Widok

Zaskarżenie pracy biegłych z OZSS

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
U kogo można zgłosić, zaskarżyć nieprawidłowe wykonywanie zawodu przez biegłe sądowe z tak zwanego OZSS?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie ,ile czasu czekaliście Państwo na to badanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wyznaczenie terminu nadania czekam od około 20.10.2016 r do tej pory brak terminu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kolo miesiaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo ja juz ponad rok i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak takie badanie wyglada w Gdansku?
Czekam od poczatku czerwca tego roku i terminu brak.
Mialo byc w ciagu 3 miesiecy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elif jesteś kobieta czy mężczyzna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieta...
odnosnie tego jak one wygladaja przeczytacie w necie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinie sa w necie stare.
A ja tez mam miec badanie dzieci bo jestem w trakcie rozwodu.
A maz tez zlozyl o opieke nad nim.
Czyli ojciec ma wieksze szanse na opike nad dziecmi niz matka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beata, moge Ci podpowiedziec pare rzeczy ale nie na forum:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda że nie możesz jak matka matce podpowiedzieć jak to realnie wygląda , każdy się stresuję wiec jeśli masz to już za soba to czemu nie możesz podzielic sie refleksjami na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze info bardzo mi zależy, bo maz ciagle robi mi pod gorę. I niestety gra dziećmi.
Czy teraz ojcowie sa faworyzowani i dzieci sa im oddawani? Jak takie badanie wyglada aktualnie.
Z gory dziekuje
beatabeata2017@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazda badanie jest inne, bo i bieglych jest duzo.. ja mialam juz trzy i na kazdej bylo inaczej... Z tego co mnie mowiono i chyba to dziala, trzeba sie skupic na tym by pokazac siebie z jak najlepszej strony - ale tylko jako matke nie jako kobiete - wszystko dla dziecka, jak najmniej oczerniac ojca. Jesli robisz cos dla siebie.. lubisz sport, arerobik to robisz to tylko dla tego by byc zdrowa i spelniona i pelna energi dla swojego dziecka itd....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak wygląda ? kłamstwo na kłamstwie ,teraz działają na korzyść ojców ,bierz ze sobą nagrywarkę i nagrywaj wszystko .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

bierz na badania nagrywarkę bo kłamia ,co innego mówią ,co innego piszą ,przyznaja teraz dziecko ojcom najczęściej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda że wcześniej nie weszłam na tą dyskusję ,Radzę zabrać na te badania nagrywarkę i nagrywać te badania.Zaskarżenia nic nie dają ,Sądy bronią oszustów ! Nagranie badania i wykazanie że kłamią można skierować do prokuratury!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elif , jak się z Toba skontakować ? mam kilka pytan o ozss w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem po badaniu i mam wyniki. Jedno jest pewne. To co powiesz nie ma specjalnego znaczenia, bo wszystko tak przekręcą, że czytając opinię a w niej historię swojego życia będziesz się czuć jakbyś czytał/a historię kogoś innego.
Popełniłem błąd że nie nagrałem rozmowy. Absolutnie nagrywajcie.
Muszę jedynie pochwalić sędzinę i chyba też ławników, że nie dali wiary w bzdury zapisane w opinii. I wyrok został wydany w zasadzie kompletnie pomijając opinię wątpliwej jakości specjalistów w ozzs.
Ale to też ich wina - wpisali tam takie bzdury, że nijak nie dały się one obronić przed sądem. Ich wnioski były niedorzeczne. Dziecko podczas wysłuchania zaś powiedziało sędzinie kompletnie inne informacje niż "psycho-loszki" z ozzs napisały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj asd. Możesz mi więcej napisać o tych badaniach? Robiłaś w Gdańsku? Ja jestem przed i mam kilka pytań podaj do siebie maila odezwę sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam dzis w Gdańsku. BK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Wakacje z dziećmi (124 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry