Widok

Wycięcie migdałków

Hej. Był kogoś ostatnio na wycięciu migdałów z dzieckiem w akademii medycznej. My mamy termin na 8.11 i mam stres. Jak tam wygląda przebywanie mamy z dzieckiem, jest jakieś dodatkowe łóżko, na odziale jest ciepło czy zimno jakie ciuchy wsiąść? Jest coś co wam się przydało? Jak wygląda klasyfikacja do zabiegu? Słyszałam że dziecko nie może jeść od wieczora do samego zabiegu to prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłam z synem i córką na wycięciu co prawda to było rok temu ale warunki myślę że sie nie zmieniły. Oddział jest o niebo lepszy niż np na Zaspie. Można spać z dzieckiem w łóżku w pokojach 2 osobowych jest też łazienka do tego w pokoju dzieciecym sa zabawki i jest telewizor. Opieka jest naprawde dobra panie przesympatyczne. Kwalifikacja wygląda tak że sprawdzają gardło, uszy, nos i przynosisz ze sobą wydruk badania słuchu. Na oddziale jest ciepło, my na drugi dzień mogliśmy chodzić po całym budynku więc wybraliśmy sie na obiad do restauracji na dole :) Dzieci mają zabiegi rano od najmlodszego do najstarszego, ale po zabiegu też nie mogą jeść przez cały dzień. Na drugi dzień jogurciki i woda. Przed zabiegiem dziecko dostaje głupiego jasia rodzic jedzie na dół z dzieckiem i go tam zostawia. Jak jest koniec zabiegu dzwonia zeby przyjsc na dół i tam sie z dzieckiem lezy godzinke a pozniej na oddzial. Nie ma sie czego bac :) Powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi nic nie mówili na temat badania słuchu. Więc nawet nie wiem że coś takiego trzeba zrobić. Co to za badanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Badanie wykonuje laryngolog w swoim gabinecie trwa moze 15 sekund :) Zadzwon do szpitala i zapytaj czy musisz przyniesc albo przeczytaj na kartce ktora dostalas ze szpitala przy zapisywaniu czy trzeba przyniesc to badanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na karcie tej z konsultacji nic nie ma, zadzwonię i zapytam. Dzięki. A jak dzieciaki po wycięciu wszystko ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi Ci o to jak sie czuły po wycięciu to na początku córka troche płakała i nie mogła mówić, syn za to wygladal jakby wogole nie mial zabiegu :) A jeżeli ci chodzi o chorowanie to zdecydowanie mniej chorują, w zime syn tylko raz zachorowal :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dajesz nadzieję :-) jest coś co nam się bardzo tam przyda? Coś z domu zabrać? Rozumiem że po zabiegu tylko płynę rzeczy mam za rac jakieś serki, przeciery owocowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są tam dwa sklepiki jeżeli coś Wam zabraknie zawsze możecie kupić i restauracja żeby zjeść coś na ciepło. Nie ma czego sie obawiać. Napewno przyda sie tablet lub telefon z bajkami bo możecie trafić do innego pokoju niż dziecięcy. Zabawki kolorowanki w zależności co dziecko lubi. Chusteczki nawilżone ponieważ dziecko moze wymiotować żeby buźke przemyć bo wstawać nie będzie mogło. Jedzenie tylko płynne i najlepiej to co bardzo dziecko lubi no i woda, sobie możesz kawe czy herbate wziąć. W zależności ile będzie trwał zabieg będziesz miała sporo wolnego czasu więc możesz sobie książkę spakować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdańskie żłobki - którzy jesteście na liście? (8 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy mamy szanse dostać się do żłobka. Dziecko z września 2017 a my wciąż 180 na...

Katar i kichanie po wycięciu migdałków u dziecka (3 odpowiedzi)

Moja 6-letnia córka miała miesiąc temu wycinane wszystkie migdałki. Już nie chrapie i nie kaszle,...

Obfity krwotok że skrzepami a pecherzyk ciążowy (4 odpowiedzi)

Hej. Dziewczyny jestem w ciąży... Albo bylam:(wczoraj w nocy dostałam silnego krwawienia łącznie...

do góry