Zakład fryzjerski 'U Beaty'

Fryzjerzy

Gdańsk, Tadeusza Kościuszki 29

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nuna - ocena Chodzę tu już ponad dekadę. I zawsze jestem zadowolona. Obsługa na najwyższym...
~Nuna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Wspaniały salon! Przyszłam ze źle rozjaśnionymi włosami (błąd innego salonu)-...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2020

Hiacynta - opinia wątek zamknięty Chodzę do tego salonu od wielu lat. Strzyże mnie zawsze p.Jola. za każdym...
~Hiacynta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Salon na 6 z plusem... wątek zamknięty Najlepszy salon fryzjerski w całym Gdańsku!!! Nie oddałabym moich włosów w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2019

nie polecam !! wątek zamknięty Byłem 10.08.18 na strzyżeniu męskim po godzinie 17 u młodej dziewczyny...
~Kacper
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Dzisiejsza wizyta u pani Moniki jak zwykle pozytwyna. Czas spędzony w salonie...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Polecam z całego serca wątek zamknięty Salon rewelacyjny. Profesjonalnie miła atmosfera,sympatycznie, kawka ciacho...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Polecam w 100% wątek zamknięty Chodzę do tego salonu od kilku lat i zawsze wychodzę zadowolona, pełen...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 listopada 2017

Pati wątek zamknięty Gorąco Polecam !! Korzystam z usług z jednej Pań tam pracujących i zawsze...
~Pati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam ten salon, najbardziej Panią Sandrę, która ma świetną rękę, zawsze...
~Gaja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

POLECAM 100% ZADOWOLENIA wątek zamknięty Z uslug w tym Salonie jestesmy bardzo zadowoleni pod wzgledem jakosci...
~DamMon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Jutro się tam wybieram i już nie mogę się doczekać! Polecam jak zawsze, w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Klientka wątek zamknięty Salon fryzjerski oceniam negatywnie. Odkąd odwiedzam różne salony fryzjerskie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

od dzisiaj nie polecam wątek zamknięty Do tej pory uważałam Wasz salon za godny polecenia. Do dzisiaj! Być może...
~nurria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

super wątek zamknięty polecam w 100% zawsze zadowolony
~misiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam! Od kilku lat korzystam z usług zakładu. Głównie strzyże mnie Pani...
~T
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Bardzo polecam ten zakład fryzjerski, obsługa profesjonalna, bardzo pomocna w...
~Weronika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Cud, miód, malina! wątek zamknięty To moj ulubiony zakład w Gdańsku. Polecam każdemu, najczęściej bywam u P....
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Złe podejście do klienta / P. Jola - brak umiejetności wątek zamknięty Odradzam strzyżenie się w tym salonie. P. Jola nie umie dobrać koloru. Powiem...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam Panią Monikę, Miła,sympatyczna osoba,potrafi z każdych włosów...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry