Widok

Wygłuszenie mieszkania - szukam wykonawcy

Jaka firma będzie w stanie zrobić mi coś z jedną ścianą (styczną z sąsiadem) i z sufitem, żeby tyle hałasów nie było słychać? Jakieś dzieci biegają nade mną, a zza ściany słychać nawet jak ktoś ziewa. Nie zamierzam się stąd wyprowadzać, a żyć z tym jest ciężko. Znacie firmę, która to zrobi i przy okazji odświeży mieszkanie - odmaluje sufity i ściany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę zadzwonić Piotr 884 343 033.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na własna rękę tez można wygłuszyć mieszkanie. Najprostszy sposób wyciszenie przez dekorację - poduszki, dywany - one wchłaniają dźwięki. Bardziej pracochłonny sposób wełna mineralna między płytami karton-gips. Samo wyciszenie drzwi dużo pomaga.
Inne rady: https://www.koelnerpolska.pl/zrob-to-sam/wyciszenie-mieszkania-zrob-to-sam/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok temu korzystałem z usług Ito design, bardzo fajni fachowcy. Sugeruję skontaktować się z nimi, może będą mogli pomóc. U mnie robili mieszkanie. Projekt nie był łatwy (w tym dość zaskakujące nieraz pomysły mojej żony), ale dali sobie radę koncertowo. Dlatego taka ściana do wygłuszenia, a tym bardziej odświeżenie mieszkania nie będzie pewnie dla nich problemem. 
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Usługi i wykonawcy

KADAX ARTUR ŁASTOWSKI - meble na wymiar. Ktoś kojarzy? (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Czy ktoś korzystał z firmy KADAX ARTUR ŁASTOWSKI? Szukamy wykonawcy, który zrobi...

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

do góry