Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Inauguracja roku akademickiego 2011/2012 wątek zamknięty Witam. Zaczynam studia na ug na kierunku kulturoznawstwo. Może ktoś...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

egzamin z 20lecia międzywojennego, 3 rok stydia stacjonarne wątek zamknięty Witam, czy ktoś może udzielić mi informacji w jakich terminach odbywa się...
~magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 maja 2011

Egzaminy wstępne na studia magisterskie o specjalizacji translatorskiej na Uniwersytecie Gdańskim wątek zamknięty Witam, czy ktoś wie jak wyglądają egzaminy wstępne na studia magisterskie o...
~Miky
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

Suuuuupppeeerrr!!!(filologia angielska) wątek zamknięty Teraz nie wyobrażam studiów na kierunku 'anglistyka' gdzie indziej!!-poziom...
~Rune Rose
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2008

Ankieta wątek zamknięty Hej, przeprowadzam analizę i ocenę architektury głównej Biblioteki...
~Barbara
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

BRAWO KULTUROZNAWSTWO - SUPER KIERUNEK wątek zamknięty znakomity poziom , dobra a wrecz swietna kadra nauczycieli akademickich....
~sudent
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 września 2007

A JA NIE JESTEM ZADOWOLONA!!! wątek zamknięty Zależy od kierunku. Rzeczywiście, z zewnątrz może wydział wygląda fajnie, ale...
~bebee
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 listopada 2009

Jestem zadowolona wątek zamknięty Świetna uczelnia, bardzo wysoki poziom nauczania, wspaniali wykładowcy....
~JA21
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

anonim - opinia wątek zamknięty Jednym słowem uczelnia super.W niej przeżyłem swoje najlepsze lata. Tylko...
~anonim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

9

wątków

do góry