Widok

Wszyscy

Czy chcielibyście o czymś porozmawiać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

***********

Jak pozbyć się niepożądanych cech? Mam z tym problem. Cóż....może czeka mnie chwalebna przyszłość "podzielonej wewnątrz siebie" schizofreniczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Atma

Czytałaś "Pannę nikt"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz

A jak przewidujesz przebieg takiego konfliktu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwisatz

Diuna jest ciężka. Emocjonalnie. Pokazuje jak łatwo można zatracić siebie, naprawdę zatracić i już nigdy się nie odnależć. Pokazuje świat, wktórym nigdy nie chciałabym żyć. To przerażające uświadomić sobie, jak bardzo przypomina on nasz. Co jest dla Ciebie kluczowym w tej książce? Masz jeszcze jakieś upodobania fantastyczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwierz

nie można być zawsze najlepszym.odmowa akcaeptacji tego jest świadectwem niedojrzałości i przysparza sporo cierpienia, dlatego należy uznać ją za szkodliwą i tępić. tak trudno pogodzić się z własną niedoskonałością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

L. Miller

Problem w tym, że jakikolwiek kabaret polityczny bywa najczęściej ciężki z samej definicji. Kabaret dla frustratów.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

nie boję się, mam gaz pieprzowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kimok i Prezes KS.Tęcza

Szukasz jeszcze kabaretu? Masz kabaret poniżej? Teraz jesteś zadowolony? Ty siedź cicho. w niedzielę będą goście, to zaproszę kabaret haułtura do Kliniki. Na nerwach.
Dr. Albert I i

Dr. Albert II
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DROBNE PRACE FIZYCZNE:

KAZDEMU CHĘTNEMU WBIJĘ GWÓŹDŹ DO TRUMNY. W WERSJI NISKOBUDŻETOWEJ - SZPILKI. BOGATSZYM WYKŁADAM GROBOWCE OD WEWNĄTRZ KAFELKAMI "DEKOR"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W RAZIE AWARII LUB ZBĘDNYCH PYTAŃ I TAK POWIEM, ŻE TO NIE JA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Loser

Niedziela 14.30 Starogard Gdański ulica Skarszewska 7. w drodzewyjątku mogę po ciebie przyjechać zakładowym autobusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spotkanie

dajcie głos co jest a co nie
ja chcę
lecz nie wiem
kiedy i gdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie zgadzam się!!!!!

ale są tacy którzy wbijają kabaretowi chałtura szpilki.
to nie ludzie to wilki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

głos krytyki pod adresem kabaretu chałtura.

to co z tego że wszyscy mówią że jesteście świetni. to nic że jest jesteście genialni. moim zdaniem jedynym słusznym sposobem na dobry kabaret jest lekki dowcip polityczny. a tego koniecznego elelmentu u was nie było. jesteście beznadziejni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Telefon

-- Witaj Tadziu !!! Jak tam Warszawa ?

-- To Drozda.

-- Kurcze Dańca chcą ze mnie zrobić. Najpierw mnie tu LIMO do programu bierze a teraz to. Kiedy ja nie mam do tego głowy. I jeszcze mi jakąś aktorkę karzą znaleźć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jeszcze raz bo tydzień temu miałem zwolnienie

łubu dubu ułbu dubu niech żyje nam kabaret chałtura!!!! niech żyje nam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chałtura niczym Drozda

Drozda, Pietrzak, OT.TO, Rak, to wszystko przeszłość bo nadeszła era CHAŁTURY. Przystojni, młodzi i elokwentni. Powodzenia !!
A kabaret Potem był niefajny. Tak ciągle wchodza i wychodzą. Nie lubię ich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

????????????????????????

i nieprawdą jest że to się wpisują członkowie kabaretów tym bardziej że prawie nie mają komputerów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

malarnia

nareszcie w trójmieście pojawili się godni następcy piertrzaka- wają się chałtura. ich kunsztowna w swej prostocie i znakomita w swym polocie gra aktorska sprawiła że zakręciła mi się łezka w oku. a ja jako twardziel bardzo żadko się wruszam. tak więc jeżeli kiedykolwiek pojawią się w waszej okolicy porzućccie wszelkie zajęcia i pójdźcie. jestem pewien że będzie dostaniecie przepukliny ze śmiechu. pozdrawiam moją dziewczynę Axxx z okzaji walentynek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zlikwidowany

SERIO?? NIEEEEEE! : ))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry