Odpowiadasz na:

Wspólne spotkanie

Witam!
Jestem pogodnym i wesołym 8-miesięcznym chłopcem. Szukam koleżanki lub kolegi chętnych do wspólnej zabawy. Mieszkam w Gdyni-Orłowie :-)

Witam!
Jestem pogodnym i wesołym 8-miesięcznym chłopcem. Szukam koleżanki lub kolegi chętnych do wspólnej zabawy. Mieszkam w Gdyni-Orłowie :-)

zobacz wątek
17 lat temu
olamucha

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry