Widok
kazda badanie jest inne, bo i bieglych jest duzo.. ja mialam juz trzy i na kazdej bylo inaczej... Z tego co mnie mowiono i chyba to dziala, trzeba sie skupic na tym by pokazac siebie z jak najlepszej strony - ale tylko jako matke nie jako kobiete - wszystko dla dziecka, jak najmniej oczerniac ojca. Jesli robisz cos dla siebie.. lubisz sport, arerobik to robisz to tylko dla tego by byc zdrowa i spelniona i pelna energi dla swojego dziecka itd....
Jestem po badaniu i mam wyniki. Jedno jest pewne. To co powiesz nie ma specjalnego znaczenia, bo wszystko tak przekręcą, że czytając opinię a w niej historię swojego życia będziesz się czuć jakbyś czytał/a historię kogoś innego.
Popełniłem błąd że nie nagrałem rozmowy. Absolutnie nagrywajcie.
Muszę jedynie pochwalić sędzinę i chyba też ławników, że nie dali wiary w bzdury zapisane w opinii. I wyrok został wydany w zasadzie kompletnie pomijając opinię wątpliwej jakości specjalistów w ozzs.
Ale to też ich wina - wpisali tam takie bzdury, że nijak nie dały się one obronić przed sądem. Ich wnioski były niedorzeczne. Dziecko podczas wysłuchania zaś powiedziało sędzinie kompletnie inne informacje niż "psycho-loszki" z ozzs napisały.
Popełniłem błąd że nie nagrałem rozmowy. Absolutnie nagrywajcie.
Muszę jedynie pochwalić sędzinę i chyba też ławników, że nie dali wiary w bzdury zapisane w opinii. I wyrok został wydany w zasadzie kompletnie pomijając opinię wątpliwej jakości specjalistów w ozzs.
Ale to też ich wina - wpisali tam takie bzdury, że nijak nie dały się one obronić przed sądem. Ich wnioski były niedorzeczne. Dziecko podczas wysłuchania zaś powiedziało sędzinie kompletnie inne informacje niż "psycho-loszki" z ozzs napisały.