Jasnowidz Wróżka Kasella

Wróżka

Gdańsk, al. Grunwaldzka 607C/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Odwiedziałam Kasię w trudnym momencie mojego życia i nie żałuję. Dała mi...
~M
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Szczerze polecam:-) wątek zamknięty Kasia to bardzo szczera, ciepła i kontaktowa osoba. Potrafi szczerze...
~Ala35
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Niemożliwe a jednak prawdziwe wątek zamknięty Odwiedziłam Panią Kasię 2 lata temu, będąc na życiowym zakręcie, zmęczona,...
~Szczęśliwa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lipca 2018

Polecam! wątek zamknięty Rok temu w rozmowie z siostra sie dowiedzialam, ze jakis czas temu byla u...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Najlepsza wróżka w PL :) ! wątek zamknięty Kasellę poznałam kilka lat temu,po wizycie byłam oszołomiona,kobieta,która...
~Beata
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

fantastyczna wątek zamknięty Po raz kolejny odwiedziłam Panią Kasię - jest po prostu w 100% skuteczna....
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

Wróżka wątek zamknięty Totalna porażka!!! Zostawiłam bardzo dużo pieniędzy u tej pani, prawie nic...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

wróżka Kasella wątek zamknięty Jeśli zastanawiacie się do której wróżki pójść polecam KASELLĘ!!!!!!!Bardzo...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

To działa! wątek zamknięty Przytłoczona otaczającą rzeczywistością i złą, płynącą od toksycznych ludzi,...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Sprawdziło się wątek zamknięty Półtora roku temu rozmawiałam z Kasella. Powiedziała,ze w styczniu będę w...
~Jamaja82
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Prawdziwa i sprawdzona wątek zamknięty Kaselle poznałam będąc na zakręcie. Wszystko co wówczas usłyszałam, się...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 stycznia 2018

Energia Kaselli działa cuda wątek zamknięty Do Wróżki Kaselli trafiłam w bardzo trudnym momencie życia - zdrada męża,...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Niemożliwe staje się możliwe wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem przepowiadania przyszłości. Coś, co wydawało...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 maja 2017

wrozba zawsze sie spelni:) wątek zamknięty U wrozki Kasseli bylem dwa razy -szczerze polecam:)mila niespieszna...
~Pawel
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

niezwykła kobieta wątek zamknięty Pani Kasella powiedziała mi o mnie i mojej rodzinie dużo ciekawych rzeczy...
~MARTYNA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Niestety :( wątek zamknięty Nic się nie sprawdziło.. ani jedna rzecz :(
~J.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2017

Kasella pomogła mi gdy byłam w desperacji wątek zamknięty Dzięki oczyszczaniu odbiłam się od dna. Kasella dokładnie opisała problemy, z...
~M.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Genialna wątek zamknięty To juz kolejna wizyta u Pani Kasi (wrozka Kasella) i dalej jestem pod duzym...
~Zadowolona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 września 2016

Serdecznie polecam Panią Kasellę ! wątek zamknięty Byłam dzisiaj u wróżki Kaselli po raz drugi.Jej wróżby się spełniają ,a...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Wróżka Kasella wątek zamknięty Przemiła osoba, profesjonalna, empatyczna i co najważniejsze skuteczna....
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry