Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry poziom z matematyki, świetne przygotowanie do matury. Gorzej z...
~IMO
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

ja - opinia wątek zamknięty tylko narzekacie a szkoła jest spoko tylko co nie którzy nie potrafią...
~ja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

a propos geografii i innych przedmiotó wątek zamknięty Czytając opinie poniższe - napisane prawdopodobnie przez urażoną mamusię i...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Jakie progi w tym roku? wątek zamknięty Chciałabym się dostać do XX LO na humana i zastanawiam się jakie mogą być...
~Zainteresowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2012

progi pkt. wątek zamknięty hej, mam pytanie, czy jesli bedę mieć ok 112-115 pkt. to moge składać papiery...
~ziomalka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

super wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Wysoki i przede wszystkim umiejętny sposób nauczania....
~np
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lutego 2012

Beznadziejna atmosfera wątek zamknięty Kiedy ja chodziłam do tej szkoły miałam nadzieję, że poznam wielu ciekawych...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Pytanie dotyczące szkoły wątek zamknięty Witam, bardzo zainteresowalem sie tą szkola, tylko jest jeden problem, w...
~zainteresowany
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 marca 2011

vsven - opinia wątek zamknięty naprawde pożądna szkoła...b. dobrze wyposażona(duża hala sportowa, sala...
~vsven
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

Super wątek zamknięty XX pnie się w górę;]
~p
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 czerwca 2009

this me - opinia wątek zamknięty Do XX chodzę 1 rok i naprawdę cieszę się że tu trafiłam. Poziom nauczania b....
~this me
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

:) wątek zamknięty Według mnie szkała jest bardzo fajna. Nauczyciele prowadzą ciekawe lekcje i...
~uczeń
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lutego 2009

beznadziejna szkoła! wątek zamknięty nie polecam. Wad jest tak dużo, że nie warto się rozpisywać.
~absolwent
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 listopada 2008

Absolwentka 2005 - polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam własnie tę szkołę, dobrze przygotowała...
~M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 września 2008

Do x wątek zamknięty No cóż, jak ktoś się nie uczy to i nie ma z czego matury pisać...
~y
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

OBIEKTYWNA OCENA wątek zamknięty Kończę I klasę i mogę zacząć oceniać "dwudziestkę" ;] Nauczyciele są w...
~Uczeń :]
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 maja 2008

zadziwiają mnie wasze dobre opinie... wątek zamknięty na temat tej szkoły. Ja osobiście jestem okropnie zawiedziona tak jak i...
~x
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2008

Było super:) wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły i mimo, że trafiłam do niej przez przypadek to...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 stycznia 2008

uczen - opinia wątek zamknięty Aby mieć dobre oceny w tej szkole, napewno trzeba dużo pracować, wstawiane 0...
~uczen
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 stycznia 2008

ABSOLWENTKA - opinia wątek zamknięty Chyba nie mowicie o tej samej szkole! Rzucaliscie pewnymi nazwiskami ale...
~ABSOLWENTKA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
86

postów

59

wątków

do góry