Widok

Wyrywanie 8-ki na NFZ bądź prywatnie

Kogo polecacie? Lepiej na NFZ czy prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatnie Dr Krupski K2 na ul. Chrobrego w Gdańsku szybko i bezboleśnie, natomiast nie polecam Miladent Matemblewo na NFZ zle spojrzeli na RTG połamali korzenie.. musieli rozcinać.. poźniej miałam problemy zapalenia.. musiałam prywatnie chodzić żeby się wyleczyć wróciłam do dr Krupskiego..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki koszt prywatnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są różne ceny, zależy czy będzie dłutowany, czy będą szwy. Trzeba zadzwonić i dopytac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr Wilska przy Hali Targowej w Gdańsku Głównym, jakiś czas temu ok 350 - 400 zł ale to zależy od przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wyrywałem w listopadzie w Akademii Medycznej na Dębowej. Czekałem 4 dni, ale za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezu tylko nie Wilska. Byłam w zeszłym roku. Koszmarne wyrywanie szóstki. Niby znieczulenie a wyłam z bólu. Gorsze niż urodzenie dwójki dzieci. Piekło tam przeżyłam. Potem miałam infekcje, antybiotyki itd. Ciągnęło sie te leczenie 2 tygodnie. Dodam, że wcześniej wyrywałam ósemkę w Perfeck Smile, bezboleśnie, bezproblemowo tyle że 2 razy drożej. Ale teraz wiem, że taniej to jednak gorzej. Tam zapłaciłam dużo, ale komfort bez porównania!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prywatnie nigdy nie rwałam, zawsze na NFZ - raz tam przy Traugutta, a drugi raz na Grunwaldzkiej blisko wysepki. Jak dla mnie OK. Jak masz, to weź ze sobą zdjęcie panoramiczne. U mnie ci lekarze rzucali się na nie jak sępy :) ale z samym rwaniem nigdy nie było komplikacji. Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dłutowanie też wchodzi w NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

osteoporoza (10 odpowiedzi)

gdzie najlepiej zrobic badanie osteoporozy wraz z porada lekarska w Trojmiescie

do góry