Widok

Wypadanie wlosow

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Od jakiegos czasu strasznie wypadaja mi wlosy, nie wiem czy to na jesien czy to skutki stosowania farby w piance. Macie jakies sprawdzone tabletki na wzmocnienie wlosow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja brałam Skrzyp i po miesiacu się uspokoiło wypadanie ( przez 1 miesiac można brać po 2 tabletki dziennie później już wg dawki producenta)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam ampułki do skóry głowy na wzmocnienie cebulek, tabletki dobre tylko przy długotrwałym stosowaniu,wypadanie może byc od złej dety albo nadmiernego stresu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
woda brzozowa, najlepiej naturalna :) efekty widoczne po 4tyg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zbadaj sobie tarczycę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a to coś ciekawego. Muszę obadać, bo do tej pory tylko witaminy na włosy brałam, konkretnie taki zestaw Merz Spezial w drażetkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Fajną opcją jest też mezoterapia igłowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
farby w piance (i nie tylko zresztą) mają to do siebie, że zamiast amoniaku dodano do nich substytut, który wpływa gorzej na włosy niż amoniak, a cebulki mogą się osłabić. Proponuję zaufać sprawdzonemu fryzjerowi jeśli chodzi o koloryzację. Jesień z kolei to przesilenie organizmu i co za tym idzie - osłabienie, także włosów. Zmiana szamponu na np. nawilżający, odzywka też dobrana do pory roku i włosów, czapka/kaptur na głowę by włosy nie miały szoku termicznego po wyjściu z ciepłego domu i suszenie chłodnym powietrzem. Dieta jest też bardzo ważna, ale zwykle wystarcza zdrowo się odżywiać i mało komu potrzebne są tzw suplementy diety.
Na zimę trzeba zmienić kosmetyki, przygotować włosy do zimy, by nie wypadały/kruszyły się. Powodzenia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie sprawdziła się belissa włosy i paznokcie
wcześniej brałam skrzyp i też efekt był ale po belissie szybciej się poprawiło i dłużej utrzymał efekt - brałam rok temu, na jesień właśnie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to coś podobnego do merz spezial zdaje się, tez chyba zestaw?! składy podobne!?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też miałam problem z wypadaniem włosów i pomogła mi wizyta w salonie Perfect Look Clinic. Popatrz tutaj: https://perfectlook.clinic/problemy/nadmierne-wypadanie-wlosow/ znajdziesz tam odpowiednie zabiegi na wypadające włosy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam tabletki kerabione booster najlepiej w połączeniu z mezoterapia skóry głowy dr Cyj, albo jak wolisz cos naturalnego to osoczebogatopłytkowe https://k2medical.pl/wypadanie-wlosow-lysienie/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może kerastase? to jedne z lepszych kosmetykow do wlosow jakich uzywalam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jedne z drozszych jakie są na rynku :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

eeee bez przesady nie sa az tak drogie patrzac na wydajnosc. szampon masz za 80 zl na notino starczy ci na 2 moze 3 miesiace to wychodzi 30 zl miesiecznie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Jak pozbyć się wilgoci w mieszkaniu????? (63 odpowiedzi)

Czym zwalczać?? co robić

do góry