Widok

Wyprawka na niemowlaka gdzie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć,
Chciałam się podpytac gdzie kupujecie wyprawki dla dziecka. Niestety takie czasy że sklepy stacjonarne odpadają co dawalo wiele radości z zakupów... czym kierować sie w wyborze materacyka skoro nie możemy go dotknąć... wiem, ze można zadawac pytania do działu obsługi klienta jednak, doradztwo kogoś kto pracuje w danym sklepie myślę, ze jest niezastąpiona...
Może sa jakies znane wam sklepy które sa otwarte stacjonarnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno Akpol, tam w sumie kupisz wszystko. Sklepy są i w Gdyni i w Gdańsku. Warto podjechać, obejrzeć i... kupić ten sam produkt w necie. Niestety zauważyłam, że Apol, nawet przy zniżkach i promocjach, jest dużo droższy niż np allegro. Piszę tutaj o tych samych produktach, tych samych firm i marek. Np za podgrzewacz do mleka, który u nich w sklepie był za 199 zł, w necie zapłaciłam 139 zł w tym dostawa.
Także polecam tam podjechać i pozamawiać z dostawą, jeśli zależy Ci na kupnie czegoś taniej :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podpowiem jeszcze, że jak chodziliśmy i oglądaliśmy tam produkty, to mój mąż skanował kody QR, które są na produktach. Wtedy od razu przekierowywało nas na stronę np ceneo i tam widzieliśmy najtańsze opcje zakupu danego produktu. Skanował to jakąś aplikacją :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To sklepy typu Akpol są otwarte? Nie żartujcie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym tygodniu na pewno był otwarty, widziałam tylko na fb, że umieścili informacje o zmianie godzin otwarcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze można pobuszować np. w pepco o ile ten nie jest w jakieś galerii. Nasze pepco otwarte jakby nigdy nic.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Adwokat- rozwód- podział majatku (59 odpowiedzi)

Szukam bardzo dobrego adwokata z trójmiasta, który zajmuję się rozwodami i podziałem majątku....

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

do góry