Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Bardzo przystępne ceny i świetnie wykonana usługa....
~Czarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty Panie Jacku bardzo dziękuję , że kolejną naprawę jubilerską . Zdecydowanie...
~Mario
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

przepiękna biżuteria wątek zamknięty trafiłam na ten zakład jubilerski zupełnym przypadkiem, ale po zapoznaniu się...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Pierścionek wątek zamknięty U Pana Jacka kupiłem najważniejszy pierścionek w moim życiu, czyli...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Piękny pierścionek dla mojej córki wątek zamknięty Szukałam prezentu dla córki na 18-stkę, pomyslałam ze pierscionek to fajna...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

Specjaliści wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego salonu. Jestem zadowolona z jakości obsługi oraz z...
~Kinga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Wyroby z własnego złota wątek zamknięty Wraz z mężem robiliśmy u Pana na zamówienie z własnego złota pierścionek...
~DJ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Zakład Złotniczy Sikorski Jacek wątek zamknięty Tak jak piszą wszyscy najlepiej opłaca się robić obrączki z własnego złota....
~GrześIAnka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

złote obrączki wątek zamknięty Jubiler sporządził mi obrączki z mojego własnego kruszca czyli złota....
~jandek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

POLECAM wątek zamknięty Dosyć skromny sklep z zewnątrz, ale naprawdę jest sporo biżuterii do wyboru,...
~Lechia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam ten zakład. Terminowość i uczciwość.
~Hrycowiak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Godne polecenia wątek zamknięty Nie spodziewałem się takiej jakości. Szczerze mówiąc to kuzyn polecił mi...
~Tadek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze znalazłam ich w odpowiednim czasie, mamy obrączki...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Podziękowanie :) wątek zamknięty Na tydzień przed ślubem nasz znajomy złotnik stwierdził (mimo, iż złoto...
~Maja i Sławek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

zdecydowanie tak wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z obrączek klasycznych, wykonanych przez Pana...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

polecam wątek zamknięty Postanowiłam wykonać bransoletkę z mojego złota (miałam sporo złota i nie...
~kobieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 grudnia 2011

polecam wątek zamknięty Miałam własne złoto. W kilku punktach proponowano mi sprzedaż złota i zakup...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Polecam zdecydowanie !!! wątek zamknięty Polecam zdecydowanie wizytę u tego Jubilera. Dzięki jego fachowej pomocy (za...
~Tom
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

wykonanie wątek zamknięty w ofercie pan ma ze wykonuje pierscionki,krzyzyki ,medaliki na zamowienie,gdy...
~klientka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry