Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szybko,miło, profesjonalnie i tanio. wątek zamknięty Jak w tytule negatywne opinie to chyba konkurencja pisze, Pan bardzo...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Gdański standard wątek zamknięty Śruby odkręcane i dokręcane pneumatem, pan ukręcił szpilkę, bo pneumat...
~przem
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

najlepsze miejsce do wymiany opon w Gdańsko wątek zamknięty Ceny bardzo przystępne, obsługa rewelacyjna. Odkąd odkryłam to miejsce to już...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Wszystko OK wątek zamknięty Szybko, rzetelnie, tanio. Oby wszyscy byli tacy.
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Wszytko OK., a nawet lepiej:-)
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

100% polecam wątek zamknięty Tanio, szybko i profesjonalnie. Odkąd kupiłem pierwszy samochód jeżdżę tam...
~Adrian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Prowadzący serwis bardzo zorientowany w temacie opon. Polecam usługi w tym...
~S
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Super serwis opon! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Wszystko odbyło się bardzo...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Profesjonalna obsługa za przystępną cenę wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z w/w wulkanizatorem. Zawsze fachowo...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Bardzo dobry wulkanizator wątek zamknięty Witam. Zmieniałem opony w CRV i Meriwie i muszę powiedzieć że usługa bdb...
~djdred
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Poleca wątek zamknięty Miło, tanio, profesjonalnie, polecam : )
~Gr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Fantastycznie wątek zamknięty W tym kraju takie usługi są ewenementem:) Pan bardzo miły, gadatliwy a przede...
~bucz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Joanna - opinia wątek zamknięty Nic tylko polecać. Niedrogo, uczciwie i bardzo porządnie wykonane prace. Poza...
~Joanna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 maja 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Profesjonalnie, miło i w bardzo przystępnej cenie. Widać, że Właściciel zna...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

dobry jest wątek zamknięty Fachowiec pełną gębą :D
~borovik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Profesjonalnie, sprawnie i tanio! wątek zamknięty Przyjazna i sympatyczna obsługa. Wymiana opon przebiegła bardzo sprawnie i...
~Michał
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Profesjonalnie i tanio - szczerze polecam! wątek zamknięty Wymieniałem tam opony 2 lata temu, dzięki pozytywnym opiniom w Internecie....
~Julian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

wymiana opon dobrze i tanio wątek zamknięty Bardzo polecam niepozorny warsztat blisko i Gdańska i Sopotu. Po...
~Roy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 grudnia 2014

Najlepiej! wątek zamknięty Nie dosć, że solidnie, nie dosć że miło to pierwszy raz ktokolwiek zwracał...
~Zu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Pełna profeska! wątek zamknięty Oceny z trójmiasta.pl przysłały mnie do tego miejsca. Myślałem, że takie...
~Pablo
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

36

wątków

do góry