Widok

Wyrwanie zęba... Co dalej?

Dzień dobry.
Od razu przepraszam za nieprofesjonalny język ale nie bardzo jestem zapoznana z nazywnictwem...
Prawdopodobnie w niedługim czasie będę musiała usunąć ząb.
Będzie to 6... Chciałabym wstawic sztuczny. Orientowałam się z cenami ale takie implanty to koszt znacznie przewyższający moje możliwości. I teraz moje pytanie... Czy ktoś orientuje się czy jest jakaś tańsza opcja? Ale taka żeby nie wstydziła się uśmiechnąć. Jeśli tak, to będę wdzięczna za namiar, adres, numer telefonu...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
A czy ma Pani ząb siódmy, zaraz za tą brakującą szóstką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wtedy tańszą opcją może być most, 3-punktowy, osadzony na zębach 5 i 7. Ząb 6 zostanie usunięty, jak Pani napisała:) Cena takiego mostu to 2700zł, natomiast całościowy koszt wstawienia implantu 5500-6000zł, więc zawsze trochę taniej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. 7 i 8 są;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli po bokach wyrwanego zęba są zęby, to najlepiej wstawić mostek. Mój tata wstawił w miejscu 5tki mostek i jest zadowolony, wygląda jak prawdziwy. Dodał za niego 1600 albo 1800zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój tata niedawno wstawiał implant i most. Za implant płacił 4tys, ale niestety nie pamiętam dokładnie ile dawał za mostek ale coś ponad 1 tyś. Najlepiej iść do dentysty/protetyka i dowiedzieć się jakie są opcje. Mostek/koronka to chyba najtańsza opcja, jeśli chodzi o metodę stałą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Powiększanie penisa (146 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

do góry