Widok

Wykonanie studni glebinowej

Witam,
Poszukuje solidnej ekipy wykonujacej w rozsadnych cenach studnie glebinowe.
Jestem zainteresowany wykonaniem studni na potrzeby gospodarstwa domowego. Studnia wraz z hydroforem i obudowa studni na zewnatrz budynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podczepiam sie. potrzebuje kogoś kto mi objaśni "jak krowie na rowie" procedurę z urzędami i doprowadzi sprawę do końca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my robilismy studnie tylko ,ze mieliśmy ludzi z półwyspu bo w tych okolicach sie budujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mozesz opisac ile kosztowalo i co za to zostalo wybudowane /kupione ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu masz przykładowy cennik studni głębinowych https://polskiestudnie.pl/ aktualizowane co rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak krowie na rowie: studnie budujesz do celow socjalno bytowych bez pozwolen. Zglaszasz jedynie obudowe studni (jesli ja robisz)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy po wykonaniu takiej studni są przez jakiś "urząd" robione badania wody? tzn. czy jest ona zdatna do picia np., po przegotowaniu itd itp. chodzi mi o to, aby taka studnia była moim źródłem wody potrzebnym do odbioru tech. budynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emi jak bedziesz podlaczać do domu wode musisz oddac probki do sanepidu do badania.

My za nasza studnie, za znalezienie wody i wszystkie potrzebne urzadzenia zaplacilismy 9800 plus kregi jeden okolo 200zl(musza byc minimum 2)plus godzina roboty koparki ktora wykopie doł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak głęboko musieliście kopać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
emi kurcze nie pamiętam jak glęboko:-( u nas to było ciężka sprawa bo w ziemi było duzo kamieni i twarda ziemnia, wiercili naprawde dość długo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
już wiem:-)wiercili na 28 metrów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czeka mnie rozbudowa sieci. koszt 15-20k pln. zastanawiam się więc nad studnią. myślałam, że koszty sutdni są mniejsze i chyba wybiorę rozbudowę. nie mam przecież pewności czy i jaką wodę dostanę ze studni :/ gruby temat, dlatego nadal poszukuję fachowca z którym można wejść w dyskusję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli to jeszcze aktualne polecam hydro-geo service, tel. 601 815 760
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up!
Podbijam wątek, żeby uzyskać więcej inf.
Interesuje mnie praktycznie wszystko w tym temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj masz trochę info ma temat tego, co jest potrzebne do wiercenia studni: http://www.sandmix.pl/oferta/zwiry-filtracyjne/, mam nadzieję, że artykuł Ci się przydał i ptzynajm niej kilka kwesti rozwiązał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

Dekoracje do mieszkania (21 odpowiedzi)

Co myślicie o panelach tapicerowanych na ścianę? Szukam czegoś, co dodałoby trochę przytulności...

do góry