ZUS Inspektorat Gdańsk-Wrzeszcz

ZUS

Gdańsk, Juliana Tuwima 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
opinia o oddziale ZUS we Wrzeszczu wątek zamknięty Bardzo kompetentne i uczynne pracownice. Udzielają wyczerpujących informacji....
~Anna Ożóg - Lewińska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2018

obsługa ZUS na miarę XXI wieku wątek zamknięty Pracownicy kompetentni, życzliwi, pomocni. Zdarzyło się nawet, że zostaliśmy...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

OK wątek zamknięty Jestem zaskoczona obsługą, bardzo pozytywnie. Kolejek nie było wielkich,...
~gość
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Ok wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa. Czas oczekiwania jest do przyjęcia wiadomo teraz jest...
~Jacek Gierszewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

ZUS - ikona polskiego 'urzędactwa' wątek zamknięty no PRAWIE jest ok - są numerki. I na tym się kończy świetność - system nie...
~Istota
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 lipca 2012

Doskonała praca pani Inspektor Joanny Gorczycy wątek zamknięty W dniu 5.07 2013 ,w oddziale była awaria systemu, jedna z pań podała mi...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

opinia wątek zamknięty Gdyby tak ZUS zechcial jeszcze na 5piatke dostrzegac ludzi chorych i wydawac...
~Mirek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Szybko,sprawnie i miłej atmosferze dzięki urzędniczce z okienka nr 8...
~Regina Krzemińska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Niezgodność wątek zamknięty W miesiacu marcu po waloryzacji moja emerytura 09269153-1/05/E wynosiła...
~K.Hryniewicka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Skandal... wątek zamknięty Brak mozliwosci kontaktu telefonicznego oczekiwalem lacznie 40 min......
~Malejko Michał
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2009

dlaczego na stonie I. nie zamieszczono godzin otwarcia? wątek zamknięty Ja dodzwoniłam się niemal natychmiast (miałam szczęście?). Rzecz w tym, że w...
~abru
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Dodzwonienie się / rozpatrywanie sprawy od maja ! wątek zamknięty TO SKANDAL DZWONIŁAM PRZEZ 15 MINUT NA 4 NUMERY,KTÓRE MAM I POD ŻADNYM NIKT...
~Paulina z Gdańska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 września 2009

BRAK MOŻLIWOŚCI KONTAKTU TELEFONICZNEGO wątek zamknięty NIE MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ODDZIAŁEM - JEST TYLKO JEDEN NUMER TELEFONU!!!! I...
~EWA WĄSIKOWSKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2009

zadowolenie wątek zamknięty Byłam dziś w w/w zusie.Jestem zadowolona,zostałam obsłuzona miło i sprawnie.
~Joanna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

14

wątków

do góry