Widok

Wycięcie migdałków

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej. Był kogoś ostatnio na wycięciu migdałów z dzieckiem w akademii medycznej. My mamy termin na 8.11 i mam stres. Jak tam wygląda przebywanie mamy z dzieckiem, jest jakieś dodatkowe łóżko, na odziale jest ciepło czy zimno jakie ciuchy wsiąść? Jest coś co wam się przydało? Jak wygląda klasyfikacja do zabiegu? Słyszałam że dziecko nie może jeść od wieczora do samego zabiegu to prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam z synem i córką na wycięciu co prawda to było rok temu ale warunki myślę że sie nie zmieniły. Oddział jest o niebo lepszy niż np na Zaspie. Można spać z dzieckiem w łóżku w pokojach 2 osobowych jest też łazienka do tego w pokoju dzieciecym sa zabawki i jest telewizor. Opieka jest naprawde dobra panie przesympatyczne. Kwalifikacja wygląda tak że sprawdzają gardło, uszy, nos i przynosisz ze sobą wydruk badania słuchu. Na oddziale jest ciepło, my na drugi dzień mogliśmy chodzić po całym budynku więc wybraliśmy sie na obiad do restauracji na dole :) Dzieci mają zabiegi rano od najmlodszego do najstarszego, ale po zabiegu też nie mogą jeść przez cały dzień. Na drugi dzień jogurciki i woda. Przed zabiegiem dziecko dostaje głupiego jasia rodzic jedzie na dół z dzieckiem i go tam zostawia. Jak jest koniec zabiegu dzwonia zeby przyjsc na dół i tam sie z dzieckiem lezy godzinke a pozniej na oddzial. Nie ma sie czego bac :) Powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi nic nie mówili na temat badania słuchu. Więc nawet nie wiem że coś takiego trzeba zrobić. Co to za badanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Badanie wykonuje laryngolog w swoim gabinecie trwa moze 15 sekund :) Zadzwon do szpitala i zapytaj czy musisz przyniesc albo przeczytaj na kartce ktora dostalas ze szpitala przy zapisywaniu czy trzeba przyniesc to badanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na karcie tej z konsultacji nic nie ma, zadzwonię i zapytam. Dzięki. A jak dzieciaki po wycięciu wszystko ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi Ci o to jak sie czuły po wycięciu to na początku córka troche płakała i nie mogła mówić, syn za to wygladal jakby wogole nie mial zabiegu :) A jeżeli ci chodzi o chorowanie to zdecydowanie mniej chorują, w zime syn tylko raz zachorowal :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajesz nadzieję :-) jest coś co nam się bardzo tam przyda? Coś z domu zabrać? Rozumiem że po zabiegu tylko płynę rzeczy mam za rac jakieś serki, przeciery owocowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są tam dwa sklepiki jeżeli coś Wam zabraknie zawsze możecie kupić i restauracja żeby zjeść coś na ciepło. Nie ma czego sie obawiać. Napewno przyda sie tablet lub telefon z bajkami bo możecie trafić do innego pokoju niż dziecięcy. Zabawki kolorowanki w zależności co dziecko lubi. Chusteczki nawilżone ponieważ dziecko moze wymiotować żeby buźke przemyć bo wstawać nie będzie mogło. Jedzenie tylko płynne i najlepiej to co bardzo dziecko lubi no i woda, sobie możesz kawe czy herbate wziąć. W zależności ile będzie trwał zabieg będziesz miała sporo wolnego czasu więc możesz sobie książkę spakować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat, mial moze ktos ostatnio tam zabieg wycinania midgałków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, chciałam podpiąć się pod wątek i zapytać ile czeka się na wizytę kwalifikacyjną, a potem na zabieg? Czy dłużej niż np 1.5 roku?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Córka miała w listopadzie. Na wizytę kwalifikacyjna się nie czeka, przyjmują chyba w każdy dzień od 8-12. A na zabieg czekaliśmy 11 miesięcy. Ale było warto opieka na najwyższym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

do góry