Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - ocena nowy temat uczelnia swietna , mozna z czystym sumieniem polecic.poziom spoko
~Ania
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 marca 2024

Kasia - ocena nowy temat Szkola spelnia moje oczekiwania, jestem zadowolona z zajec
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 20 marca 2024

Marta - ocena Szkoła spełnia oczekiwania, bardzo wysoki poziom nauczania.
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Magda - ocena Jak dla mnie najlepszy wybór na studia kosmetologiczne jeżeli chodzi o woj....
~Magda
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

Monika Marciniak - ocena Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu...
~Monika Marciniak
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Wiktoria - ocena Polecam z całego serca, świetna uczelnia dużo praktycznej wiedzy i doskonale...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

WM - ocena Jeżeli komuś zależy na specjalistycznej wiedzy od praktyków i dużej ilości...
~WM
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lutego 2024

ZM - ocena Uczelnia bardzo przyjazna studentom. Jeśli ktoś chce wspominać dobrze swój...
~ZM
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Kinga - ocena Kończę magistra w tym roku i bardzo się cieszę że wybrałam ta uczelnie. Duża...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Anna - opinia Studiowałam na tej uczelni dietetyke, kierunek bardzo mi sie podobał,...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Oliwia - opinia Kończę pierwszy rok fizjoterapii. Super, jestem zadowolona atmosferą panującą...
~Oliwia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 czerwca 2022

Studentka kosmetologii - opinia wątek zamknięty Poziom nauczania zerowy, tragedia z materiałem i z wyposażeniem, płaci się...
~Studentka kosmetologii
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Nie polecam zaocznych - opinia wątek zamknięty Same dobre opinie sklonily mnie do podjecia nauki na WSZ. Nie wiem jak na...
~Nie polecam zaocznych
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 września 2021

Mirela Jary - opinia wątek zamknięty Właśnie kończę studia podyplomowe na kierunku Trychologia Kosmetologiczna,...
~Mirela Jary
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Mateosz - opinia wątek zamknięty Najlepsza uczelnia z najlepszym samorządem!
~Mateosz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2021

OA - opinia wątek zamknięty Szkola dobrze przygotowuje do wejscia na rynek pracy. Wychodzisz z praktyczna...
~OA
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 maja 2021

Mateusz04 - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej uczelni. Kadra w pełni profesjonalna i...
~Mateusz04
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Paula - opinia wątek zamknięty Uczelnia skupiona jest na swoich kierunkach dotyczących zdrowia, dając przy...
~Paula
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Studiuję fizjoterapię w WSZ i moge powiedzieć, że to świetna uczelnia, która...
~Klaudia
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Sonja - opinia wątek zamknięty Jestem studentką I roku kosmetologii stacjonarnej. Nauka w Wyższej Szkole...
~Sonja
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
226

postów

89

wątków

do góry