Widok

Załamana :(

Co się w tym kraju dzieje???

Jak w nim żyć jak młoda osoba chce pracować, a nie może znaleźć pracy? :( Już mam dosyć szukania chodzenia, pytania. Tylko wziąć sznurek i.. Pani mgr tym papierem niedługo d. podetrę, bo nie bede miala za co kupić pap. toal. Szukam pracy nawet na zmywaku, i też zero odzewu. Jak żyć z jednej pensji, po opłaceniu wynajmowanego mieszkania, dziecku kupic pampersy i mleko i w portfelu pusto :( Mam dosyć takiego życia. Człowiekowi nawet niestarcza na zrobienie zakupów, o kupnie ubrań, kosmetyków można zapomnieć. Z dnia na dzień co raz gorzej się czuję. Mam pretensje do siebie, że jestem kiepska, że nie mogę nic znaleźć...
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 4
Oj ja szukam czegokolwiek nie dlatego, że nie mam na chleb tylko, że też bym chciała wyjść do ludzi, pośmiać się itp. W swoim kierunku też szukam pracy, ale jak nie ma ofert to wysyłam cv na różne stanowisko. Mnie praca np. na zmywaku, sprzedajac hot dogi nie przeszkadza i nie hańbi przecież to tylko chwilowe zajęcie. Jak to pisał klasyk "Szukajcie, aż znajdziecie" :) Szukam dalej, aż znajdę swoją wymarzoną pracę ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na gg11319141 podam propozycję pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tylko, że za pracę na magazynach czy jako sprzątaczka czy kelnerka mozna się spokojnie utrzymać - wnając pokój i żyć po prostu - skromnie ale żyć. A tutaj nie dość że umowa zlecenie to jeszcze nigdy stałej pracy nikt nie chce zaproponować. Spróbuj wyżyć z 1150 mając dziecko na utrzymaniu i mieszkanie wnajęte bo przecież mieszkać gdzieś musisz :] A rodzina daleko.... Praca taka jak wszędzie tylko lepiej płatna. A po czasie to nawet na awans można liczyć albo poszukać lepszej pracy. A tu?? Tutaj nic sie nie liczy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
No widzę że na neta są pieniądze hmm to nie tak źle nie biadol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
no jak szukasz robot "żeby się pośmiać", to powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wydaje mi się,że niektórzy nic nie rozumieją! Albo są aż tak głupi!
Nie mając pracy człowiek w tym wypadku ja szukając pracy to zrozumiałe szuka jej w celach zarobkowych!!! Ale!!! Nie umieram z głodu. To, że szukam pracy nie znaczy, że nie mam na internet!!! (jak jedna os napisała). Siedząc w domu człowiek tęskni, za klimatem pracy, za samą pracą, za osobami z którymi pracuje (tak mam JA) i to, że napisałam,że chciałabym się pośmiać nie znaczy, że zależy mi tylko na tym! Ludzie ogarnijcie się! Naprawdę żal mi tych osób, które siedzą na forach aby tylko złapać kogoś za słówko i być dumnym, że tej osobie "się pojechało". ŻĄL!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakładając ten wątek chciałam poruszyć temat bezrobocia.
Ciężko znaleźć pracę. Mało ogłoszeń setki wysłanych cv.
Jednak zamiast ludzie skupić się na tym temacie poruszali m.in,
1. to, że mam dziecko, O BOŻE ONA MA DZIECKO, A NIE MA PRACY - CO ZA ZŁA MATKA!!!
2. to, że mam na neta, więc nie mam źle....
itd.
a o problemie z jakim chciałam się z Wami podzielić, cichoooo...
Jedynie nieliczne osoby na poważnie podeszły do tematu.
Poruszając ten wątek wiedziałam, że znajdą się "mądrzejsze osoby", więc przymykałam oko na ich wypowiedzi.

PROSZĘ ADMINISTRATORA O USUNIĘCIE TEGO WĄTKU, PONIEWAŻ GŁÓWNY TEMAT WĄTKU ZSZEDŁ NA DALEKI PLAN.

PRZY OKAZJI DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY WYPOWIADALI SIĘ NA TEMAT, KTÓRZY MNIE WSPIERALI I ŻYCZĘ POWODZENIA, TYM KTÓRZY SĄ W TAKIEJ SYTUACJI JAK JA czyli SZUKAJĄ PRACY!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
3350,49 PLN - tyle kosztuje pracodawcę zatrudnienie pracownika za 2000 PLN. Do tego kosztu trzeba dodać koszt urlopu, zwolnień lekarskich, wyposażenie stanowiska pracy... robi się spokojnie 4000 pln a nawet więcej jak taka osoba zużywa prąd, powierzchnię (koszt wynajmu), dzwoni, posiada jakieś wyposażenie w stylu biurko, krzesło, komputer, kasa fiskalna etc...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
załamana a ja mam pracę i dwoje dzieci;) ale rozumiem Ciebie w 200%!
Rozumiem co masz na myśli pisząc:wyjść do ludzi i pośmiać się ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla tego albo Cie stać na swoją firme i pracowników albo Cie nie stać i tego nie robisz, a nie kombinatorstwo jak się dorobić oszczędzając na ludziach, a potem nawet jak Cie stać to też po co płacić więcej no nie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez rozumiem co mowisz piszac ze chcesz po prostu wyjsc do ludzi posmiac sie itp. Zeby po prostu bylo normalnie zebys czula sie potrzebna, musiala sie rano wyszykowac, itp. Pamietam jak sama szukalam pracy i jak zazdroscilam tym osobom biegnacym w kostiumach na obcasach rano do biur!!

Nie poddawaj sie - czasem to dluzej trwa, ale w koncu to wlasnie Twoje CV bedzie wybrane - czesto pomaga lut szczescia, zbieg okolicznosci.
My niedawno tak mielismy (tzn maz) - szukal ponad 6mies i raptem ni z tego niz owego ktos zadzwonil ze znalazl CV na jakims portalu, potem zaraz nastepnego dnia rozmowa kwalifikacyjna i od miesiaca pracuje;)

Powodzenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie twoja wina, że jest jak jest. Trzymaj się i nie poddawaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do biura dam pracę
-zapewnię szkolenie
-umowę zlecenie w pierwszym miesiącu
-w następnym umowę o pracę
-podstawa plus prowizja
-praca od pon-pt 8-16

o ile ten post nie jest tylko: bardzo chcę ,ale nie mogę ...bo....mam lenia w pupie.
Wymagam pozytywnego nastawienia do życia i chęci do pracy
proszę zadzwonić i umówić się na rozmowę
zobaczymy jak Pani zależy pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tel 58 762-07-50
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
debil
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,

Jeśli jest Pani zainteresowana roznoszeniem ulotek, szukamy zaufanej osoby, a nawet dwóch:

gdansk@twoja-szkola.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kochan ja mam 4letnie dziecko jestem po rozwodzie pracy szukam od roku i nic e-maile po pracodawcach kontakty telefoniczne (zaznaczam ze dzwonilam po kilkadziesiat razy po czym nie odb tel...:(......kiedys odb pracodawca tel i powiedział ze mam spierd........... nie dokoncze bo dzieci czasem czytaja....Wiesz tez mi ciezko sytuacja zmusza do wszelakiego wymyslania roznego rodzaju zarobku aby na chleb bylo ,bo powiem ci Kochana załamana kolezanko ze w Caritas Polska jak chcialam po talez zupy dla dziecka isc to kazali mi stos paierow przyniesc i zaswiadczenie z MOP-SU ze nie pobieram zadnych swiadczen... wiec pytanie CO MY MLODZI RODZICE MAMY ROBIC JAK PANSTWO NIE POTRAFI ZADBAC O SWYCH RODAKOW A PIERWSI SA BY OBCYM POMAGAC LUDZIE SIE BOJA PISAC WYPOWIADAC DLACZEGO......ZYCZE POWODZENIA I SZYBKIEGO POWROTU DO PRACY .....JA DALEJ SZUKAM I JAK ZJAWA NAWIEDZAM PRACODAWCÓW..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jaka praca Panią interesuje?

Proszę odpowiedzieć: krystynak@aura.gda.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda jest taka że za granica kokosów sie nie zarabia , ale faktycznie ceny sa zrownane zeby zyc godnie ty wybierasz ja zarabiałem minimum na prawde grosze w porownaniu z tym co zarabiali holendrzy ale i tak bylo mnie stać kupić LUSTRZANKE NIKONA bo lubie robic zdjecia , nawet wezmy glupią benzyne podam przykład w polsce benzyna wtedy kosztowala jakos 4 - 5 zlotych , zas w holandi euro z hakiem ja zarabialem najniszą stawke krajaowom 5 euro na godzine czyste 5 euro , stac mnie bylo na 4 litry paliwa , w polsce stawka wezmy ja 10 zl / h kupisz za to 2 litry ... i tak jest ze wszystkim za granica ... ! z glupim hamburgerem w mc donaldzie nawet czy chlebem czy czym kolwiek za glupią godzine pracy za najnisza krajowa kupie wiecej NIZ TU ! i DOBRZE KTOS NAPISAL ZE ZA GRANICA TO Z MACHANIA LOPATA CIEZKO FIZYCZNIE TO BY MIAL KASE JAK PROGRAMISTA JAVA W POLSCE ale pewnie i tak o 50 % lepiej !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety w polsce sila nabywcza jest mała... i nie ma poundlandów, primarka... a tkmaxx to zaden szał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry