Widok

Żaluzje drewniane - jakiej firmy polecacie ???

tjw. dziękuje za opinie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rowniez podlaczam sie pod pytanie.
Zaluzje drewniane na wymiar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zamawiałam w goldline w czerwcu i jestem zadowolona.zresztą pisałam już to w wątku obok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie ceny?
Mi za okno balkonowe 70cmx200cm policzyli jakies 400zł za żaluzje drewniane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz sama musisz zadzwonić bo na każdy wymiar inna cena. to numer
do nich 58-303-62-57
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat my niedawno kupiliśmy żaluzje drewniane od e-markizy. Sprawdziły się u nas super, dodatkowo są bardzo wytrzymałe i można je kupić w dobrej cenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antracytowe okna to modny wybór, a dobrze dobrane żaluzje mogą podkreślić ich elegancję. Jeśli szukasz inspiracji, jakie żaluzje wybrać do antracytowych okien, odwiedź stronę https://familyrollo.pl/blog/jakie-zaluzje-do-antracytowych-okien. Tam znajdziesz wiele praktycznych wskazówek, które pomogą ci stworzyć stylowe i harmonijne wnętrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbujcie tego co ja, czyli https://premiumblinds.pl rolet Bubendorff, nowość na rynku w polsce. Od polskiego dystrybutora tych rolet oficjalnego najlepiej wziąć. Rolety zewnętrzne, solarne bardzo rozwinięte technologiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

Wynajem domu lub mieszkania Pytanie (3 odpowiedzi)

Mój chłopak złożył wniosek o wynajęcie domu na swoje nazwisko, ponieważ ma bezpieczną sytuację...

do góry