Widok

Wredota i winni

Wredota kombinuje tak : system jest odpowiedzialny, jeżeli nie system to złogi i elity, jeżeli nie złogi i elity to odpowiedzialni są komuniści. Jeżeli umarł już ostatni komunista to winni są postkomuniści ( dopisując przedrostek "post" zachowujemy możliwość bezterminowego rozliczenia). Jeżeli nie komuchy i postkomuchy, to winni są prawnicy. Jeżeli nie prawnicy to Okrągły Stół jest winien, jeżeli nie Okrągły Stół to winna jest Unia Europejska. Jeżeli nie Unia Europejska to chociaż Niemcy, albo Macron. A w ogóle to zawsze może być wina Tuska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oh, Pyśku :] prawie dobrze... tylko Aldusia, w to nie mieszaj :]
Ludzie! To zawsze wina ludzi.
Wytrzymaj presję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wredota kombinuje tak : system jest odpowiedzialny, jeżeli nie system to złogi i elity, jeżeli nie złogi i elity to odpowiedzialni są komuniści.A kto jest odpowiedzialny za moje nędzne życie? Wy zdrtadzieckie mordy nie pozwoliliście mi zrobić karioery.
Od komunistów łapy z daleka!

Jeżeli umarł już ostatni komunista to winni są postkomuniści ( dopisując przedrostek "post" zachowujemy możliwość bezterminowego rozliczenia).
Ja jeszcze żyje więc będę krzewił nasze komunistyczne idee. Postkomuniści są naszymi podróbkami.

Jeżeli nie komuchy i postkomuchy, to winni są prawnicy.
Wszyscy jesteście winni. Absolutnie.

Jeżeli nie prawnicy to Okrągły Stół jest winien, jeżeli nie Okrągły Stół to winna jest Unia Europejska.
Stół powinien być kwadratowy a nie okrągły. Co to za bzdury?

Jeżeli nie Unia Europejska to chociaż Niemcy, albo Macron. A w ogóle to zawsze może być wina Tuska.
Jako katolik wszystkich was nienawidzę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

-----pozostała------mi--------pasztetowa---------pałacowa----------podeślijcie.....musztardę---------Nie ------trzeba------już----------leżę--------i --------robię--------pod--------siebie-------
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

------musztarda-----jest-----dobra------na-----odleżyny-----na------mózgu-----
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

Muza musi grać. (2299 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry