Widok

Za ile meble kuchenne?

Tak się zastanawiam ile trzeba wydać na meble kuchenne(bez
samego AGD), żeby mieć przyzwoity standard, powiedzmy trochę lepszy niż IKEA. Macie jakieś doświadczenia, albo ile daliście za swoje
kuchnie i jesteście z nich zadowoleni? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ty wiesz wszystko najlepiej bucu po co sie pytasz hehe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Miluśki jesteś :D haha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
pytasz się za ile .Musisz podać więcej danych o meblach o gabarytach i z czego mają być.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zapłaciłam 11 600 zł, kuchnia dość duża, fronty to mdf foliowany, w kilku szufladach samozamykacze, styl taki rustykalny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotrusiek zapytaj Nadi przecież to twoja najlepsza doradzczyni...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zapłaciłam 11900 zł z frontami mdf Magura, kuchnia 3x3m, dwa słupki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mariusz - chodzi mi ile ludzie wydają na kuchnię i mają przyzwoitą
jakość. Nie chodzi mi o konktretną kuchnię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli widzę, że tak za 12 tys można nabyć porządną kuchnię.
Jeszcze zapytam czy kuchnie są od firmy z od stolarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas kuchnię robił stolarz - fronty drewniane - cena ok 14 tys.(kuchnia ok 10 m2), znajomi za kuchnię 15 m2 zapłacili 45 tys, zas jedni poszaleli na max'a i za kuchnię 18 m2 142 tys (z AGD)!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
przecież ikea ma bardzo dobre kuchnie i wcale nie są takie tanie jak się niektórym wydaje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie są złe,ale krążą opinię,że fronty mają rewelacyjne i estetyka na dobrym poziomie,ale kiepskie wykończenie i w środku już nie tak wesoło,np mechanizmy bez maskownic i td i tp. I ceny masz racje nie są takie tanie około 15 tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam firmę PAKAR z Elbląga http://www.pakar.elblag.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja robiłam u stolarza, studia są droższe i nie zawsze zatrudniają dobrych stolarzy , często to są uczniowie,
moim zdaniem stolarz, który zajmuje się ty parę lat zrobi to dokładniej niż studio gdzie jest częsta wymiana pracowników
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam i pozdrawiam. Gosia ma w 100% racie.Kolego solidną kuchnie możesz mieć za jakieś 6-7tyś.Uwzględniając dobre okucia solidne wykonanie i montarz. Profesjonalne studio doliczy utrzymanie studia.Zleci dla stolarni wykonanie mebli.Stolarnia zleci montarz mebli u klijęta. Koszty rosną wraz z ilością pośredników każdy chce zarobić. Jeden szef zadba o pracowników i jest szansa na solidne meble motywacja jest bardzo ważna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedys zrobilam kuchnie u stolarza i od tamtej pory wyleczylam sie z podobnych pomyslow, wcale nie byla taka tania jak na poczatku sie wydawalo poniewaz po zamowieniu okazalo sie ze zle cos policzyl i musze doplacic oczywiscie nie chcialam to powiedzial ze nie bedzie dalej robił i taka przychanka trwala jakies 2 tygodnie. nie mialam wyjscia i musialam doplacic umowil sie ze za 2 tygodnie beda meble nastepnie nie przyjechal i nie odbieral telefonow powiedzial ze byl chory, meble jakie otrzymalam to totalna porazka smierdzialy lakierem tak ze glowa bolala a jakosc mebli raczej watpliwa nie chce mi sie nawet o tym pisac za duzo tego bylo. smiesza mnie sterotypy ze nie ma ekspozycji, lokalu nie wynajmuje, ma super maszyny i jest tak samo pewny jak duza fabryka mebli a tanie bo ma nizsze koszty. Tylko jak powierzyc komus 10 000 zl tylko wierzac na slowo. Jak jakas firma ma salon, stac ja na wynajecie lokalu i przygotowanie ekspozycji gdzie wszystko można zobaczyc i sprawdzic to ja chetnie zapłace troche wiecej za to ze moge zobaczyc, dotknac mebli i miec ewnosc ze wiem gdzie ich zanlezc w razie klopotow. Ostatnio zmienialam mieszkanie i zamowilam kuchnie w salonie wcale nie duzo drozej niz u stolarza i meble byly na czas drobne uwagi co do jakosci usuniete w ciagu 14 dni, zadnych niespodzianek z platnosciami i z tej kuchni jestem zadowolona. Jak traficie na stolarza Pana Waldka to wielka ostrożność i nogi za pas bo ma gadane ale na tym wszystko sie konczy.

sylwia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
są stolarze i stolarze, jeden zły nie może świadczyć, że pozostali są tak samo nieuczciwi, na forum było już dużo o studiach kuchennych, jedne mają dobrą opinię inne skrajnie złą.
wybacz sylwia, nie musiałaś jemu nic dopłacać do umówionej kwoty,pretensje możesz mieć tylko do siebie,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sylwio czy mogłabyś napisać gdzie zamówiłaś meble sama szukam kuchni niekoniecznie najtańszej jak to możliwe ale nie chciałabym mieć takich problemów jak ty z stolarzem. zgadzam się że sa stolarze i stolarze ale jak to zweryfikować zeby miec pewność, że stolarz jakiego ja wybieram to akurat ten porządny wole nie grać w ruletkę. Będę wdzięczna jak napiszesz w jakiej firmie zamówiłaś meble. Jak możesz prześlij mi projekt oraz napisz ile zapłaciłaś za kuchnię.

kaloli_ka@o2.pl

Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolina

Projekt wysłałam ci na maila wraz z ceną jaką zapłaciłam za meble. Kuchnię zamówiłam w nobilia w salonie w gdańsku

pozdrawiam

sylwia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piotrusiek to debil kompletna ignorancja polecam to czub
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry