Widok

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację finansową i dobry kredyt. Wcześniej mieszkaliśmy razem i mieszkanie było na moje nazwisko. Zostaliśmy eksmitowani, ponieważ przez miesiąc spóźniałem się z czynszem i obecnie jestem bezrobotny, ale on nie. W aplikacji pojawiło się pytanie, czy będzie można dodać kolejnego lokatora. Wpisuję nie, ponieważ w aktach znajduje się informacja o eksmisji, jestem bezrobotny i nie chcę, aby jego wniosek został odrzucony. Poprosił także o dane wynajmującego, w których podałem swój adres i dane wynajmującego. Czy sądzisz, że może to mieć wpływ na jego wniosek o zatwierdzenie, jeśli poprzednia umowa najmu nie została zawarta na jego nazwisko, ale tylko na moje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację finansową i dobry kredyt. Wcześniej mieszkaliśmy razem i mieszkanie było na moje nazwisko. Zostaliśmy eksmitowani, ponieważ przez miesiąc spóźniałem się z czynszem i obecnie jestem bezrobotny, ale on nie. W aplikacji pojawiło się pytanie, czy będzie można dodać kolejnego lokatora. Wpisuję nie, ponieważ w aktach znajduje się informacja o eksmisji, jestem bezrobotny i nie chcę, aby jego wniosek został odrzucony. Poprosił także o dane wynajmującego, w których podałem swój adres i dane wynajmującego. Czy sądzisz, że może to mieć wpływ na jego wniosek o zatwierdzenie, jeśli poprzednia umowa najmu nie została zawarta na jego nazwisko, ale tylko na moje https://xender.vip/ ?

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoja przeszłość związana z wynajmem może mieć wpływ na decyzję wynajmującego. Ważne jest, aby być szczerym wobec potencjalnego wynajmującego. Twój chłopak może również zabezpieczyć wynajmowany dom, korzystając z usług https://www.security.gd.pl/, aby wzmocnić swoją pozycję jako odpowiedzialny najemca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

do góry