Widok

Zaproszenia...

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
tak się zastanawiamy, czy zrobienie zaproszeń samemu faktycznie wychodzi tak o wiele taniej, niż kupienie gotowych (tzn. takich w miarę sensownych), bo biorąc pod uwagę papier i koperty - poza tym chyba ciężko dobrać kopertę do papieru, z którego jest zrobione zaproszenie - i nadrukowanie tekstu, jakieś tam wstążeczki i np. kalki, no i oczywiście czas spędzony na przygotowaniu tego wszystkiego.. to właśnie zaczynamy mieć wątpliwości czy to się w ogóle opłaca...?

Co o tym myślicie?? :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszło

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich ja pochodzę z Lęborka i mój ślub nareszcie coraz bliżej mamy już salę i orkiestrę na 2 września 2006

Andzia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a teraz szukacie zaproszeń ??? :) czy bedziecie robic sami ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz jeszcze nie wiem ja bardzo bym chciała takie z naszym zdjęciem i wogóle jakieś piękne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj maila to ci wyslę trochę wzorów z fotkami na zaproszeniu albo pisz na gg Mój nr to 2302307 :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori, 4,5 - 5 zł za co dokładnie? czy w to masz też wliczone np. znaczki, ew. jakiś nadruk itd.? bo te właśnie zaproszenia, które oglądaliśmy (gotowce) były za około 5 zł.. więc różnica cenowa chyba będzie niewielka..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki serdeczne, Dori
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori,jeśli możesz to przyślij mi jeszcze raz teksty zaproszeń. Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gocha - wysłane Masz ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze raz, dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdize zamawiałiście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
????? Co takiego ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
ja swoje zaproszenia tez robie sama
kupilam papier czerpany i planuje steplowac go lakiem
stepel mozna tanio kupic i lak tez
mam tylko problem z tresca
dlatego tez kochana DORI bardzo prosze o przeslanie mi rowniez wierszykow i tresci zaproszen na maila
bede wdzieczna
z gory dziekuje
adakosinska@wp.pl
ada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dori ja też bym prosiła o te wierszyki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze o wierszyki :)

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dusia, a gdzie kupilas papier i stempel ?

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DUSIA< AGNIESZKA< OLIWKA - poszło na maile :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Juz odpowiadam - zaproszenie z:
- wydrukiem tekstu bezposrednio na zaproszeniu (bo tak wygląda wg mnie bardziej elegancko niż jakas włożona lub wklejona karteczka)dowolną czcionka dekoracyjną
- wydrukiem wierszyka/sentencji (dowolnej) w środku zaproszenia
- kolor wydruku czarny lub kolor
- wydrukiem w srodku zaprosznia imion i nazwisk gości (czyli pełna personalizacja)
- personalizacją gości na karteczce z identycznego papieru jak zaproszenie i przyklejeniem do koperty w ten sposób żeby był efekt "odstawania"
- zdobieniem koperty w tym samym stylu co zaproszenie
No i zawieszki na wódke w tym samym stylu co zaproszenie (kolorystyka i dodatki) gratis - powyżej 30szt. zaproszeń

To chyba tyle :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mysle, ze kupic gotowe.
www.cartalia.com
sa na prawde super!


Daisypath Ticker
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak jakbym miała kupować to też tam :) są na prawde śliczne :) jest z czego wybierać :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry