Widok

ZRZESZAMY MAMY!

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, dziewczyny! :)
Jesteśmy młodymi mamami, spacerujemy z wózkami po Gdyni, organizujemy zajęcia dla mam (dwie psycholog) i dla dzieciaków. Czyli aktywnie :) Lubimy plażowe klimaty i aromatyczną herbatę.
Zachęcamy do kontaktu z nami, bo razem raźniej.
Nie chcemy się tu reklamować, a jedynie zachęcić do spotkań, wymiany myśli i poglądów, a więcej informacji dla zainteresowanych ;)
Jesteśmy w kontakcie!
Alina i Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam do Was ciut daleko ale jeżeli odległość nie jest ograniczeniem to chętnie się przyłączę :)
poproszę o informacje na priv
dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://energiemam.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! Pojawił się adres naszej strony :) Czy tu wolno zamieszczać takie informacje...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć _DaMa_ !
Napisałam Ci maila na priv ze szczegółami.
Skąd jesteś?
Wszystko to kwestia dogadania, bo jak ktoś chce, to mu się uda :)
A nam zależy, żeby dotrzeć z naszymi pomysłami i propozycjami do innych mam.
Pozdrawiam i zapraszam gorąco!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te dwie psycholog maja zachecac czy odstraszac potencjalne uczestniczki spotkan?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc Ja bym chętnie też dołączyła - co prawda mamą zostanę dopiero za 2 miesiące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy, zaraz wysyłam Ci szczegóły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego miałybyśmy odstraszać?
Zapraszamy serdecznie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o co w tym chodzi? Mojmail_wp@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze informacje:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisałam Ci maila, Ola-fasolka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisałam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)!
Wszystkim mamom, którym jeszcze nie odpowiedziałam na maile, odpiszę dzisiaj wieczorem!
Rezerwujcie czas w środę! :)
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej hej!
Zmiana planów!
Najbliższe spotkanie odbędzie się już w piątek, 24.05. z okazji Dnia Matki!
http://www.energiemam.pl - informacje na stronie głównej
Zapraszamy każdą każdą każdą mamę!
Pozdrowienia! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po wszelkie dodatkowe informacje proszę pisać do mnie na priv! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zachęcam do zajrzenia do wątku SPOTKANIE MAM
lub bezpośrednio na stronę: http://www.energiemam.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możecie zrobić formularz do newslettera np. darmowy do 500 adresów we freshmail czy innym getresponse http://freshmail.pl/funkcjonalnosci/zdobywaj-odbiorcow/ i zbierać adresy bezpośrednio do formularza, a nie tutaj gdzie każdy ma do nich dostęp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajny pomysł, można by rozsyłać informacje o spotkaniach mailowo! Zróbcie coś takiego na stronie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny pomysł z tym newsletterem. Freshmail jest bezpłatny do 500 adresów i super intuicyjnmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za podpowiedź :)
Na stronie jest już formularz do newslettera!
Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry