Widok

Wyrwanie zęba 8 dolna- gdzie najlepiej?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Gdzie w Gdańsku lub okolicach wyrwać 8 dolną. Niestety nie opłaca się jej leczyć. Jestem dość bojąca i ile dni dochodzi się do siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na tym nie warto oszczędzać.
Mam porównanie. Wyrywałam zęba za 150 zł w zwykłym gabinecie. Ból, udręka, antybiotyki na tydzień. 3 kg schudłam, bo jeść nie mogłam. Koszmar.
Wyrwanie w specjalistycznej klinice za 350zł. Zero bólu, komfort zupełny. Po wszystkim poszłam na maraton zakupowy po marketach, nic mi nie było. Przez następne dni też super, jakbym nie wyrywała zęba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie wyrywałaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja akurat w perfect smile clinic. Drogo, ale coś za coś. Mąż też tam był i nie narzekał, poza ceną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

150 zł za wyrwanie dolnej 8? Nigdzie chyba nie ma takiej ceny, 350 zł też brzmi niewiarygodnie. Pani Anno jeśli nie chce Pani na NFZ tylko prywatnie niech Pani dokładnie dopyta o całościową cenę. Żeby nie było przykrej niespodzianki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie wyrywałam w tym roku, jakiś czas temu. Chodziło mi tylko o porównanie cen. Jakie miałam wrażenia za 150 zł a jakie za 350 i dlaczego tak. Ceny obejmowały całość usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

do góry