Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam WSZ Byłam na ostatnim evencie organizowanym przez uczelnie, wiosenne spotkania ze...
~Nina
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2019

Graba95 Dobra uczelnia z praktyczną ofertą kierunków i fajnymi nauczycielami. Polecam!
~Graba95
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2019

Super :) Dziwią mnie negatywne opinie. Studiuje od dwóch lat. Pani Dziekan zawsze...
~Malwina
2

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2018

WSZ Swietna Wyższa Szkoła,posiadająca doskonałe zaplecze dydaktyczno...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 kwietnia 2019

nie polecam! Zapisując się na studia do tej uczelni zasugerowałem się dobrymi opiniami na...
~Student Zarządzania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2018

Szkoła dla malo wymagających Jeżeli liczycie się ze swoim czasem jak i komfortem to omijajcie tą placówkę...
~***
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 czerwca 2018

Program antyplagiatowy Zapraszam do przetestowania nowej wersji programu antyplagiatowego który...
polseo
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Strata pieniędzy Szkoła nie warta tak ogromnych pieniędzy. Sale do zajęć praktycznych słabo...
~studentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 marca 2018

Nie polecam Serdecznie odradzam wszystkim tą uczelnie. Szkoda Waszego czasu i pieniędzy.
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 stycznia 2018

Informatyka zaocznie wątek zamknięty Witam mam pytanie studiował ktoś informatykę na WSZ w Gdańsku . Jestem ciekaw...
~Radek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2017

kosmetologia 2014/2015 wątek zamknięty wybiera się ktoś do WSZ na kosmetologię dzienną lub zaoczną?
~Kasia.
34

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 czerwca 2014

Wyższa Szkoła Zarządzanie KOSMETOLOGIA wątek zamknięty Bardzo proszę o konkretne i obiektywne opinie o tej uczelni,potrzebuję jak...
~Akuk
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 grudnia 2014

Fizjoterapia zaoczna 2014-2017 wątek zamknięty Cześć :) kto się jeszcze wybiera na fizjoterapię zaocznie?
~Sandra :)
6

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2014

WSZ Gdańsk - kosmetologia (zaoczne) wątek zamknięty Wybiera się ktoś? w "kupie" raźniej :D
~aaa
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Fizjoterpia 2014-2017 dzienna wątek zamknięty jest tu ktoś, kto od tego roku zaczyna studia na tym kierunku? :)
~mniaka
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

DROGI DZIEN ZAJEC wątek zamknięty M-A-S-A-K-R-A; 100 osoba grupa cisnie sie w duuuzej sali ktora NIE jest...
~student_obserwator_1rok
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2008

ZARZĄDZANIE 2013 wątek zamknięty heja, czy wybiera się ktoś na zarządzanie w tym roku? :)
~xyz
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Administracja zaoczna wątek zamknięty Witajcie, Szukam informacji - opinii nt. zaocznej administracji na tej...
~Panna M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

wsz gdańsk kosmetologia zaoczne ! wątek zamknięty Szukam osob ktore wybieraja sie na wsz w gdansku na podany w watku kierunek-...
~angela
39

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2012

Uczelnia 500 złotych wątek zamknięty Za przyjęcie na studia 500 zł, przy rozłożeniu czesnego na raty miesięcznie...
~Adam
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
182

65

wątków

do góry