Wróżka Halinka

Wróżka

Gdańsk, Arctowskigo

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janinka - opinia wątek zamknięty Byłam pierwszy raz u wróżki i jeśli będę chciała jeszcze skorzystać, to tylko...
~Janinka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 października 2021

Arleta wątek zamknięty Wszystko się sprawdziło!!! Polecam. Jeszcze wrócę nie raz.
~At
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

No niestety wątek zamknięty Byłam u tej Pani dwókrotnie, niestety za każdym razem mówiła coś innego. Nic...
~Kaja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 października 2017

Sprawdza się w 90% wątek zamknięty Byłam u Pani Halinki w listopadzie 2012 z zapytaniem ogólnym co u mnie....
~Luiza
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

naprawdę warto wątek zamknięty Byłem u tej Pani rok temu i prawie wszystko się sprawdziło co...
~Artur
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

Wróżka Halina wątek zamknięty Miła,sympatyczna,konkretna,w to co nie wierzyłam już się spełniło.Polecam...
~magdam182
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2012

pozytywnie wątek zamknięty Jak ktos ma wazny problem to warto pojsc. Pani Halinka robi analize...
~Apolonia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

super wątek zamknięty Bylam juz kilka razy. Pani zawsze bardzo mila i zyczliwa, stara sie kazdemu...
~Ela
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

bardzo rzetelna wątek zamknięty Bylam kilka razy u pani Halinki, i zawsze wychodzilam podniesiona na duchu....
~Mela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

sprawdza sie... wątek zamknięty Bylam u niej kilka miesiecy temu.I chociaz za bardzo nie wierzylam w to co...
~bee30
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

re wątek zamknięty Chodzę do niej mniej więcej co pół .Jest konkretna i nie owija w bawełnę...
~ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2013

srednio wątek zamknięty Bardzo jest milo, ale malo sie sprawdza...
~kuma
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

POLECAM PANIĄ HALINKĘ wątek zamknięty Bardzo mi pomogła, podtrzymała na duchu, poradziła. Taka dobra duszyczka.Jej...
~Dorota
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2011

wiele mi pomogla wątek zamknięty do tej pory wiele sie spelnilo
~mika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 marca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

14

wątków

do góry