Widok

Zadziorki (skórki) przy paznokciach?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny macie jakieś skuteczne sposoby na pozbucie się tego -pracuje przy środkach chemicznych i nie wiem co robić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie są zwykłe skórki ale zadziory które krwawią:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze to drastyczne sie wydac co napisze ale pomaga

Wlej wrzatek do kieliszka i zanuz w nim palec z zadziorem ale na ułamek sekundy

Wiem wiem straszne ale pomoze a skórze nic sie nie stanie ajk w mgnieniu oka to zrobisz


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam takie problem, w ogole mam brzydkie skórki w okół poznokci.. to co moge to wycinam, a z resztą też nie wiem co zrobic...


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja smaruje kremem do rąk... jak tylko przestaje to cholerstwo wraca...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do szklanki wlejcie oliwke lub olejek rycynowy wstawcie szklanke do miski z wrzątkiem (zeby podgrzac) nastepnie po kilku minutach przelejcie do jakiejs miseczki i moczcie opuszki palcow az olejek ostygnie..na poczatki jak najczesciej (tzn 2 razy dziennie) a pozniej jak juz troszke " dojdą do siebie" to wystarczy raz na tydzien. Polecam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście olejek rycynowy może okazać się bardzo skuteczny. Polecam artykuł na ten temat http://zdrowepaznokcie.wzorki.pl/Artykuly/Stosowanie-oleju-rycynowego-na-paznokcie.html Może komuś się przyda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbujcie tego, wprawdzie to sposób na słabe paznokcie i twarde zgrubiałe skórki, ale może i wam pomoże:

witamina A, przekłuwasz igłą i ten żel ze środka wyciskasz na paznokieć i wsmarowujesz, jedna tabletka wystarczy na wszystkie palce, tak posiedzieć i wnmasowywać przez chwilę, potem umyć ręce i pokremować

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak czesto trzeba to robic ?
bo ja mam własnie słabe paznokcie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w razie potrzeby,
możesz 2-3 razy w tygodniu na początek, by wzmocnić paznokcie, potem bedziesz już widziała poprawę, i to raz w tygodniu wystarczy, powem ci pmagdaleno, że to na prawde daje efekty,

podobnie tez działa podgrzany olej (nie gorący, ale ciepły) z kilkoma kroplami cytryny,

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o oleju słyszłam i robiłam jakiś czas ale to było meczoce a takie wcieranie witaminy A moge robic np. ogladajac wieczorem TV
ide dzisiaj po witamine może na świeta uda mi sie paznokcie zapuścic bo po akrylach mam tak osłabione ze szok

dzieki


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam rewelacyjną odżywkę na słabe paznokcie.
Wspominany tu kiedyś wcześniej Trind Nail Repair - nie wiem, czy już jest w polsce, ale jest GENIALNY !!!!

Niektórzy zachwalają też żółtą odżywkę z oriflame :) Sporo tańsza, ok. 10 zl. Nie próbowałam, ale spróbuję, jak skończy się mój Trind :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to fakt, jest to mniej uciążliwe niż ten olej, bo nie trzeba podgrzewać itd, ale ta witamina też jest bardzo tłusta, więc pzrez te kilka minut, jak sie wciera, to też niczego nie dotkniesz, ale fakt, nie ma z tym tyle roboty :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem że jest tłusta
a ten olejek z orliflame mam Beatko i jest do niczego jak dla mnie
mysle że ta witamina powinna mieć lepsze i silniejesz działanie


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam ten problem ,wiec na noc smarowalam rece gruba iloscia kremu do rak i nie wcieralam tylko zakladalam na to foliowe rekawiczki i na to jeszcze bawelniane rekawiczki,takie zwykle zimowe.Rano piekne gladkie dlonie i skorki,tak przez trzy noce a pozniej smaruje skorki i paznokcie oliwka firmy Kinetics zakupiona w Emporium,codziennie przed snem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam oliwkę do paznokci którą wciera się w skórki (można ją też kupić w sklepie kosmetycznym) i duża ilość kremu + rękawiczki bawełniane na noc (nie zakładać foliowych rękawiczek, bo skóra musi oddychać)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie zalozysz foliowych rekawiczek to caly krem wchlona rekawiczki bawelniane,zreszta skora oddycha bo nie zwiazujesz tych rekawic przy koncu dloni,powietrze dochodzi.Zreszta tak robia kosmetyczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem stylistką paznokci i wiem że zakłada się foliowe rękawiczki tylko gdy zabieg trwa jakieś 20 min :)
Jeśli chodzi o rękawiczki bawełniane - oczywiście krem wchłania się w nie, ale nie pierzesz ich od razu i po którymś użyciu są świetnie nasączone tym kremem i już później nie trzeba tak dużo nakładać tego kremu na dłonie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witamina A, krem,oliwka,rękawiczki na noc zobaczymy czy mi pomożwe:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeja - też mam ten problem!
Staram się dbać o paznokcie - a to manicure, a to odżywki, a to wklepywanie kremów... a te skórki i tak robią co chcą:(
Wyglądają jakbym je obgryzała - fujjjjjjjjjjj............
Mam nadzieję, że jakieś Wasze pomysły mi pomoga. Na pewno coś wypróbuję:)

Wam też życzę powodzenia:D

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka.tr gdzie dostałaś Trind Nail Repair , jeśli nie ma jeszcze jej w Polsce? i jaka jest mniej wiecej cena tej odżywki?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też miałam takie skórki-zadziorki... koleżanka chemiczka stwierdziła, że to z powodu niedoboru witaminy E :) kupiłam i łykałam wit.A+E i faktycznie problem zniknął :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krejzolka, Trinda kupiła mi sympatyczna koleżanka z forum ;)
mieszka w Szwecji i tam kupiła :)
Ok. 60 zł

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ten sam problem - polecam cuticle and nails care massage firmy Sally Hansen (cała seria do pielęgnascji tej firmy jest super).
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja po wielkich bojach kupiłam witamine A i wcieram
rewelacyjnie nawilza moje skórki i paznokcie sa błyszczace po niej


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na skórki bardzo dobra jest masc Sudocrem. posmarowac i poczekac az sie wchlonie. albo Maść Witaminowa.też jest bardzo dobra i tak samo sie z nia obslugiwac.
i czeste uzywanie dobrego! kremu do rak. np, nivea soft do rak, albo ziaja z ekstraktem z bawełny.
mi to bardzo bardzo pomoglo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja do skórek lubie bardzo krem do skórek firmy Avon jest super , jestem z niego bardzo zadowolona , można go urzywać na lakier do paznokci to jego zaleta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim ulubionym specyfikiem jest olejek pielegnacyjny z YR - stosuję go jako kąpiel dla wzmocnienia paznokci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry