Wozownia Gdańska

Restauracje

Gdańsk, Gradowa 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
B. Wiktorska - opinia Zamówiłam barszczyk czerwony z pierogami. Barszcz kwaśny, ledwo ciepły. Do...
~B. Wiktorska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2023

Anna Cz. - opinia wątek zamknięty Anna Organizowałam w Wozowni urodziny. Rewelacyjna organizacja, wszystko na...
~Anna Cz.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Karola - opinia wątek zamknięty Żurek robi wrażenie ! Niby ten smak ale inny, pierogi poezja! Polecam
~Karola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Rocket - opinia wątek zamknięty W zasadzie to restauracja dla dzieci,wielkość potraw na to wskazuje. Ceny dla...
~Rocket
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Patryk B. - opinia wątek zamknięty Jedna z najlepszych kuchni w Trójmieście, bardzo miła obsługa, super wystrój...
~Patryk B.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

wow!!! wątek zamknięty Otrząsnąwszy się z wrażenia jakie budynek Wozowni robi z zewnątrz nie dane mi...
~A.P.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Piękna restauracja zlokalizowana na gorze gradowej z piękna panorama...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Bardzo ładne miejsce, miła obsługa, ale małe porcje, nic specjalnego wątek zamknięty Zjadłem śledzia - bdb, ale potem przyszedł mały rozczarowujący chłodnik i...
~Pan i Pani
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 września 2019

Tomcz - opinia wątek zamknięty Dobre jadło, nawet prosty gołąbek bardzo dobrze przyrządzony. Na minus...
~Tomcz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Fajnie się zapowiadało... wątek zamknięty ... skończyło się kiepsko. Wystrój przepiękny, zachęca do dłuższego spędzenia...
~Dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2019

Przyjdź koniecznie wątek zamknięty Obsługa jeszcze musi się trochę nauczyć jak "dopieścić" klienta, ale polecam...
~Witana
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2019

Na każdą okazję! wątek zamknięty Klimatyczne, przyciągające pysznym jedzeniem i profesjonalną obsługą miejsce...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Najlepsza restauracja w Gdańsku! wątek zamknięty W Wozowni Gdańskiej zjemy tanio i pysznie w towarzystwie przepięknej panoramy...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

Ewa Przydomska - opinia wątek zamknięty Generalnie świetna restauracja i pozdrawiam przystojnego kelnera Janka
~Ewa Przydomska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Dominika Karska - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza restauracja w okolicy. Wyśmienita kuchnia,...
~Dominika Karska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Super! wątek zamknięty Super miejsce, super jedzenie, to jedyne adekwatne słowo do tego miejsca. Jak...
~Mirek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

- opinia wątek zamknięty Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i przemiłą obsługą
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Jestem zachwycona! wątek zamknięty Byłam nie raz i na pewno jeszcze wrócę! Każdy znajdzie coś dla siebie....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Magda Karkut - opinia wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, super obsługa i przystępne ceny. Polecam ! :)
~Magda Karkut
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Magia wątek zamknięty Cudowne miejsce w samym sercu Gdańska, najpiękniejsza panorama Trojmiasta i...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 maja 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry