Widok

Zaskarżenie pracy biegłych z OZSS

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
U kogo można zgłosić, zaskarżyć nieprawidłowe wykonywanie zawodu przez biegłe sądowe z tak zwanego OZSS?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie ,ile czasu czekaliście Państwo na to badanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na wyznaczenie terminu nadania czekam od około 20.10.2016 r do tej pory brak terminu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kolo miesiaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo ja juz ponad rok i cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak takie badanie wyglada w Gdansku?
Czekam od poczatku czerwca tego roku i terminu brak.
Mialo byc w ciagu 3 miesiecy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elif jesteś kobieta czy mężczyzna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieta...
odnosnie tego jak one wygladaja przeczytacie w necie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinie sa w necie stare.
A ja tez mam miec badanie dzieci bo jestem w trakcie rozwodu.
A maz tez zlozyl o opieke nad nim.
Czyli ojciec ma wieksze szanse na opike nad dziecmi niz matka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beata, moge Ci podpowiedziec pare rzeczy ale nie na forum:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda że nie możesz jak matka matce podpowiedzieć jak to realnie wygląda , każdy się stresuję wiec jeśli masz to już za soba to czemu nie możesz podzielic sie refleksjami na forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze info bardzo mi zależy, bo maz ciagle robi mi pod gorę. I niestety gra dziećmi.
Czy teraz ojcowie sa faworyzowani i dzieci sa im oddawani? Jak takie badanie wyglada aktualnie.
Z gory dziekuje
beatabeata2017@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazda badanie jest inne, bo i bieglych jest duzo.. ja mialam juz trzy i na kazdej bylo inaczej... Z tego co mnie mowiono i chyba to dziala, trzeba sie skupic na tym by pokazac siebie z jak najlepszej strony - ale tylko jako matke nie jako kobiete - wszystko dla dziecka, jak najmniej oczerniac ojca. Jesli robisz cos dla siebie.. lubisz sport, arerobik to robisz to tylko dla tego by byc zdrowa i spelniona i pelna energi dla swojego dziecka itd....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elif , jak się z Toba skontakować ? mam kilka pytan o ozss w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bierz na badania nagrywarkę bo kłamia ,co innego mówią ,co innego piszą ,przyznaja teraz dziecko ojcom najczęściej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak wygląda ? kłamstwo na kłamstwie ,teraz działają na korzyść ojców ,bierz ze sobą nagrywarkę i nagrywaj wszystko .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda że wcześniej nie weszłam na tą dyskusję ,Radzę zabrać na te badania nagrywarkę i nagrywać te badania.Zaskarżenia nic nie dają ,Sądy bronią oszustów ! Nagranie badania i wykazanie że kłamią można skierować do prokuratury!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem po badaniu i mam wyniki. Jedno jest pewne. To co powiesz nie ma specjalnego znaczenia, bo wszystko tak przekręcą, że czytając opinię a w niej historię swojego życia będziesz się czuć jakbyś czytał/a historię kogoś innego.
Popełniłem błąd że nie nagrałem rozmowy. Absolutnie nagrywajcie.
Muszę jedynie pochwalić sędzinę i chyba też ławników, że nie dali wiary w bzdury zapisane w opinii. I wyrok został wydany w zasadzie kompletnie pomijając opinię wątpliwej jakości specjalistów w ozzs.
Ale to też ich wina - wpisali tam takie bzdury, że nijak nie dały się one obronić przed sądem. Ich wnioski były niedorzeczne. Dziecko podczas wysłuchania zaś powiedziało sędzinie kompletnie inne informacje niż "psycho-loszki" z ozzs napisały.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj asd. Możesz mi więcej napisać o tych badaniach? Robiłaś w Gdańsku? Ja jestem przed i mam kilka pytań podaj do siebie maila odezwę sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam dzis w Gdańsku. BK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BK i jak wrażenia możesz podać maila napiszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem przed badaniem ale mam mnóstwo obaw możesz napisać na priv.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BK długo czekałaś na termin miałaś pilne czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

proszę o kontakt mailowy mój adres viza.rus@onet.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie chciałabym się skontaktować mailowo lub telefonicznie nie długo mam badania. Czy jest taka możliwość mam kilka pytan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam.Proszę-nagrywajcie te badania.Panie bez kompetencji...opinia w sierpniu 2020...uzupelniająca w kwietniu 2021.rozbiezność i brak orientacji w sprawie,aktach i faktach.Stronniczość a na rozprawie juz same się pogubiły jak mają sądzić.Zenada,że tacy ludzie decydują o losach dzieci.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można prosić o. Kontakt? Mój mail : honorata8@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Pani opisać jak dokładnie wygląda badanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam. Panie zupełnie niekompetentne. Stronicze. Dobrana metodologia pozostawia wiele do życzenia. Pani psycholog bazuje na jednym kwestionariuszu. Wygłasza teorie nie poprartą żadnymi badaniami. Pani pedagog nastawiona ewidentnie negatywnie do matki. Zamiast badania Pnie ciągle komentują, oceniają i radzą co one zrobiłyby w danej sytuacji. Rady do tego stopnia niedorzeczne, że psycholog radzi, żeby 3 letniemu dziecku nie pozwalać zasnąć przed spotkaniem z tatą, lub wygłasza teorie, że półroczna rozłąka z rodzicem w żaden sposób nie wpływa na więzi.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kierownik OZSS podlega pod prezesa Sądu Okręgowego ale mogę powiedzieć , że to jakby skarżyć na chochlika do Belzebuba Trzeba kompletnejj wymiany i koniecznie wskazywać na raport grevio i raport ONZ z 13.04.2023 - niestety dobra zmiana w sądzie ma taką samą mentalność jak dobra zmiana w polityce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

do góry