Widok

Współczesne demonstracje

Mam dość demonstracji z bluzgami a i niszczeniem mienia. Czy tak musi być? Czy nie można demonstrować spokojniej? Przez to nie mam ochoty brać udziału w demonstracjach, bo boję się samemu dostać przypadkowo albo dostać przez Policję mandat, bo jak im wytłumaczę, że to tłum do mnie się zbliżył a nie ja do tłumu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ogladalem wczoraj stream z Warszawy. Tam były wyłącznie dzieciaki nieletnie. Otwarcie klubów i pubów w piątek skończyłoby cały protest jeśli o ulicę chodzi. Krzyczy te bluzgi również to pozbawione kobiecosci indywiduum z Wrocławia ale ona jest do klasycznego rewolycyjnego pozarcia zgodnie z tym wyswiechtanym pozekadlem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Spokojnie i elegancko już było, ale wówczas młodych nie było na demonstracjach. Nie zależało im na obronie sądów, TK. Teraz wreszcie zabrali głos. A że są naprawdę wk....ni, to już wina Pisu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Otwarcie klubów i pubów w piątek

To nie nastąpi, bo władza trzyma się linii straszliwej zarazy.
G..wniarstwo można by wyłapać i powlepiać mandaty za naruszenie zakazu zgromadzeń (który, w przeciwieństwie do przymusu maseczkowego, ma podstawy ustawowe) - do zapłaty oczywiście przez rodziców nieletnich. A jakby jeszcze z połowę pozytywnie wymazać i powsadzać ich (wraz z rodzinami) na kwarantannę, to "sprawdzone" przez dekady "ścieżki zdrowia" byłyby najzupełniej zbędne :D
Tyle, że Kaczorowi taka sytuacja najwyraźniej odpowiada. Znakomita większosć normalnego społeczeństwa niebawem będzie juz tak zmęczona i wku..wiona protestami, że zaakceptuje każde rozwiązanie, nawet siłowe, które przywróci jako-taką normalność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Badylak ma rację. Wszystkich do więzień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest wysyp plotek, że ktoś tam ma gdzieś tam znajomego i ten znajomy, ryzykując niemalże życiem i odpalając lampową radiostację na fale krótkie, ostatnim tchnieniem przekazał śwaitu, że to wszystko po to, by w niedzielę ogłosić stan wyjątkowy. Taka akcja już była latem z chmurą radioaktywną znad Czarnobyla.
Tymczasem mbank wsparł protesty, czyli to znowu wielkie korporacje w coś grają. Dzisiejszy bunt społeczny przeciwko systemowi sponsorowała coca cola, nestle, shell i JP Morgan (to były pierwsze z brzegu, co mi przyszły do głowy, nic nie chciałem przekazać tajnego, zeby znowu nie było że coś tam...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

tr -pokaż na forum choćby jeden przykład spełnienia się twoich rozlicznych "wyroczni". Prorok, od 7 boleści.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tu o mbanku:

https://www.money.pl/banki/mbank-wspiera-strajk-kobiet-kobieta-powinna-miec-wybor-6569543538400032a.html

A tu o tym, kto sponsoruje tęczowe marsze:

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/parada-rownosci-warszawie-2019-lista-marek-i-sponsorow-do-polski-wchodzi-globalny-trend

Najlepszą formą buntu jest dziś założenie pulowerka po dziadku i podlewanie pomidorków w ogródku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

A co zdrożnego jest w tym, by popierać protest wobec bezprawia i zwykłej głupoty ? Jest czas, by powiedzieć swoje zdanie. Czy para prezydencka i ich córka tez według Ciebie maja milczeć ? Zło jest złem, nawoływanie do wojny domowej, mobilizowanie "obrońców wiary" spod znaku ONR ma pozostać bez odpowiedzi ? Cokolwiek by się stało po protestach młodzieży, to wreszcie jest ich głos. Widoczny i słyszany dla wszystkich. Jasnym jest że w d...e mają PIS i Kaczyńskiego oraz Kościół Katolicki który swoimi postawami i czynami doprowadza sie do samozagłady. Tam gdzie zabrakło młodych na protestach, nie udało się zgnieść pisowskiej gnidy. Teraz młodzież wreszcie wyszła na ulice i pokazała swoje zdanie. Wasze utyskiwanie na rzekome inspirowanie z zewnątrz protestu jest niczym innym, jak powielaniem starych schematów rodem z PRLu. Niczego nie nauczyliście się z lekcji demokracji. Żyliście i dorastaliście w czasach gdy demokracja była pustym słowem, niczym demokracja ludowa. Macie wąskie światopoglądy, skażone niestety poprzednią epoką. To co dzieje się w Polsce od czasu rządów PIS, było by teraz nie do pomyślenia w europejskich krajach o dłuższym stażu demokracji i świadomości obywatelskiej. Mam nadzieję że dni PISu są policzone, tak jak Wasze. PESELu nie przekonacie do swoich zatęchłych poglądów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla kogoś bezprawiem jest działanie obecnego rządu. Dla kogoś innego bezprawiem jest to co dzieje się obecnie na ulicy. Dla mnie to na ulicy, to bezprawie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dobrze. Nazywaj to bezprawiem. Czym nazwiesz poznański czerwiec 1956 roku ? Grudzień 1970 roku w Gdyni i Gdańsku ? Sierpień 1980 w Polsce ? Te wszystkie manifestacje i strajki w stanie wojennym ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do lekarza, lecz się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem. Ale mi się siku chciało. Ledwie zdążyłam donieść :D
Nie dla mnie kwiaty! Dla Ciebie.
https://naforum.zapodaj.net/f9cbaa3ac316.jpg.html
ps
Tamten już nasmęcił jakimś skowytem :(((
Udanego weekendu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanuj sympatycznego R. Zostajesz z nim w pobliżu.
To nie ten wątek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty miałeś odpoczywać. Sympatyczny to atrament bywa. R jest już tylko zgorzkniały i przekorny. Paaa

Edit. Jak nie urok to przemarsz wojsk. Te nawiasy kwadratowe teraz i urleeeee

https://tinyurl.com/y4n9dkd6
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod "protest kobiet" postanowili podłączyć się "patopatformowcy" , a ci jak z historii wiadomo czego się nie dotkną to spierdzielą. Cel mają jasny z protestu społecznego zrobić protest polityczny (do stu razy sztuka jak to mówią ;) ) . Wszystkim "nie ekstremistom" polecam siąść w fotelu, popcorn i dopingować słabszych , póki ci co nie umieją wysłuchać innych nie zlinczują się wzajemnie to lepiej nie będzie.

P.S.
- życzę cierpliwości policjantom szczególnie tym bez ekstremistycznych poglądów
- mam nadzieję że to co było "genezą społecznego protestu kobiet" zostanie osiągnięte, bo jeżeli już musi to być w gestii prawa, to było to dość dobrze wyważone do momentu zanim partia Jarka uznała że "moja racja jest najmojsza" .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla mnie to wygląda na wyładowywanie swoich frustracji z powodu obostrzeń przez pandemię. Ale ludzie nie umieją radzić sobie z emocjami. Zamiast pójść na terapię, idą i wyładowują swoje emocje w najprostszy sposób.

Gdyby tak na to spojrzeć, to katolicy też powinni pójść i wyładować swoje emocje w taki sposób. Dlaczego tego nie robią? Bo wiedzą, że Jezus nie chce nienawiści.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

" Bo wiedzą, że Jezus nie chce nienawiści." Oho, następny anonim, który wie czego chce Jezus. Powiedział ci o tym ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tobie powiedział, żebyś tak potępiał tego, który napisał wyżej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zmarło na covid młode rodzeństwo z Bytowa. Jezus miał zły dzień czy diabeł zadziałał ? Pytam poważnie, bo przecież wiesz co myśli Jezus.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do zwolenników teorii spiskowych i oczu szeroko zamkniętych

Zapytajcie o problem pandemii jakiegoś lekarza, to otrzymacie kompetentną odpowiedź. U takich zwolenników, zwolenników stania z boku i chaty z kraja mamy do czynienia z klasycznym przypadkiem psychologicznego wyparcia niewygodnych faktów nie pasujących do starych tez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jak te spędy nie przełożą się na około 100 tys. zakażeń dziennie to sam dołączę do antycovidowców. Powariowali z tymi marszami. A na wiosnę, jak było 300 dziennie, to krzyczeli o nekrowyborach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mogą się przełożyć na dowolną ilosć "zakażeń". Wszak jest to jedynie pochodna odpowiednio dużej ilości wykonanych testów rtPCR, bardzo zresztą wątpliwych diagnostycznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tą narrację znam. Ona na wiosnę była aktualna. Jednak przymusowych testów nie ma, zgłaszają się głównie ludzie, którzy źle się poczuli. Jak ktoś zupełnie bez objawów i bez zapotrzebowania na papier idzie sobie to zrobić, to ma pewien problem z psychiką. Ale z 300 jest 20 tys. Tej dysproporcji nie można wytłumaczyć, że jakiś illuminat albo reptlilianin siedzi na szczycie i potejemnie wydaje komendę: zwiąkszamy testy o milion. Ewwentualnie grypa jest pod covid podciągnięta. Chińczycy zagrali brutalnie i teraz budują drogi przez pustynie, elektrownie potężąne i drapacze chmur
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Załóżmy odważnie, że testy są rzetelne. Ząłóżmy, że próby są losowe.
Jest dosyć oczywiste, że w np. kwietniu odsetek pozytywnie wymazanych był wielokrotnie niższy od obecnego. Docelowo prawie każdy się z wirusem zetknie, bo słynne rządowe DDM jedynie spowalnia jego propagację.
Zatrzymac ją można jedynie metodami totalitarnymi, jak to zrobiono w CHinach. A i to już nieaktualne, bo takie rozwiązanie było możliwe jedynie na samym początku "zarazy", gdy występowała ona punktowo a nie była juz rozwleczona po całym społeczęństwie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oczywiście świadomość polityczną tego wirusa to ja odnotowuję i rżę ze śmiechu od dawna. On wcale nie był groźny dla Białorusinów, co robili marsze wielotysięczne, na których maseczki nie uświadczysz.
Na największą kanalię wyrasta niejaki prof. Simon. Straszył ludzi przed pójściem na cmentarz, a teraz mówi: demonsteracje? nieee, chodźcie ludzie na demonstracje, no problemo.
To jest ciekawe, bo to częsty gość TVP, czyli idzie po linii PISu. Ameryki nikt nie odkrywa, że to PIS spuścił lewactwo i gimbazę z łańcucha. Tu nawet idą jak po sznurku Kaczyńskiego, a myślą że mu pod górkę robią. Zadaniowani albo głupi. Nie chce mi się już nawet wyjaśniać ani polemizować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

"tr: Ameryki nikt nie odkrywa, że to PIS spuścił lewactwo i gimbazę z łańcucha. Tu nawet idą jak po sznurku Kaczyńskiego, a myślą że mu pod górkę robią. Zadaniowani albo głupi. Nie chce mi się już nawet wyjaśniać ani polemizować."
Przeceniasz zarówno swoje zdolności analityczne i percepcję informacji, nie mówiąc już o przypisywaniu sterowania wszystkimi i wszystkim przez Kaczyńskiego. Doszukiwanie się błyskotliwości umysłu tego swołocza w twych opiniach jest irytująca, tym bardziej że nie można jej usprawiedliwić infantylnością.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli Julia Przylebska nie jest marionetka Kaczynskiego, lecz niezaleznym sedzia i prezesem TK? Szanuj orzeczenie zatem i bron konstytucji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz rację. To Kaczyński wyprowadził ludzi na ulice. Rzeczywiście. Tylko po co ? By przyglądać się młodym chłopcom ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skąd podejrzenie, że Kaczor podziela twoje upodobania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nudzisz się chyba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

@Masz rację. To Kaczyński wyprowadził ludzi na ulice. Rzeczywiście. Tylko po co ? By przyglądać się młodym chłopcom ?

Kaczyński nie wyprowadził ludzi na ulicę, tylko odpalił temat aborcji, w celu zrobienia afery i odwrócenia uwagi od coraz większej zapaści służby zdrowia, od kolejek na sor, od sparaliżowanych brakiem miejsc i brakiem porządnego zarządzania szpitali - w wyniku gwałtownego skoku zachorowań.

Teraz będzie można powiedzieć że winni skoku zakażeń są protestujący na ulicach, a nie jakby wydawało się wcześniej ci chodzący do kościoła i uczestniczący w świętach religijnych, od nich na pewno nie, bo cmentarze zamknięte i siedzą w domu.

Rząd swoje cele osiągnął - nikt o szpitalach nie gada - a jak zacznie to winni będą protestujący ¯\_(ツ)_/¯ i jak coś kolejne obostrzenia też przez nich.
A protest ..... pod protest podłączyła się grupka próbująca odzyskać od kilku lat władzę - ci od "spierdzielimy wszystko czego się dotkniemy" - Efekt... Jakieś ogólne, oderwane od rzeczywistości postulaty bez konkretów, gadanie o je..niu pisu i wyp......niu, a to przecież żadna alternatywa... ¯\_(ツ)_/¯

W najlepszym wypadku zakończy się to tak że "wspaniałomyślny" Andrzej poprze kobiety ....a pis przepcha w tym zamieszaniu jeszcze kilka swoich wałków. ¯\_(ツ)_/¯
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli przyjąć taki tok rozumowania ( doprawdy, przeceniasz Kaczyńskiego) to w jaki sposób wyładuje się energia protestujących ? Ot tak sobie pójdą ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przegonił Kaczyńskiego, bo właśnie skutków protestów Kaczyński chyba nie przewidział.
Pożyjemy, zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przegonił miało być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przecenił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wyrok TK był do przewidzenia. Nie bardzo mógł w naszym systemie prawnym zapaść inny, co potwierdzają również osoby, którym trudno zarzucił przychylność dla PiS-u, jak choćby Zoll, czy Rzepliński. Udział Kaczora był nieco przypadkowy. Z pewnoscią naciskał na odsunięcie tematu na "po wyborach". I tak się rzeczywiście stało - tyle, że czas "po wyborach" zbiegł się z powszechnym wk.wem społeczeństwa. Głównie oczywiście na nieporadne działania PiS-u w kwestii "zarazy", styl forsowania ustaw na których Kaczorowi zależało (piątka dla ziwerząt), zajmowanie się tematami zastępczymi (rekonstrukcja rządu) kiedy trza było robić porządek w opiece zdrowotnej. Plus wk.rw ekonomiczy (lockdowny całych branż, kwarantanny) i bajzel w oświacie. Zaufanie do rządzących spadło drastycznie, a symetrycznie frustracja sięgnęła punktu zapłonu. Wyrok TK był iskierką, która to podpaliła, kiedy Kaczor był przekonany, że przejdzie "jak zwykle", czyli wściekłe baby z wieszakami trochę popyszczą i sprawa się rozejdzie. Jednak nie tym razem...

Inna bajka, że z wybuchu frustracji w pierwszych dniach, po tygodniu zrobił sie z tego cyrk. Cos pomiędzy tęczowym happeningiem z jednej, przemarszem kiboli z drugiej i imprezą plenerową z trzeciej strony. Io ile po kilku dniach można było mieć obawy o poważniejszy rozwój sytuacji, to teraz, zwykłe społeczeńśtwo, zmęczone juz jest blokowaniem miast a jednocześnie nie chce swym udziałem firmować ekstremy czy g.wniarskich wybryków. Zatem protesty prawdopodobnie zaczną wygasać samoistnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

@zetjot:

Zjawisko wyparcia niewygodnych faktów daje się zaobserwować, jeśli zapyta się wszystkich zwolenników straszliwej zarazy o oficjalne liczby zgonów, podawane przez GUS.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

sadyl

Coś ty się czepił jak pijany płota kwestii śmiertelności, kiedy realny problem, jak twierdzą fachowcy polega na nieznanej i nieprzewidywalnej naturze wirusa i jego mocy blokowania trybów służby zdrowia i relacji wszelkiego rodzaju, szczególnie tych gospodarczych. Zawsze działa się w jakimś systemie, z opracowanymi zasadami i procedurami, które w tym nowym przypadku okazują się mało skuteczne. A skoro okazują się mało skuteczne, to rząd ma ogłosić : nic się nie da zrobić, wycofujemy się z walki z pandemią ? CHyba cię pogięło. Jesteś typową ofiarą demoliberalizmu, który ludziom poplątał zdolność logicznego kojarzenia przeczyn ze skutkami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

> realny problem (..) polega na (..) jego mocy blokowania trybów służby zdrowia i relacji (..) gospodarczych

No patrz pan. A ja głupi myślałem, że to skutek decyzji administracyjnych rządu.

> nic się nie da zrobić, wycofujemy się z walki z pandemią ?

Nie. Rząd zachował się przesadnie panicznie w marcu/kwietniu. Ale to można usprawiedliwić nieznajomością realnego zagrożenia.
Rząd zmarnował okres wakacyjny na pierdóły, w rodzaju czystek we własnych szeregach partyjnych i dobijanie polskiego rolnictwa. Mógł w tym czasie przygotować się do zmodyfikowanego wariantu szwedzkiego, czyli puścić zachorowania na żywioł, z ochroną grup ryzyka. Od maja zagrożenie było już dosyć dobrze znane i jasne było, kto przechodzi zakażenie "bezboleśnie", a komu wirus rzeczywiście zagraża.
Obecna niespójność i panika w działaniach rządu powodują kompletną utratę społecznego zaufania do niego. Mało kto, poza ortodoksyjnymi wyznawcami TVPis już wierzy w to, że w działaniach rządu jest jakakolwiek logika i strategia.
Szczególnie, gdy jego czołowi przedstawiciele, z Szumowskim i Kaczorem na czele, sami lekceważyli restrykcje, jakie narzucali milionom Polaków. Za to zmuszali organa Państwa do ich bolesnego egzekwowania, totalnie olewając kwestie braku ich podstawy prawnej. Teraz dopiero im się przypomniało.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobrze ujęte sadyl ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sadyl

Najlepiej wychodzi ci dyskutowanie z trzódką.
Jesteś ofiarą demoliberalizmu, która nie rozumie tego systemu i tego, że informacje są dostępnie jedynie przez filitrujące je media mainstreamowe. Nie ma innego dostępu do informacji, niż te media, dlatego trzeba znać teorię i rozumieć ich działanie, ale reakcja na tę cechę mediów w postaci teorii spiskowych to też nie najlepsze wyjście. To media pokazywały trumienne pochody z Lombardii.
I to nie rząd, polski rząd popadł w panikę pod wpływem mediów, bo to była standardowa reakcja na całym świecie, oczywiście poza płaskoziemcami, którzy wiedzą swoje, jak zwykle. Wszystkie rządy na całym świecie, lewicowe i prawicowe oszukują biedny lud ? Puknnij się facet w czółko.

Dziwi mnie tylko jedno - to że nie przypisuje się tej klęski Żydom, co się stało ? Przecież za wszystkim stoją Żydzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu rzec można jedno ...

***** ***
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciacho

No to na takie dictum ja mam fragment komentarza z dyskusji na innym portalu:

Przejdżmy teraz do samego systemu -panujacego, lecz walącego się demolioberalizmu, który z przyczyn strukturalnych jest jednostronny ( liberte) a przez to kulawy i wadliwy. Doprowadził on do kompletnej anarchizacji wszystkich sfer życia i zerwania sieci bogatych relacji międzyludzkich a jedynym wspólnym mianownikiem dla ludzi pozostających w jego orbicie jest seksualność i z tym tylko ta liberte im się kojarzy, czyli życie społeczne tych osób zredukowane zostało do libertynizmu. Wystarczy do takiego postrzegania świata podłączyć emocje, pstryk i włączyć agresję w takim bezmyślnym tłumie.

A jeśli to nie wystarcza, to proponuję linki traktujące kwestię w pełnym kontekście:
https://www.salon24.pl/u/zetjot/1087502,a-kto-wyhodowal-tego-potwora
https://www.salon24.pl/u/zetjot/1086837,o-czym-swiadczy-wyp-dalaj
Naukowe podejście do sprawy wymaga zbadania pełnego kontekstu bez ulegania błędnym emocjom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O, myslalam, że blokada antyspamowa mi się włączyła a jednak poszło i to dwa razy :p

W dyskusję o demoliberalizmie wdawać się nie będę, nie tylko dlatego,że to twoje ulubione słowo ale dlatego,że z wiekiem przestaje mi się chcieć udowadniać swoje racje uparciuszkom :p

Pozdrawiam cieplutko i ściskam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beton Staryrzegrany i sfrustrowany.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja cierpię dolę, im kury szczać prowadzić, a nie robić politykę xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ciacho

Widzę, że twoja ulubiona wizja świata to ta przez szparkę w telefonie ? A może nawet selfie ?
Kto by se tam głowę, pardon, d..., zaprzątał kontekstem i do tego pełnym ?
Libertynizm to jest szczyt duchowych osiągnięć tego marginesu społecznego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Skoro tak twierdzisz to się z tobą zgodzę, możesz jeszcze coś dopowiedzieć co tam ci pasuje :)

Nie to żeby coś ale z nas dwojga to ja mam swoje zycie, ciebie za to widać tu zawsze i wszędzie ;)

I kto tu ogląda świat przez szparkę ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciacho

O moim zyciu na tym portalu jest niewiele. Czasmi podaję na ten temat informacje jeżeli wymaga tego szerszy, nieosobisty kontekst. Zajmuję się w swoim życiu pełnym kontekstem, a nauka, z której dorobku korzystam, ani nie jest moja ani nie jest szparką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

O twoim życiu, ściślej wegetacji, wiemy aż nadto. I to od ciebie. Ostatnio dowiedziałem się że jesteś uwielbiany na salonach PIS, dostajesz medale i nagrody. Opowiadałeś jakieś sny, rzekomo o swojej działalności opozycyjnej w Solidarności, jednak to co przykuwa naszą uwagę, to twoje zaangażowanie kapitałowe w developerkę .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

jaq

No i gdzie jest ten adres, na który miałem przesłać kopie dokumentów ? No gdzie, sieroto ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

oskarmacerat@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Daj znać co Ci wyśle nasz deweloper.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

oskarmacerat@gmail.com

???
To ma być ten adres ?
Ja funkcjonuję w świecie realnym a nie wirtualnym i dokumenty także są ze świata realnego, a nie cyfrowego. Adres też ma być realny, a nie wirtualny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

I Ratlerek uciekł z podkulonym ogonkiem.
Odwaga niczym Krzyż umawiającym się na solo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja funkcjonuję w świecie realnym a nie wirtualnym

Od kiedy? Od dzisiaj?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Utrata kontroli określenia w którym świecie się funkcjonuje to objaw odlotu.
Jego prezes już to ma.

***** ***
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lowco, przecież to wszystko o czym piszesz jest publikowane w świecie wirtualnym. Nie wymieniamy się listami pisanymi na papierze, doręczanymi przez pocztę, lecz przez media elektroniczne. Jesteś kłamcą i nie masz honoru.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Realnym wyróżnieniem łowcy jes nagroda Darwina z ekonomii, oczywiście za co ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

wdr 9 godzin temu
Mam coś dla ciebie, ale to osobnym wpisie, bo mi znowu skasują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

wdr

Podziwiam ludzi, którzy dysponują skróconymi algorytmami, zręcznie wyjaśniającym sedno rzeczy w trymiga. No to ja mam taki sam algorytm, jaki zaproponowałeś 9 godzin temu bo coś mi się widzi, że to znowu Żydzi.

Co się stało w internetach, skąd ten nagły a niespodziewany przypływ niewiary w omnipotencję Żydów ?

Jeżeli za zamachem na wieże WTC stali Żydzi, to czemu mieliby nie stać za pandemią covid-19 ? Dlaczego im tak nagle i nieoczekiwanie odpuszczono ? No, kto, na zdrowy rozum biorąc, mógłby za tym stać ? Jak nie Żydzi, to chyba tylko kosmici.

Ale mi zaczyna świtać w głowie inne podejrzenie. Rozejrzyjmy się dookoła, bo pod latarnią bywa najciemniej. Któż taki mógłby mieć moc sprawczą większą niż Żydzi, no kto ?

Że też wcześniej na to nie wpadłem. Osobno to pewnie żaden z nich, ale już razem to na pewno oni - Rydzyk i Kaczyński. To oni stoją za paniką covidową, a dla niepoznaki usiłowali odwrócić uwagę ludzi atakiem na aborcję, ostatnią furtkę wolnośći dla gimbazy.

Żydzi są daleko, Rydzyk i Kaczyński blisko, a lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu, uznała gimbaza.

Sprytni są jednak ci Żydzi, to muszą państwo im przyznać, tak wpuścić gimbazę, ale jeżeli ma się w ręku tzw. social media, to nie ma co się dziwić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mały sprawdzian solidarnościowej przeszłości dla łowcy : Błażej Wyszkowski - gdzie mieszka ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki czas, takie demonstracje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (5 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry