie ma dość moich dylematów :) na kwiatki bez problemu przystał, zresztą myślę, że mu to już obojętne:) jednak to my baby takie że se wszędzie problemów szukamy:)
za duży wybór mamy:) moja mama się śmieje, że jakby był jeden czy dwa rodzaje to by problemu nie było, jak ja się miałam urodzić to było polowanie żeby w ogóle jakikolwiek wózek zdobyć, jak już się babci udało, to był niczym skarb, najpiękniejszy na świecie:)
a ja z moim zdecydowaniem cokolwiek nie wybiorę, to potem i tak będę myśleć czy nie lepiej było jednak... heh a w koncu najważniejsze, żeby juniorce dobrze w wózku było, a nie żeby mamusia się super prezentowała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

city car

witam :)

do tych nowych wzorów macie może jakieś symbole, numerki; żebym mogła Pani przez telefon wytłumaczyc o który wzór mi chodzi.
jeżeli się nie myle to zdjęcia pochodza od Gosi:)
dziewczynki wyslijcie mi te zdjęcia na maila....bardzo prosze.



byłam dzisiaj na oglądaniu wózka, bo cena mnie zaskoczyła, wygląda zachęcająco, nie wygląda gorzej od tych po 4 tysiaczki;
same zalety, nie ma takiego innego:)
podobal mi sie turkus+czern, i fiolet z szaropodobnym :)

dzieki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mail :)))
olga1101@interia.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola - tutaj masz galerię tych nowych wzorów :) http://img43.imageshack.us/gal.php?g=imgp9678.jpg&via=yfrog


wchodź na interesujące Cię zdjęcie, kliknij na nie 2 razy - tak żeby nie było wokół niego zielonego tła tylko białe :)

wtedy klikasz prawym przyciskiem myszy i wybierasz "zapisz obrazek jako" :) i zapisujesz na swoim komputerze :)


numerków nie mam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ja dostałam od Pana z Mikado zdjecia 4 z tych nowych rodzajów wozków na każdym z podwozi. fioletu tam nie ma, ale turkus jest:) i są "numerki"
nie umiem tak wklejać zdjęć jak dziewczyny, dlatego daję linka do zdjęcia na piccasie
Ola a o którym z modeli myślisz? boston, milano, city car, czy może oxforfd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wywaliło mnie z sieci i nie załączyło linka:
http://picasaweb.google.com/mmliberadzka/AlbumBezTytuU#5366850093527987314
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od Moniki :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze raz bo nie widać :P

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a teraz widać 2 razy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten czerwony tez sie ladnie prezentuje - prawie jak mutsy :) czy ktos go widzial live? czy jest taki bladowisniowy raczej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hola hola - na zdjeciu wyglada jakby city car mial mniejsze kolo od bostonu??? nie jest tak w realu, prawda??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to przednie koło na pewno jest mniejsze w city car niż w bostonie- przynajmniej tak w sklepie zauważyłam- takie małe i byle jakie mi się na pierwszy rzut wydało, ta pianka taka mięciutka, no i troszkę je wyoglądałam, no ale doszłam do wniosku, że wiedzieli co robią, a jak się okaże liche, to jest gwarancja w razie czego, myślę, że wymienią :) w każdym razie całokształt mnie i tak do city cara przekonał, bez wahania:) no i z tym kółkiem zgrabniej zresztą wygląda

czerwień na pewno jest taka bardziej wiśniowa- jak u Agi,choć w realu nie widziałam. tak samo jak sądzę, że beż w B4 jest ciemny jak jak ten anessy...

i co Gosia, zamawiasz? ja jeszcze ostatnie przemyślenia czy jeans czy kwiotki:) ech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gosia - na wszystkich fotkach jakie widziałam w sieci kola City Car (przednie) są znacznie mniejsze niż w Bostonie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z uwagą śledzę wszystkie opinie o mikado. Podziwiam wiedzę i zaangażowanie! Jestem w tym temacie jeszcze laikiem:) Mój problem polega na tym, że Mikado odkryliśmy niedawno, a na Śląsku po prostu nie można przetestować modelu City car. Taki by nas właśnie interesował. Wszędzie pokazywali nam bostona i milano, zachwalając City cara:)Nas nurtuje tylko jedna kwestia, czy rzeczywiście jest to model z takim bujanym zawieszeniem jak opisują?Trochę boimy się kupować kota w worku więc będę bardzo wdzięczna za wasze opinie w tej sprawie.Jeśli tylko buja się jak milano i skręca jak boston to zamawiam jeszcze dziś. czekam na Wasze opinie, czasu mamy niewiele bo jestem już w 35 tygodniu a Maluch wyraźnie już się niecierpliwi:)Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga - to i tak ciesz się, że mogłaś zobaczyć(na żywo) jakiekolwiek wózki tej firmy ;)

my zamawialiśmy w ciemno :) w 3mieście i okolicy nie ma tych wózków :P

(no może w Rumii - tylko ox-ford)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam - buja jak milano (no... w 98%, bo wiadomo, ze jednak paski sa tylko na tylnej osi) i skreca jak boston :)
jak zanebedziesz, prosimy o opinię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, dziewczyny! W takim razie możemy wybierać kolor. Dam znać, na który się zdecydowaliśmy. Byle tylko Maluszek poczekał, bo z tego co czytam, trzeba trochę poczekać na to cudo. Liczę na wyrozumiałość Wojtusia.
Jeszcze raz wielkie dzięki! Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry