Widok

Zapakowanie wózka do wysyłki kurierem

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej!
Kobietki pomóżcie w tym temacie...
Sprzedałam wózek,muszę go zapakować i wysłać, ale czym i jak go zapakować. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Podpowiedzcie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ostatnio sprzedawałam wózek to po prostu złozyłam go odpięłam koła i zapakowałam w karton. Koła owinęłam w folię bąbelkową żeby nie podarły kartona, docięłam go do odpowiednich wymiarów i dobrze obkleiłam. Dojechał cało (a wysyłałam pocztą polską).
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja owinęłam folią-streczem-wielowarstwowo, dotarł w całości :), tylko więcej zapłaciłam niż jakbym zapakowała go w karton, bo to inne gabaryty...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kartonu nei mam:(

a jakim kurierem wysylalyscie i jaki to koszt?przeciez ja wagi nei mam w domu i nei wiem ile w sumie ma caly wozek(spacerowka i gondola)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie masz podpisanej umowy z kurierem to zapłacisz duzo kasy, ale sa tez tani kurierzy ale ja im jakos nie ufam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak nie będziesz miała takiego dużego pudła, to możesz z kilku kartonów zrobić jeden.
Wystarczy wszystko dobrze poobklejać taśmą i będzie się trzymać:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanka wysyłała ale wózek inwalidzki i zapłaciła za kuriera 50zł.

Lepiej opłaca się wysłać pocztą.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jzu wysylalam tanikurier.pl ale tam w kartonach chca;/ moze i pokombinuje i w kilka zapakuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie masz kartonu to idz do spożywczaka,Castorama tam dostaniesz za darmo i zapakujesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
o Castorama, dzieki z apodpowiedz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak ja chciałam wysłac kurierem wózek, to za niestandardowe zapakowanie policzyli mi sporo kasy.
Wysłałam PP, dobrze go zabezpieczyłam, foliami itd.
Doszedł cały a koszta dużo mniejsze niż kurierem
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
najlepiej w karton,możesz pokleić dwa mniejsze,mogę ci polecić taniego kuriera,zawsze korzystam,wysyłałam dwa wózki-wyszło 19,50zł za każdym razem.
Wymagają jednak opakowania,kartonu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wysyłam wózek 2 tyg. temu (gondola+spacerówka) firmą kurierską OPEK. Za 2 kartony (waga obu do 30kg) zapłaciłam 100zł - paczka była u odbiorcy następnego dnia (szła do Poznania).
A co wagi to sama ją oszacowałam: sprawdziłam na necie ile waży wózek (spacerówka+stelaż i sama gondola) i dodałam kilka kilo na opakowanie, a że wyszło mi jakieś ok 21kg (granica do 20kg i do 30kg) to w razie czego podałam że paczki do 30kg (róznica w cenie minimalna).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
waga przeważnie nie ma znaczenia-paczka jest do 30kg.ważniejsza jest suma boków,standardowy wózek mieści się w normie.Może masz możliwość zdobycia kartonu z jakiegoś sklepu wózkowego?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wysyłałam PP gabaryt B do 15 kg jest 33 zł powyżej 15kg 46 zł, przesyłka pobraniowa.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
o to na PP wysle chlopa ;) tylko musze karton zdobyc ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysyłając PP nie musisz mieć kartonu
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wagi w łązience nie masz? :) wazysz sie z wozkiem i bez, albo juz zapakowane kladziesz.

duze kartony mozna znalezc przy mediamarkt we wrzeszczu, tam z lewej jest taki kartonowy smietnik , albo ich spytac wewnatrz (w innych rtv-agd tez maja duze kartony bo ten maly sprzet przychodzi w wiekszych kartonach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy mogłabym się dowiedzieć co to za kurier by można było wysłać wozek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poproszę dane kuriera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mozna namiary na taniego kuriera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja poproszę namiary na takiego kuriera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poleć taniego kuriera
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to pp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam mogę nazwę kuriera ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile kosztuje wysyłka poczta??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również uważam, że tego typu sprzęt dobrze jest zabezpieczyć przy pomocy folii. Strona internetowa firmy, która zajmuje się jej produkcją widoczna jest pod adresem: http://ekoplast.biz/ - zapoznaj się z jej ofertą (jej produkty mogą okazać się niezbędne - Tobie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

pocztą nie warto wysyłać wózka,lepiej kurierem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki był koszt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wysyłałam wózek bliźniaczy,zapakowalam go w folie (3 worki 120l mocne na smieci pocielam) i calosc owinelam tasma pakowa dość solidnie.i tak zabrał kurier.nie było problemów ze w folie zawiniety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=wyloguj

oto strona najtańszych kurierów wystarczy się zarejestrować i wysyłać.

Ja mój wózek pakowałam w folię bezbelkową a potem owinęłam streczem.

Drugi zapakowałam w karton

Tanio wychodzi
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wózek wysyłałam firmą Polfast. mają podpisaną umowę z UPS'em. wysyłka poszła w nastepny dzien, trzeba zapłacić przelewem , następnie po potwierdzeniu wydrukować kartę nadania przesyłki z kodem kreskowym.

Wagę wózka wzięłam ze strony internetowej producenta.

Wózek x-lander XA: godnolka, spacerówka plus fotelik zapłaciłam 100zł.

Spacerówka zapakowana w karton, a gondolka razem z wciśniętym w nią fotelikiem zapasowym kołem i kilkoma innymi akcesoriami owinęłam czarnym streczem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karton możesz dostać w "Mama i ja" mi dali bez problemu, taki typowy od wózka; poszło DHL-em za 40zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie - jak potrzebowałam kiedyś odesłać Bostona do producenta - to karton dostałam w Mama i ja :] bez problemu :] jeszcze mogłam wymiar wybrać :]

jak kupiłam używanego Concorda na Allegro - to dostałam zapakowanego/owiniętego folią streczową ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ile wyszlo ,pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na allegro możesz kupić usługę kurierską - paczka(zapakowana w karton) do 30kg za 16zł. Kurier przyjeżdża i odbiera paczkę. Zależy jaka firma kurierska - albo Ty drukujesz list przewozowy albo kurier go przywozi.
Bardzo wygodna opcja :)

Ostatnio dwa razy wysyłałam tak paczki do 5kg (cena około 14zł).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki dziewczyny!!! Juz zapakowalam i PP 53zl :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry