Abrakadabra

Wypożyczalnie strojów

Gdynia, Metalowa 18

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Porażka wątek zamknięty Raz, że lokalizacja "na końcu świata", po ciemku można sobie nogi połamać....
~Joszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

super wątek zamknięty Polecam duży asortyment, miła Pani, przystępne ceny.
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

Tragedia!!! wątek zamknięty Nie polecam. Przyjmują pieniądze z chęcią, ale stroju nie wysyłają cały...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Najlepsza wypożyczalnia w Trójmieście wątek zamknięty Świetne kostiumy, duży wybór, super doradztwo. Wszystkie dodatki podane przez...
~Sabina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Odradzam korzystanie z wypożyczalni. Zrobiłam rezerwacje stroju 2 tygodnie...
~Teresa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Czas na wypożyczanie strojów to okres paru miesięcy w roku, więc nie ma się...
~Kate
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Strój kobiecy czerowny kapturek wątek zamknięty Miła obsługa. Strój jakościowo 4/6. Szybka wysyłka. Plusem jest 3 dniowy...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Polecam każdemu! wątek zamknięty Fajne stroje i cena. Tyle różności, że aż ciężko się zdecydować. Kostiumy...
~AnnKa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Zamówienie przyjęte i kilkakrotnie potwierdzone telefonicznie. Czekałem do...
~Leszek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Kamila - opinia wątek zamknięty Polecam wypożyczalnię strojów, dobra jakość,niskie ceny, duży wybór, miła...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Halloween wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług wypożyczalni na zabawę Halloween 31.10.2014r.Obsługa...
~Dracula i Krwawa Panna Młoda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

ŚWIETNA WYPOŻYCZALNIA! wątek zamknięty Wypożyczam tam od kilku lat stroje dla dzieci. Jestem bardzo zadowolona...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

Do wyboru do koloru;) wątek zamknięty Duży wybór strojów dla dzieci jak i dorosłych, choć dla tych pierwszych...
~Lidia R
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

3nacha - opinia wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, pomoc w doborze dodatków i różnorodność ich świetna!!...
~3nacha
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

festyn wątek zamknięty wypożyczyłam strój dla córki na festyn. Jeżeli chodzi o ofertę to jest bardzo...
~KK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam tą wypożyczalnię strojów! Przesympatyczna obsługa,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

Aneta - opinia wątek zamknięty Stroje bardzo fajne, dobrej jakosci, przyjemne w dotyku i wygodne. Obsluga...
~Aneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 marca 2014

Cudne miejsce wątek zamknięty Przemiła obsługa, stroje cudne i na pewno każdy coś dla siebie znajdzie....
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

.... wątek zamknięty Wpłaciłam zaliczkę na konto po potwierdzeniu mailowym Pani kontakt jeden...
~olidav
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Polecam wątek zamknięty Fajne stroje, pomocna obsługa, proste zasady wypożyczania, świetne ceny....
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry