Widok

Wykształcenie podstawowe a praca

Czy kobieta z takim wykształceniem ma dzisiaj szanse na znalezienie jakiejkolwiek pracy? Jak myślicie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze w splepie jakims napewno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklepie miało być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z podstawowym na pewno nie w sklepie, bo nie dostanie uprawnien na kase fiskalna chyba...
ale w rolnictwie, czemu nie -moj tata ma firme produkcji rolnej i zatrudnia takie panie i raczej nie maja powodow do narzekan-maja wszystkie swiadczenia, premie itd. za to musza sie liczyc z tym,ze czasem pracuje sie w weekendy, bo jak roslina rosnie, to nie mozna jej kazac poczekac do poniedzialku ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
jakie uprawnienia na kase fiskalna ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dzisiejszych czasach ciężko coś dobrego znalezc z wykształceniem średnim a co dopiero z podstawowym ale trzeba próbować i jak najwięcej cv rozsyłać może się coś trafi w miare normalnego :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Owszem ale raczej po znajomości,niektórzy patrzą na wykształcenie a nie na umiejętności,pracowałam w paru miejscach i osoby po podstawówce bywały mądrzejsze i więcej umiejące jak osoby z "lepszym" wykształceniem.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
najszybciej jako pracownik fizyczny, sama mam znajomą, która podjęła właśnie pracę w hurtowni sportowej i całkiem nieźle zarabia
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
w ochronie, znajoma tak pracuje,,
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sklep, ochrona, promocje itp - może warto iść do szkoły sa wieczorówki lub szkoły weekendowe - w 2 lata matura moja ciocia z wujkiem robili w wieku 42lat i nieźle im szło
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szansa jest zawsze tylko trzeba mieć chęci ,mianowicie mam koleżankę chodziłam z nią do szkoły podstawowej ,spotkałam ją niedawno i okazało się skończyła tylko podstawówkę bo jej się nie chciało iść dalej się uczyć ,dziewczyna siedzi w domu nie ma dzieci ,mąż zarabia grosze a jej tłumaczenie jest takie gdzie ją przyjmą do pracy bez szkoły i drugi przykład pracowała u nas w klubie dziewczyna również po podstawówce parę razy z nią rozmawiałam jak wpadłam rano do pracy i co się okazało dziewczyna naprawdę mądra ,pracowita nie skończyła szkoły bo życie jej się tak potoczyło że młodszym rodzeństwem musiała się opiekować po śmierci rodziców ,mieszkała w Szczecinie prowadziła własną działalność sprzątanie mieszkań ,klatek niebyły to wielkie pieniądze ale najważniejsze że nie siedziała na d... i nie użalała się że nie ma forsy bo nie ma pracy,spotkałam ją niedawno poszła wieczorowo do szkoły ,wychowuje dziecko i jakoś sobie radzi rano jak córka w szkole ona sprząta w centrum handlowym i w aptece ,mąż pracuje w budowlance więc jak były mrozy to też nie miał pracy ale już podobno jest lepiej dziewczyna sobie radzi jak może.
Synuś Marcelek 7 kwiecień 2004 ,Mateuszek 16 grudnia 2010image[url=http:[url=http://www.maluchy.pl]image[/url
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za wasze opinie
dodam tylko że pracowałam 12 lat w handlu a obecnie od ponad roku szukam pracy nawet sprzątanie ale dużo jest na dwie zmiany a mi pasuje tylko na rano bo mam dziecko w przedszkolu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja powiem racjonalnie :)chyba małe prawdopodobieństwo w dzisiejszych czasach a jesli juz to wlasnie chyba taka najcięższa zeby nie powiedziec najgorsza na rozne zmiany i ciezka -a jeszcze kolezanka chce cos tylko na rano-kurcze moze byc ciezko --99 % sklepow odziezowych chce ze średnim -spożywczaki może z zawodowym ale to tez nie koniecznie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako pokojówka w hotelu. Panie sobie bardzo chwaliły taką pracę. Być może w którymś hotelu możne się nawet znaleźć praca tylko "na rano".

Co prawda, w hotelu gdzie pracowałam, nie wymagano żadnego wykształcenia ani doświadczenia, przyjmowano raczej "na czuja", ale potem okazywało się, że panie, które sprawdzały się w tej pracy, wszystkie miały wykształcenie zdecydowanie lepsze niż podstawowe. Pokojówką idealną była dawna kierowniczka dużego biura...

Zarobki panie też miały przyzwoite, twierdziły że po okresie próbnym pracodawca tym, które się sprawdziły z reguły dawał dużo wyższą pensję, do tego premie (głównie w sezonie), napiwki... Podobno zarabiały ok. dwóch razy tyle, co w tym czasie można było zarobic jako ekspedientka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj jakaś oferta dla osób bez wyższego wykształcenia:

http://www.pracuj.pl/praca/operator-linii-banino-kolo-gdanska,oferta,1900658
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że słabo, koleżanka moja ma liceum i nic nie może znaleźć od wielu miesięcy.

No chyba że ktoś ma spore doświadczenie zawodowe.

I wszystko zależy do jakiejś pracy.

Z doświadczenia widzę, że mile widziane jest wykształcenie wyższe do biura i ciężko się przebić.
Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to nie jest tak że nauka do 16 czy któregoś tak roku życia jest obowiązkowa? do końca gimnazjum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale kiedys chyba nie bylo gimnazjum a ta pani napisal ze ma 12 letnie doswiadczenie whandlu wiec chyba gimnazja ja ominely
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś trzeba było pokonać/ukończyć podstawówkę (jak było 8 klas)



co do pracy - łatwo nie będzie i wiadomo, że nie można oczekiwać super posady/płacy nie mając żadnego wykształcenia... ale JAKAŚ praca powinna się znaleźć - powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze wykształcenie można podnieść są szkoły dla dorosłych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi nie chodzi o super posadę ani o wysokie zarobki tylko żeby mieć pracę obojętnie jaką to moje największe marzenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przyjmuja do pracy po szkole podstawowej do zakładu pogrzebowego przy ubieraniu zmarłych moge podac pani namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niektóre sklepy, duże markety, sprzątanie, linie produkcyjne - firma typu Delphi.

zawsze lepiej jest podnieść kwalifikację, szkoły dla dorosłych mają świetne oferty, przede wszystkim można znaleźć bezpłatne + dodatkowe kursy, np. angielskiego.

możliwości są, tylko chęci potrzebne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzatac moze :)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PANI BOŻENO PROSZĘ O NAMIARY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie widziałam w osiedlowym spożywczym-warzywniaku, ogłoszenie, że szukają ekspedientki na 1/2 etatu, może kogoś zainteresuje. Sklepik prowadzą bardzo mili ludzie. Mieście się w bloku przy ul. Sympatycznej 20

Wiem, że temat stary, ale nie chcę zakładać nowego, bo a nóż admin usunie ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz mozna zrobić bezpłatnie i gimnazjum i szkole średnią dla dorosłych wiec warto pomyslec o podwyższeniu kwalifilkacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz jest duży popyt na pracowników w różnych branzach wykształcenie niewiele sie zdaje. Liczą sie kursy, szkolenia i zdobyte doswiadczenie więc nie ma co się poddawać tylko szukać szukać! ;) Mogę polecić portal gdzie ja znalazlem prace, a tez mam wyksztalcenie podstawowe. https://fachpraca.pl/polska/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry